دانلود پاورپوینت آماده تاثير خريد يا عدم خريد لوله توسط پيمانكاران شركتهاي آب و فاضلاب روستايي

دانلود پاورپوینت آماده تاثير خريد يا عدم خريد لوله توسط پيمانكاران شركتهاي آب و فاضلاب روستايي

تعداد صفحات: 14 اسلاید

حجم فایل: 456 کیلوبایت

فرمت فایل: پاورپوینت Powerpoint

دسته بندی:

قیمت: 28,000 ریال

تعداد نمایش: 49 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 10 فوریه 2018

به روز رسانی در: 10 فوریه 2018

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

28,000 ریال – خرید
n       شركتهاي آب و فاضلاب روستايي همواره با حجم بسياربالایي از پروژه ها با مبالغ اجرايي پايين درگير بوده اند ، در این راستا فهرست بهاء قديم خط انتقال و توزيع (كه در آن تهيه مصالح بعهده كارفرما بوده است) تفاوت فاحشی با فهرست بهاء آب روستایی جدید دارد.
n       لذا نظر مدیران محترم صنعت آب و فاضلاب به ویژه مدیران محترم عامل روستایی استانهای کشور را به موارد زیر معطوف می دارم.
بديهي است كه استفاده بهينه از كليه عوامل توليد و زمان، افزايش كارايي ، كاهش هزينه ها ، جلوگيري از اسراف و تبذير دربودجه عمومي دولت ، ايجاد نظم و انضباط مالي ، توجه به تسريع در اتمام و بهره برداري پروژه ها تنها از طريق استفاده بجا از منابع مالي محدود دولت امكان پذير است .
بنابراين  پیشنهاد میگردد به جاي افزايش قيمت تمام شده پروژه ها ي آب روستايي ، پرداخت تعديل هاي گوناگون ( از قبيل شاخص تورم و ما به التفاوت قيمت ها)  كه همراه با طولاني شدن اجراي پروژه ها مي باشد ، از اجراي پروژه ها با قيمت تمام شده پايين حمايت كرد و دست دولت را براي سرمايه گذاري و خدمات دهي بيشتر به كشورباز گذاشت . البته اجراي اين سياست ها هيچ گونه منافاتي با واگذاري امور به بخش خصوصي ندارد . چرا كه بخش خصوصي كه همانا توليد كننده لوله ها و اتصالات هستند ،  هيچ گونه رابطه اي با دولت ندارد بلكه با اجراي اين سياست ها،  ييمانكاران مياني به جاي افزايش بهره وري و اجراي كار فني از قبيل خريد و فروش دوباره ي لوله و اتصالات به سود هاي كلاني خواهند رسيد .

پاسخ دهید