دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) دفتر فني و چاپ و حروفچيني

دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) دفتر فني و چاپ و حروفچيني

تعداد صفحات: 26

حجم فایل: 62.1 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی: - - -

قیمت: 199,000 ریال

تعداد نمایش: 96 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 13 جولای 2020

به روز رسانی در: 18 ژانویه 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,000 ریال – خرید

دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) دفتر فني و چاپ و حروفچيني

 

طرح کسب و کار (بیزینس پلن) دفتر فني و چاپ و حروفچيني

 

جهت آشنایی کارآفرینان با طرح های کارآفرینی و ارائه ی آن به وزارت کار و امور اجتماعی

 

بیزینس پلن ها، طرح های توجیهی و طرح های کسب و کار اس پی دی فایل، مورد تایید وزارت کار و رفاه اجتماعی بوده و براساس فرمت پیشنهادی این سازمان تهیه و تنظیم گردیده است.

 

اس پی دی فایل تنها سامانه ی ارائه دهنده ی بیزینس پلن ها و طرح های کسب و کار ( طرح توجیهی )، پروژه های مالی، پروژه های پایانی و سایر فایل های دانلودی معتبر و ارزشمند در ایران

 

توجه: این پروژه توسط تیم اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده و وب سایت های دیگر این محصول را از سیستم همکاری در فروش سپیده خریداری کرده اند و با قیمت چندین برابر بفروش میرسانند

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

طرح کسب و کار (بیزینس پلن) دفتر فني و چاپ و حروفچيني  توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در طرح کسب و کار (بیزینس پلن)  دفتر فني و چاپ و حروفچيني بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید

 


 

2. خلاصه مديريتي(اين قسمت بعد از تکميل کليه بخشها تکميل ميشود)

1-2. فرصت هايي را که در برنامه کسب وکار شما وجود دارد  بيان کنيد. با توجه به افزايش روزافزون تعداد دانشجويان و نيز با توجه به اينكه سازمانها و شركتها، دانشگاهها و دانشجويان، معلمان و دانش آموزان به تايپ، چاپ و اينترنت و … نياز وافري دارند در نتيجه فرصت براي رونق اين كسب و كار وجود دارد.

 2-2. ويژگيهاي خاص محصولات يا خدمات خود رابنويسيد. مهمترين ويژگي اين واحد صنفي رعايت قانون Just in time (تحويل به موقع) مي باشد، با توجه به اينكه قشر دانشجو اولين و بيشترين مشتريان اين نوع خدمات مي باشد، تحويل به موقع شاخص بسياري مهمي است. تحويل كارهاي تايپ و نقشه كشي و طراحي با حداقل خطا، و بروز بودن اين واحد در ارائه خدمات مختلف.

3-2. نکات برجسته بازاريابي محصولات ياخدمات خود را توضيح دهيد. اين واحد خدماتي مجهز به دستگاه چاپ روي ليوان مي باشد كه با چاپ تبليغات روي ليوان هاي مورد استفاده در سلف سرويس دانشگاهها بخشي از تبليغات خود را انجام مي دهد. با توجه به اينكه اين شركت با افراد متخصص و قيمت هاي مناسب در حال ارائه خدمات به مشتريان مي باشد، توزيع تراكت هاي تبليغاتي به اين مضمون و همچنين داشتن website تبليغاتي براي دانشگاهها، مدارس و شركتها در بازاريابي موفق مي باشد.

4-2. نکات برجسته بخش فني شامل مسائل خاص حقوقي وقانوني مرتبط , تيم مديريت , نوع کسب وکارو تامين کنندگان برنامه کسب وکار خود را بيان کنيد. اين واحد خدماتي با داشتن نيروهاي مجرب و زبده از قبيل 4 نفر تايپيست، 2 نفر طراح و نقشه كش، 2 نفر برنامه نويس، 2 نفر ارائه كارهاي خدماتي از قبيل كوپي، صحافي، 1 نفر مترجم و 1 نفر به عنوان مدير و همچنين جهت پاسخگويي به مشتري.

5-2. نکات برجسته بخش مالي شامل ميزان سرمايه گذاري,دلايل نياز و….رابيان کنيد.

افزايش حجم روزافزون دانشجويان و دانش آموزان و با توجه به اينكه پروژه هاي درسي و تحقيق در دانشگاهها افزايش يافته، نياز به اين نوع خدمات افزايش پيدا كرده است. سرمايه گذاري در اين واحد مناسب است و نياز زيادي به سرمايه گذاري ندارد.

3.تحليل فضاي كلان اقتصادي مرتبط با طرح( صنعت/کشاورزي/خدمات)

1-3.پيرامون کليات صنعت/کشاورزي يا خدمات  مورد نظردربرنامه کسب وکار خود توضيح دهيد .(تغييرات تکنولوژيکي,سياسي,اجتماعي,جمعيتي,محيطي,اقتصادي و………)

خدمات ارائه شده توسط اين واحد عبارتست از تايپ، چاپ و تكثير، طراحي و نقشه كشي، انواع صحافي، پروژه هاي تحقيقاتي و اينترنتي، خدمات اينترنتي و انواع تبليغات كه با توجه به تغييرات تكنولوژيكي و جمعيتي و محيطي نياز جامعه به اين خدمات بيشتر از قبل است.

2-3. وضعيت هر يك از شاخص‌هاي ذيل را در صنعت /کشاورزي يا خدمات مذكور مشخص نماييد:دانلود نمونه تکمیل شده طرح کسب و کار (بیزینس پلن) 

دانلود نمونه فرم خام 

 

جهت دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) دفتر فني و چاپ و حروفچيني روی لینک خرید در بالای صفحه کلیک کنید.

 

مشاهده و دانلود سایر طرح های کسب و کار (بیزینس پلن) 

 پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند

 

 

 

پاسخ دهید