دانلود بانک 10 میلیون ایمیل فعال ایرانی

دانلود بانک 10 میلیون ایمیل فعال ایرانی

تعداد صفحات: -

حجم فایل: 11.88 مگابایت

فرمت فایل: zip

دسته بندی:

قیمت: 189,000 ریال

تعداد نمایش: 312 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 19 ژوئن 2017

به روز رسانی در: 20 فوریه 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

189,000 ریال – خرید

دانلود بانک 10 میلیون ایمیل فعال ایرانی

کاملترین لیست ایمیل موجود در اینترنت

قیمت فوق العاده

آپدیت مردادماه 1396

 

بانک 10 میلیون ایمیل فعال

کاربردی جهت ارسال ایمل های انبوه

کاربردی جهت تبلیغات ایمیلی

            جایزه:

با خرید این پکیج می توانید جدید ترین محصولات سایت   را نیز دانلود نمایید

این محصولات شامل موارد زیر می باشند

لیست 5000 ایمیل فعال ایرانی  (آپدیت تیرماه 96)

پکیج استثنایی لیست 7000 ایمیل ایرانی فعال  (آپدیت مردادماه 96)

سه پکیج با یک خرید

بانک ایمیل چیست؟
بانک ایمیل مجموعه ی ایمیل های کاربران و مدیران در بخش های مختلف است که  توسط برنامه های ارسال ایمیل تبلیغاتی به منظور افزایش فروش محصول ، افزایش بازدید سایت و وبلاگ و به صورت کلی باعث افزایش درآمد می شود.
مزاياي استفاده از ايميل مارکتينگ:
+ تاثير دقيق آن بر روي سرمايه گذاري ،کارايي بسيار بالا و همچنين ايميل مارکتينگ  دومين روش بازاريابي به عنوان موثر ترين تاکتيک هاي بازاريابي آنلاين گزارش شده.
+ ايميل تبليغاتي مي تواند تعداد قابل توجهي از مشترکان ايميل را که علاقه دارند،در مورد موضوعات مورد نظرشان ايميل دريافت کنند،جلب کند.
+ بيش از نيمي از کاربران اينترنت در يک روز معمولي ايميل خود را چک ميکنند و يا اقدام به ارسال ايميل ميکنند.

ایمیل مارکتینگ یکی از روشهای افزایش فروشات آنلاین، تبلیغات سایت، اطلاع رسانی سریع کاربران و سایر اهداف میباشد. با استفاده از روش ایمیل مارکتینگ بدون پرداخت هیچگونه هزینه و به صورت رایگان اقدام به ارسال ایمیل های انبوه به کاربران بکنید و به هزاران یا ملیون ها کاربران را چند ساعت ایمیل های تبلیغاتی خود را بفرستید و به این صورت آمار بازدید سایت خود را و یا آمار فروشات محصولات خود را ارتقاء بخشید. اینبار P30AF کامل ترین لیست ایمیل های ایرانی و خارجی فعال را برای کاربران جمع آوری نموده است. این لیست شامل ایمیل های فعال میباشد و هیچ گونه ایمیلی تکراری در فایل ثبت نشده است.لازم ذکر است که این لیست انبوه شامل 10000000 ایمیل ایرانی و خارجی میباشد. تمام ایمیل ها در فایل متنی txt گنجانیده شده است. زمان باز کردن فایل متنی txt از برنامه هایی مانند ++Notepad استفاده نمایید تا به سرعت بیشتر باز شده و روی سیستم شما فشار وارد نشود.

!چرا بانک ایمیل بخریم؟

شاید در سایت های دیگر مخالف عنوان این مطلب را خوانده باشید که گفته باشند بانک ایمیل خریداری نکنید و دلیل گفته های این سایت ها اسپم بودن این نوع تبلیغات و یا منسوخ شدن استفاده از ایمیل باشد.

اسپم بودن در صورتی می توان گفت درست است که ارسال های شما بی هدف و برای همه اقشار باشد و گیرندگان ایمیل،تبلیغات و اطلاع رسانی هایی را دریافت کنند که در تخصصشان نباشد.
پس اگر ارسال های خود را هدف دار و به مخاطبین و علاقه مندان کسب و کار خود ارسال کنید نتیجه بسیار بهتری خواهید داشت و اکثر گیرندگان  از دریافت تبلیغات شما شاید خوشحال هم شده باشند.اما به شرطی که لینک لغو اشتراک هم در ایمیل خود قرار دهید.

