دانلود رایگان پاورپوینت جغرافیای استان خراسان رضوی – شهرستان قوچان

تعداد صفحات: 10 اسلاید

حجم فایل: 2.104 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 199,900 ریال

تعداد نمایش: 154 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 22 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 22 ژوئن 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,900 ریال – خرید

دانلود رایگان پاورپوینت جغرافیای استان خراسان رضوی – شهرستان قوچان

پاورپوینت جغرافیای استان خراسان رضوی – شهرستان قوچان

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت جغرافیای استان خراسان رضوی – شهرستان قوچان توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت جغرافیای استان خراسان رضوی – شهرستان قوچان با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


جغرافیای استان خراسان رضوی – شهرستان قوچان

شهرستان قوچان با مساحت تقریبی 3981 کیلومتر مربع در گسترده جغرافیایی استان خراسان واقع شده است. این شهرستان از شمال شرقی به درگز و از جنوب به نیشابور واسفراین ، از غرب به فاروج و از مشرق به چناران حدود گردیده و از جهت شمال حدود 75 کیلو متر با کشور ترکمنستان مرز مشترک دارد .

مرکز این شهرستان قوچان بر اسا آخرین تقسیمات کشور دارای دو بخش مرکزی و باجگیران و 5 دهستان و 344 آبادی دارای سکنا می باشد این ناحیه به دلیل استقرار در نقطه تلاقی در حوزه های آبریز رود اترک و مجاورت با ارتفاعات هزار مسجد دارای اقلیم مناسبی است . کوهستان های قوچان اغلب سر سبز بوده و از مهمترین ارتفاعات آن به شاه جهان ، آق کمر ، سنجر بیک ، پلته کاه ، زیلان ، گلول و …. اشاره نمود.

تاریخچه قوچان

شهر قوچان را با شهر باستانی اشک یا ارسکه یکی دانستند در حدود 250 سال پیش از میلادی در متون تاریخی به اسامی آساگ یا آساک و … نامیده شده است شاه عباس اول

( 1038 – 996 ) برای جلوگیری از تاخت و تاز ازبکان و ترکمن ها ، کردی های ایل چشمگزک را که ایل زعفرانلو از جمله هستند به این منطقه کوچ داد از وقایع مهم دیگر قوچان کشته شدن نادر شاه افشار در محلی به نام فتحآباد در سال 1160 هجری قمری است  از حوادث دیگر کشته شدن کلنل پسیان است که در ذهن معاصرین هنوز زنده است . قوچان بارها بر اثر زلزله ویران شده و شهر جدید قوچان در 12 کیلومتری شهرکهنه پس از زلزله سال 1312 ایجاد شده است.

مزار سلطان ابراهیم

این آرامگاه در شهرکهنه قوچان در 12 کیلومتری شهر جدید قوچان در جاده قوچان – فاروج قرار دارد این امامزاده را برادر حضرت رضا می دانند.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

1 نظر

پاسخ دهید