دانلود تحقیق گلخانه

دانلود تحقیق گلخانه

فرمت فایل: موجود نیست

دسته بندی:

قیمت: 199,900 ریال

تعداد نمایش: 170 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 6 سپتامبر 2016

به روز رسانی در: 1 ژانویه 2017

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,900 ریال – خرید

گلخانه

نوع فایل : قالب بندی ورد

اندازه فایل: 1مگا بایت

تعداد صفحات:36 صفحه

پیشگفتار:

          با توجه به رشد روز افزون جمعیت در جهان و نیاز مبرم به تولید بیشتر مواد غذایی و رقابت در تولید محصولات با کیفیت بیشتر، امروزه بسیاری از تولید کنندگان محصولاتی همچون سبزی؛ صیفی و گلها به طرف کشت گلخانه ای روی آورده اند و مسلماً افرادی که از دانش و مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشند، برای رسیدن به اهداف خود نظیر تولید محصولات با کمیت و کیفیت بیشتر موفق تر می باشند.

انتخاب یک گلخانه:

          لذت بردن از کشت و کار گیاهان در فضای آزاد و یا بدست آوردن موفقیت در کشت و پرورش گیاهان خاص در منزل، اغلب انسان را علاقه مند به کارهای تفننی در گلخانه می کند.

          یک گلخانه احتیاج به سرمایه گذاری عمده دارد و داشتن اطلاعات در رابطه با گلخانه ها و تجهیزات کنترل کننده شرایط محیطی، به فرد این امکان را می دهد که مناسب ترین نوع گلخانه را با توجه به هدف و امکانات خود انتخاب کند.

سبک گلخانه:

          گلخانه های دارای سقف هلالی و بدون تیر سقف هنوز در بسیاری از باغ ها رایج است. شکل مربعی یا مستطیلی گلخانه امکان استفاده از بیشترین فضای ممکن را با استفاده از سکوهای پرورش در دو طرف، می دهد.

          گلخانه های یک طرفه به علت محدود بودن فضای حیاط طراحی شدند. این گلخانه ها در جاهایی تهیه می شوند که به سهولت بتوان به برق و آب دسترسی داشت. این گلخانه ها به گاراژ، دیوار باغ و یا قسمتی از منازل متصل می شوند، و از گرمای دیوار این ساختمان ها بهره مند می شوند.

          طراحی پاسیوهای درون ساختمان ها بر این اساس شکل گرفت. پاسیوها و ایوان های منازل باعث سهولت دسترسی به یک گلخانه در خانه می گردد و مکان راحت و مناسبی برای نشستن و استراحت در روزهای آفتابی است.

پاسخ دهید