همچنین نمی توان بطور کلی گفت که استفاده از ایمیل منسوخ شده میباشد شاید درصد بسیار کمی از مردم که در گدشته از ایمیل برای دریافت مطالب تفریحی استفاده میکردند هم اکنون از پیام رسان هایی مثل تلگرام بجای ایمیل استفاده میکنند اما همان طور که گفتم افراد بسیار کمی استفاده از ایمیل را کنار گذاشته اند.یکی از مثال هایی که میتوان آورد و این ادعا را رد کرد بیرون رفتن سایت دیجی کالا از بحران با استفاده از ایمیل مارکتینگ دانست که نشان دهنده این است که مردم هنوز از ایمیل استفاده میکنند.

شما اگر محصول خاصی تولید کرده اید در هر صورت باید این محصول را به افراد صنف مربوط به خود معرفی کنید و نمیتوان این معرفی محصول جدید را اسپم دانست.همچنین گیرندگان ایمیل شما میتوانند درخواست لغو دریافت ایمیل از شما داشته باشند.
اگر بانک ایمیل جمع آوری شده و یا خریداری شده توسط شما از ایمیل های بروز و بدون بانس(غیر فعال) باشد میتواند نتیجه خوبی داشته باشد و ارزانترین تبلیغ شما باشد.

فراموش نکنید که فقط به بانک ایمیل های مرتبط با فعالیت خود ارسال ایمیل داشته باشید.

برتری تبلیغ با بانک ایمیل

ارزان و سریع :
در بین روش های تبلیغاتی که در داخل و خارج اینترنت وجود دارد یکی از ارزانترین و سریع ترین روش های اطلاع رسانی و تبلیغ ، استفاده از روش ارسال به بانک ایمیل است.برای مثال شما اگر محصول جدیدی دارید که در نمایشگاه قصد معرفی آن را دارید میتوانید با ارسال به ایمیل های فعالان و شرکت های مرتبط در زمینه کاری خودتان بسیار سریع تر و ارزان تر از هر تبلیغی شرکت خود و محصولتان را در نمایشگاه معرفی کنید.

کنترل زمان! :
در روش های تبلیغاتی مانند بنرهای گرافیکی،شهری،تراکت و یا ارسال پستی پاکت نمیتوانید در روز و ساعت خاصی تبلیغ خود را به مخاطب خود نمایش دهید اما در روش ارسال تبلیغ به بانک ایمیل میتوان در روز خاصی مانند اول هفته و در ساعت 9 صبح تبلیغ خود را به مخاطبین خود ارسال کنید و بعد از ارسال بلافاصله تبلیغ شما را دریافت خواهند کرد.

دریافت ایمیل توسط شخص مورد هدف :
در بسیاری از شرکت ها و یا سازمان ها به احتمال بسیار زیاد ایمیل ها توسط خود مدیر شرکت و یا مسئول مستقیم مربوطه خوانده میشود اما در صورتی که اگر از روش تماس تلفنی استفاده کنید با احتمال زیاد شاید نتوانید به راحتی و یا سریعتر با مخاطب خود در ارتباط باشید.

عدم وجود بلک لیست و مانع ارسال:
در روش ارسال پیامک متنی بسیاری از افراد دریافت تبلیغات را مسدود کرده اند و امکان ارسال وجود ندارد و یا در روش بازاریابی تلفنی به گفته بازاریاب شما دقیق و تا انتها گوش نمیدهند و یا شخصی که به تماس تلفنی شما پاسخ میدهد منشی شرکت و یا کارمند نامرتبط میباشد.اما در ارسال به بانک ایمیل هیچ مانعی برای ارسال نشدن ایمیل شما وجود ندارد و همچنین ایمیل شما به شخص مورد نظر ارسال خواهد شد.

سریع برای تست مزاج کابران! :
اگر شما ایده ای خاص در نظر داشته باشید و از جذاب بودن آن در شک باشید.با ارسال به بانک ایمیل های مرتبط با بازار هدف ایده شما ، بطور سریع و ارزان یک آزمایش و نتیجه اولیه از بازدهی کسب وکار جدیدتان خواهید داشت.

 

پاسخ دهید