دانلود پاورپوینت تئوری های مدیریت

دانلود پاورپوینت تئوری های مدیریت

تعداد صفحات: 31 اسلاید

حجم فایل: 4 MB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 141 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 25 دسامبر 2020

به روز رسانی در: 25 دسامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت تئوری های مدیریت

پاورپوینت تئوری های مدیریت

 

آپدیت آبانماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت تئوری های مدیریت توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت تئوری های مدیریت با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.تئوری های مدیریت ( پیشرفته )

دیدگاه پست مدرن

  • انتخاب يك تئوري محوري يا هسته اي يا مجموعه اي نمونه از ايده ها براي نشان دادن پست مدرنيست غير ممكن است (گونه گوني باور نكردني ايده هاي مطرح شده تحت عنوان پست مدرن امر خلاصه كردن اين ديدگاه را رد مي كند و ارزش دهي پست مدرن به تنوع با ايده ي واقعي وحدت بخشي اين برداشت هاي متفاوت در قالب يك تبيين واحد و فراگير (همه شمول [1]) در تناقض است به اين دلايل بسياري از نظريه پردازاني كه خارج از نگاه پست مدرنيست فعاليت مي كنند پست مدرنيست را به عنوان رويكردي نامنسجم (هر كي به هر كي ) تصور مي كنند اين تصور تصور صحيحي نيست زيرا اگر چه پست مدرنيست از آن جهت كه ايده معيارهاي جهانشمول براي حقيقت يا تعالي [2] را كنار مي گذارد نسبي گرا است اما استانداردها را به كلي قرباني نمي كند كه اين ديدگاه ، ديدگاه ساده لوحانه اي از نسبي گرايي است بلكه در حقيقت نظريه پردازان پست مدرن درست و نادرس خوب و بد را به عنوان سازه هاي اجتماعي تصور مي كنند كه مي تواند معمولاً به عنوان موضوعاتي كه در قلمرو بازانديشي و عمل شخصي [3] قرار مي گيرند تعريف مجدد شوند.
[1] _ single all- encompassing explanation
[2] _ excellence
[3] _ personal reflection and practice

نظریه سازمان پست مدرن

  • جنبه هاي بسيار مهم تئوري سازمان پست مدرن به نظريه پردازي ماركيست و تئورماركسيست خصوصاً در اروپا بر مي گردد . در عين حال برخي از استعمال هاي اوليه از واژه ي پست مدرنيست به جنبه هايي از سبك معماري بر مي گردد كه از اواسط تا اواخر قرن بيستم ظهور كرد كه توسط معمار آمريكايي به نام چارلز جنكز[1]در كتاب خود تحت عنوان زبان معماري پست مدرن [2] در سال 1977 توصيف شد.
[1] _ charles jencks
[2] _ the language of post – modern architechre

 نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید