دانلود پاورپوینت تعيين مقاومت مصالح در ساختمان ها

دانلود پاورپوینت تعيين مقاومت مصالح در ساختمان ها

تعداد صفحات: 28 اسلاید

حجم فایل: 919 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 106 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 11 می 2020

به روز رسانی در: 9 سپتامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت تعيين مقاومت مصالح در ساختمان ها

پاورپوینت تعيين مقاومت مصالح در ساختمان ها

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت تعيين مقاومت مصالح در ساختمان ها توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت تعيين مقاومت مصالح در ساختمان ها با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


تعيين مقاومت مصالح در ساختمان ها   « پيچش » با استفاده از روش درجاي

چکيده :

از آنجا كه براي مطالعه رفتار و دوام و همچنين براي جايگزيني مناسب مواد و مصالح در تعميرو مرمت، آگاهي از مقاومت واقعي مصالح بكار گرفته شده در بناها از اهميت ويژه اي برخوردار است و با توجه به اينكه شرايط رايج در استفاده از رو شهاي آزمايشگاهي با شرايط محيطي و بهر هبرداري اين بناها كاملاً متفاوت مي باشند، در سال هاي اخير كوشش هاي زيادي براي ابداع روش هاي درجا بعمل آمده است ولي در اغلب اين روش ها، پارامترهايي به صورت غيرمستقيم اندازه گيري و سپس با استفاده از روابطي، مقاومت مصالح موردنظر كه در اين مقاله به آن پرداخته شده است، روشي است كه مي توان با « پيچش » تخمين زده مي شود. روش به كارگيري آن مقاومت واقعي و درجاي مصالح بكارگرفته شده در ساختمانها، از جمله بتن، ملات، آجر و سنگهاي بكار مي رود چون قسمت بسيار كوچكي « بطور مستقيم » مصرفي را بطور مستقيم بدست آورد. .

1 مقدمه

استفاده از مصالح مختلف در ساختمان ها سال هاي متمادي است كه در جهان متداول مي باشد. پر واضح است كه كنترل كيفي هر كاري زماني امكان پذير است كه ابزار و روش لازم براي تعيين كيفيت واقعي و درجاي مصالح در اختيار باشد. لذا براي مطالعه رفتار و دوام و همچنين براي جايگزيني مناسب مواد و مصالح در تعمير و مرمت، اطلاع از مقاومت واقعي مصالح بكار گرفته شده در بناها از اهميت ويژه اي برخوردار است [ 1] و با توجه به اينكه شرايط آزمايشگاهي ر ايج در استفاده از روش هاي آزمايشگاهي با شرايط محيطي و بهره برداري اين بناها كاملا متفاوت مي باشند، در سالهاي اخير كوشش هاي زيادي براي ابداع رو شهاي در جا بعمل آمده است ولي در اغلب اين روش ها، پارامترهايي بصورت
غيرمستقيم اندازه گيري و سپس با استفاده از روابطي، مقاومت . مصالح مورد نظر تخمين زده مي شود [ 2 و 3[
در روش پیچش كه براي اولين بار در ايران ابداع گرديده و موضوع اين مقاله م يباشد، همانگونه كه در شكل هاي ( 1) و 2) نشان داده شده است، يك استوانه فلزي با قطر 4 و ارتفاع ) 2/5 سانتي متر بر روي سطحي كه قرار است مقاومتش تعيين گردد چسبانده شده و پس از سفت شدن چسب اپوكسي بكار گرفته شده، با استفاده از گشتاور سنج معمولي كه درون حفره از پيش تعبيه شده استوانه فلزي قرار داده ميشود، با وارد آوردن تدريجي گشتاور پيچشي، استوانه يادشده در محل چسبانده شده ماده مورد نظر را بحالت شكست در آورده و با استفاده از منحنيهاي كاليبراسيون، مقاومت مورد نظر (مثلا فشاري ) بدست مي آيد. با توجه به سادگي، كم هزينه بودن، ابزار ارزان و خرابي بسيار جزئي وارده به محل آزمايش، كه از امتيازات اين روش مي باشد، كاربرد آن براي تعيين مقاومت مصالح بكار گرفته شده در ساختما نهاي جديد و بناهاي موجود مورد مطالعه و بررسي قرار گرفته و نتايج بسيار رضايت بخشي حاصل شده است كه در اين مقاله ارائه شده است.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید