دانلود پاورپوینت بتن خود تراکم

دانلود پاورپوینت بتن خود تراکم

تعداد صفحات: 17 اسلاید

حجم فایل: 376 کیلوبایت

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 299,900 ریال

تعداد نمایش: 65 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 8 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 12 آگوست 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

299,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت بتن خود تراکم

پاورپوینت بتن خود تراکم

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت بتن خود تراکم توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت بتن خود تراکم و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


بتن خود تراکم

SCC

SCC تکنولوژي تازه اي از بتن است که در آن بتن مي تواند در شکل هاي فشرده با آرماتوربندي زياد در قالب ها ريخته شود بدون اينکه نياز به هرگونه ويبره داشته باشد. جريان بتن ادامه پيدا مي کند تا تمام فضاهاي خالي قالب را پر کند؛ همچنين در اطراف ميلگردها بطور کامل جريان مي يابد بدون اينکه حباب هوا و تخلخل ايجاد شود. هيچ گونه جدا شدگي و آب انداختگي در طول بتن ريزي و در طول زماني که بتن به حالت پلاستيک مي رسد اتفاق نمي افتد. SCCبتن با اسلامپ بالا به شکل سنتي و قديمي نيست. شکل 1 نتايج آزمايش اسلامپ را روي مخلوط SCC نشان مي دهد. توجه شود که بتن مثل يک مايع ويسکوز جريان يافته است بجاي اينکه نشانه هاي سنتي اسلامپ براي بتن هاي با اسلامپ بالا را داشته باشد. بتن به شکل قابل جريان با تغييرات در نسبتهاي اختلاط و استفاده از افزودينهايي که از جداشدگي جلوگيري مي کنند، ساخته مي شود.

تاريخچه SCC:

—SCC براي اولين بار در اواخر دهه 1980 ميلادي در ژاپن ساخته شد تا کار مورد نياز براي بتن ريزي مناسب را کاهش دهد. پس از توسعه آن بوسيبله جامعه مهندسي ژاپن تکنولوژي بسرعت آنرا پذيرفت. چندين ساختمان بزرگ با استفاده از SCC ساخته شده است از جمله دو تکيه گاه لنگرگاهي پل معلق را آکاشي کايکيو با استفاده از 512 هزار متر مکعب بتن و 250 هزار متر مکعب بتن از SCC براي هر کدام. استفاده از بتن SCC در اين مناطق زمان بتن ريزي را 2 تا 2.5 سال کاهش داد. بتن در اعماق بيش از 3 متر بدون هر گونه جداشدگي و بدون نياز به استفاده از ويبراسيون ريخته شد.

—استفاده از بتن SCC در ايالات متحده امريکا در طول 5 سال اخير روبه گسترش بوده و در حال حاضر اين تکنولوژي در صنعت بتن هاي پيش ساخته استفاده مي شود. ديگر بخش هايي که در اهداف استفاده از SCC قرار گرفته اند عبارتند از:

—بتن ريزي در مناطق مسطح و صاف، ستون ها و ديوارها.

—کاربردهاي SCC فراوان هستند؛ محدوديت ها فقط بوسيله اطلاعات صنايع از آن بوجود مي آيند و قابليت هاي زيادي براي توليد و پذيرش آن وجود دارد.

چگونه بتن SCC بسازيم؟

—در ابتدا بايد بدانيم که SCC نوعي بتن است. SCC طرح ويژه اي از مخلوط بتن نيست بلکه مخلوطي نيست با نشانه هاي مشابه از خصوصيات جريان است. مشخصات رئولوژيک به وسيله تغييرات در طرح اختلاط اصلاح شده اند و احتمالا با استفاده از ساير افزودني ها.

—اولاً مقدار زيادي از افزودني هاي کاهنده آب (فوق رواني کننده ها)براي ايجاد رواني زياد مخلوط استفاده مي شوند که بسيار شبيه بتن هاي با اسلامپ بالا هستند. دوم مقادير دانه بندي اصلاح شده است. براي ساختن يک مخلوط موفقي از SCC اندازه و شکل بزرگدانه ها خيلي مهم هستند. سوم براي رسيدن به مخلوط داراي چسبندگي که مي بايستي نگهدارنده دانه ها باشد و آنها را به يکديگر بچسباند مشخصات جريان تغيير داده شده است.

—همچنين افزودني هاي کاهنده آب قديمي به مقدار فراوان براي ايجاد رواني زياد مورد نياز مخلوط استفاده مي شوند.

—نسل جديد فوق روان کننده هاي پلي کربوکسيليت بکار مي روند و بترتيب گلنيوم ، ادوا، ويسکوکريت، سوپر فلوکس، گريس، سيکا، و اکسيم توسط توليد کنندگانشان ناميده مي شوند. اين نسل جديد از فوق روان کننده ها کاهش آب زياد و قابليت حفظ اسلامپ بالا را بوجود مي آورند.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید