بررسی ویژگی ها و انواع سقف های دکوراتیو

بررسی ویژگی ها و انواع سقف های دکوراتیو

تعداد صفحات: 27

حجم فایل: 1.51 MB

فرمت فایل: word

دسته بندی:

قیمت: 199,900 ریال

تعداد نمایش: 522 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 20 آوریل 2023

به روز رسانی در: 20 آوریل 2023

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,900 ریال – خرید

این نوع سقف به دلیل سهولت و سرعت اجراء و نیز دسترسی آسان به تأسیسات بالای آن بسیار مناسب ساختمان های اداری، تجاری، آموزشی، درمانی، صنعتی، انبار و سالن ها می باشد. 

 استفاده از سپری های گالوانیزه که شامل نبشی، سپری مادر (60/3) سپری 120 و سپری 60 و انواع تایل است این سیستم سقف را تشکیل می دهد.

 استفاده از این سقف به دلیل سبکی و در نتیجه ایمنی در برابر زلزله و نیز مقاومت در برابر حریق بسیار معمول است.

 انواع تایل های به ابعاد cm 60 × 60 را می توان در این سقف به کاربرد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می شود.

 تایل های گچی :

 شامل گچی ساده، گچی با رویه P.V.C گچی با رویه P.V.C و پشت آلومینیوم (در ساختمان هایی که احتمال تعریق وجود دارد) گچی آگوستیک (سوراخدار) منظم و نامنظم.

 تایل آلومینیوم :

 در انواع : ساده و پانچ شده (در چند حالت) که خود به صورت سپری نمایان و سپری پنهان خواهد بود.

 تایل مینرال (مواد معدنی) :

 در دو طرح لبه دار و بدون لبه و در شکل های گوناگون از لحاظ سطح آن دسته بندی می شود.

 ویژگی این تایل سبکی و قابلیت جذب صوتی بالای آن است. در اماکنی که احتمال تماس سقف با آب وجود دارد و یا رطوبت محیط بسیار بالاست نظیر حمام و سرویس های بهداشتی استفاده از طلق پلکس و یا استفاده از H.P.L و M.D.F به عنوان تایل در این سیستم سقف جهت زیبایی و هماهنگی بیشتر با محیط امکان پذیر است.

 

 

 

 

 

 

 

 ترکیب مواد عایق با آلومینیوم (کامپوزیت) :

 1 ) ورق کامپوزیت :

 کامپوزیت پانل یک ورق مرکب آلومینیوم است که از دو لایه آلومینوم به ضخامت 5 دهم میلیمتر و هسته مرکزی پلی اتیلن (سازگار با محیط زیست) و یا هسته مرکزی پلی الفین از نوع ضد حریق تشکیل شده است.

 این ورق بسیار سخت، مقاوم و ماندگار است. با توجه به اینکه 60 درصد از آلومینیوم خام با همین قطر سبکتر است ولی در مقابل فشار و ضربه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

 2 ) رنگ با کیفیت بسیار عالی :

 بالاترین کیفیت رنگ با تکنولوژی قلطکی به دست می آید در این نوع رنگ آمیزی هیچگونه تفاوتی در سطح و قطر رنگ پوششی وجود ندارد. رنگ های P.V.D.F در مقابل باران های اسیدی، زباله های صنعتی، اشعه آفتاب و تمامی آلودگی های جوی مقاوم می باشد.

 با توجه به مقاومت بالای KYNAR 500 در مقابل تمام شرایط جوی از قبیل گازهای سمی، گرد و غبار هوا، گازهای شیمیایی و دیگر مواد مخرب می توان با شستشوی نما، مواد شوینده و ابر به راحتی نمای ساختمان را تمیز نمود تا ورق کامپوزیت با رنگ منحصر به فرد خود مانند روز اول بدرخشد.

پاسخ دهید