دانلود پاورپوینت آمار

دانلود پاورپوینت آمار

تعداد صفحات: 238 اسلاید

حجم فایل: 365 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 99,000 ریال

تعداد نمایش: 18 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 5 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 30 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

99,000 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت آمار

پاورپوینت آمار

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت آمار توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت آمار با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


آمار توصيفي

آمار چارچوب روشهاي علمي را که در تجزيه و تحليل داده هاي مقداري به کار برده مي شوند بنيانگذاري مي کند.
در کل آمار استنباطي سهم عمده اي در پژوهش دارد که از آن به عنوان علم تصميم گيري عاقلانه با استفاده از اطلاعاتي که کامل نيستند نام برده مي شود. براي پي بردن به اختلاف بين آمار توصيفي و استنباطي بحث درمورد جامعه و نمونه ضروري است.

جامعه

   هدف نهايي آمار استنباطي برآورد ويژگيهاي جامعه است. جامعه فقط به گروهي از افراد محدود نمي شود. ممکن است شامل تمام روشهاي آزمايشگاهي، انواع سيگار، انواع محصولات صنعتي و غيره باشد.

تعريف جامعه

   به گروهي از افراد، اشياء، حوادث و … که حداقل داراي يک صفت مشترک باشند جامعه آماري گفته مي شود. در يک تحقيق کليه افراد يا واحدهاي مورد بررسي جامعه آماري مي باشند.مثلا ً در تحقيق (بررسي عوامل افزايش اضطراب دانشجويان پيام نور در جلسه امتحانات) کليه دانشجويان دانشگاه پيام نور جامعه آماري مي باشند.
ويژگيهايي که پژوهشگران مشاهده و اندازه گيري مي کنند متغير ناميده مي شود. واژه متغير به ويژگي اطلاق مي شود که بيش از يک ارزش به آن اختصاص داده مي شود و تغييرات را از فردي به فردي يا از شيئي به شيئ ديگر نشان مي دهد. مانند: قد، سن، وزن، بهره هوشي و…

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید