دانلود پاورپوینت اهمیت مدیریت از راه ارزشها

دانلود پاورپوینت اهمیت مدیریت از راه ارزشها

تعداد صفحات: 42 اسلاید

حجم فایل: 127 کیلوبایت

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 599,900 ریال

تعداد نمایش: 107 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 24 دسامبر 2019

به روز رسانی در: 24 دسامبر 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

599,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت اهمیت مدیریت از راه ارزشها

پاورپوینت اهمیت مدیریت از راه ارزشها

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت اهمیت مدیریت از راه ارزشها توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت اهمیت مدیریت از راه ارزشها بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

اهمیت مدیریت از راه ارزشها

درس: تحلیل سیستم      

نام کتاب : مدیریت از را ه ارزش ها

رسیدن به بقا و زنده ماندن و پایبندی همه انسانهای مرتبط با سیستم یک سازمان برای اینکه بتواند در جهان رقابتها  زنده بماند و به بقا برسد و برای همیشه محيط

كاري رضايت بخشي را براي كاركنان ، خدمات بي دريغ براي مشتريان، ارزش افزوده براي سهامداران و روحيه مسئوليت پذيري مشترك براي جامعه فراهم سازد نیاز به مدیریت از راه ارزشها دارد.

در اين كتاب، رويكرد مديريت از راه رو ش ها  كه به اختصار MBV ناميده مي شود در قالب داستاني ساده و جذاب با روايت يك سفر كامل از

(Management by values) سازماني سنتي و گسيخته به سازماني پويا و منسجم، در سه گام خلاصه و معرفي م يشود.

گام اول: شفاف سازي مأموريت.

گام دوم: نشاندن مأموريت و ارزش ها درجان و دل كاركنان.

گام سوم : همسو كردن اقدامات روزمره با مأموريت و ارزش ها.

MBV زماني مؤثر خواهد بود كه سازمان شاي س تگي هاي كليدي خود را يافته و درصدد شناسايي و البته بهبود مداوم خود و به دنبال بقای خود باشد.

زندگي تام يومانز سرشار از هيجان بود. تمام زندگي او را میشد در هدف گذاري خلاصه كر د . اينك در نقطه اي قرار داشت كه اغلب آد م ها آن را اوج كاميابي مي نامند. با اين همه به نحو غريبي احساس پوچي مي كرد. او و دوستش شركت توليدي ال اند واي را سازند ه موفق لوازم خانگي بنا نهادند . آنها مكمل يكديگر بودن د . مشكل از آنجا آغاز شد كه تام بدون مشورت با باري تصميم به فروش كمپاني به يك خريدار خارجي گرفت . باري هرگز تام را به خاطر اين كار نبخشید . تام پس از آن بارها تلاش كرد تا دل شريك خود را به دست آورد و بالاخره به او گفت من به تو نياز دارم و بي ترديد سرمايه ما پس از مدتي سه برابر خواهد شد. سپس من و تو اوقات خوشي را با خانواده هاي خود در جايي خوش آب و هوا سپري خواهيم كرد. باري در جواب گفت: تمام مشكل تو اين است كه در مسابقه مو ش ها شركت كرده اي، يادت باشد كه حتي اگر برنده هم شوي، باز هم يك موش خواهي بود پس از آن گفتگو، تام از ايده ايجاد يك كمپاني جديد منصرف شد و درصدد پيوستن به شركت برآمد . تام با احراز سمت رئيس محلي شركت به دليل صرف ساع تهاي (Rimco) قطعه سازي خودرو ريمكو متمادي براي جلسات تا ديروقت و سفرهاي پي درپي كاري ، قادر به حضور مؤثر در خانواده نيست. در واقع روابط خانوادگي او به صورت قطعه اي از كوه يخ درآمده استدر طول شش ماه ، شكايات مشتريان افزايش يافته بود ، سهامداران نگران از دست دادن سهم بازار بودند..

 

.

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

پاسخ دهید