دانلود پاورپوینت رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی

دانلود پاورپوینت رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی

تعداد صفحات: 38 اسلاید

حجم فایل: 322 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 79,000 ریال

تعداد نمایش: 15 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 26 آوریل 2021

به روز رسانی در: 26 آوریل 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

79,000 ریال – خرید

پاورپوینت رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی

دانلود پاورپوینت رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی

 

آپدیت اردیبهشت ماه 1400

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی وپاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.آنچه در پاورپوینت رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی خواهید دیداهداف تحقیق

هدف اصلی :

هدف اصلی از اجرای این تحقیق بررسی رابطه بین اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی دانش آموزان دبیرستانی می باشد .

اهداف فرعی :

1. بررسی تفاوت اعتیاد به اینترنت در بین دانش آموزان دختر و پسر دبیرستانی شهر قوچان
2. بررسی تفاوت خلاقیت در بین دانش اموزان دختر و پسر دبیرستانی شهر قوچان
3. بررسی تفاوت باورهای هوشی در بین دانش آموزان دختر و پسر دبیرستانی شهر قوچان

اهداف علمی :

1-فراهم کردن اطلاعات جامع و مفید در مورد پدیده ارتباط اعتیاد به اینترنت برای مراکز اطلاعاتی وسایر محققان
2-فراهم آوردن اطلاعات مفید در  مورد ارتباط  اعتیاد به اینترنت و خلاقیت با باورهای هوشی برای سایر پژوهشگران

هدف کاربردی

1-شناسایی پیامدها و در نتیجه  جلوگیری از روند روبه رشد پدیده اعتیاد به اینترنت

اعتیـاد به اینتـرنت

(یونگ،1996)، در تحقیقات خود دریافت 58% دانش آموزان پس از استفاده ی زیاد از اینترنت در عادت های مطالعه ی خود دچار اُفت شدید شدند و نمرات آن ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش و میزان غیبت های این دانش آموزان افزایش یافت.
(بردی، 1996)، در تحقیقات خود به این نتیجه رسید که استفاده بیش از حد تا دیروقت از خطوط اینترنت دانشگاه، دانشجویان را با خطرات استفاده ی نامناسب از اینترنت و مشکلات تحصیلی و عدم مشارکت در برنامه های درسی مواجه ساخته است.
در ایران هرچند در این زمینه مقالاتی در نشریات گوناگون به چاپ رسیده است ولی اغلب آنها غیر پژوهشی بوده و صرفا به معرفی اعتیاد به اینترنت پرداخته شده است .( عزیزی 1381 و فیروز بخت 1380)
حمیرا ایزدی مهاجر (1385) از دانشگاه آزاد واحد بجنورد پژهشی با عنوان « بررسی رابطه بین فرهنگ سازمان و خلاقیت کارکنان در شعبات بانک ملی خراسان شمالی ، نتایج حاصل از یافته های تحقیق نشان می دهد که بین فرهنگ سازمانی و خلاقیت یک رابطه مستقیم و مثبت وجود دارد
—همچنین در پژوهش دیگری توسط رونالد ، ادوارد ، در دانشگاه های انگلیس که در سال 2007 انجام گرفته رابطه مثبتی را بین سبک های مدیریتی و مشارکتی و خلاقیت کارکنان بدست آورده است .
—دوئک(1999)نشان می دهد دانشجویانی که باور هوشی افزایشی دارند به طور معنی داری اهداف تبحری را انتخاب می کنند و در مقابل دانشجویانی که باور هوش ذاتی دارند بیشتر اهداف عملکردی را انتخاب می کنند. به همین منوال این دانشجویان بیشتر تکالیفی را ترجیح می دهند که بتوانند آن را بدون اشتباه انجام دهند ولی دانشجویانی که باور هوشی افزایشی دارند، تکالیفی را ترجیح می دهند که سخت و جدید است.نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی وپاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

با اطمینان خرید کنید …
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید