دانلود پاورپوینت تکنولوژی آموزشی

دانلود پاورپوینت تکنولوژی آموزشی

تعداد صفحات: 127 اسلاید

حجم فایل: 656 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 99,000 ریال

تعداد نمایش: 2 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 18 سپتامبر 2020

به روز رسانی در: 18 سپتامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

99,000 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت تکنولوژی آموزشی

پاورپوینت تکنولوژی آموزشی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت تکنولوژی آموزشی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت تکنولوژی آموزشی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


تکنولوژی آموزشی

سیر تحول مفهوم تکنولوژی آموزشی

تعاریف اولیه رشته تکنولوژی آموزشی بر رسانه آموزشی- وسایل و ابزار فیزیکی که برای ارائه آموزش به فراگیران استفاده می شود-  تمرکز دارند.   ریشه های این رشته به دهه ابتدایی قرن بیستم برمی گردد،  زمانیکه این رسانه-فیلم های آموزشی- برای اولین بار تولید شد(سیتلر، 1990).
استفاده از وسایل بصری(مانند فیلم ها،  تصاویر و اسلایدهای نوری) تا دهه 1920 افزایش چشم گیری در مدارس عمومی داشت.  این فعالیت ها فقط بخشی از آنچه به عنوان جنبش آموزش بصری شناخته شده است،  می باشد. 

تا دهه 1950

از اواخر دهه 1920 تا دهه 1940،  پیشرفت هایی در رسانه صوتی مانند ضبط صوت،  رسانه رادیویی و تصاویر متحرک با صدا صورت گرفت،  کانون این رشته از آموزش بصری به آموزش سمعی و بصری تغییر یافت.  این علاقه به رسانه تا دهه 1950 با گسترش تلویزیون ادامه داشت.  بنابراین درطول نیمه نخست قرن بیستم،  اکثر افرادی که در این رشته مشغول بودند،  رشته ای که امروزه به آن تکنولوژی آموزشی می گوییم،  بیشترین توجه خود را به رسانه آموزشی داده بودند. 

دهه1950 و 1960

با شروع دهه 1950 خصوصا دهه های 1960 و 1970،  برخی از رهبران این رشته آموزشی بحث جدیدی از تکنولوژی آموزشی را به میان آوردند.  آنها به جای استفاده از رسانه از عنوان فرایند برای بحث در مورد این رشته استفاده کردند.  برای مثال فین(1960) بیان می کند که تکنولوژی آموزشی باید به عنوان روش بررسی و توجه به مسائل آموزشی و راه حل های کاربردی به این مسائل نگریسته شود. 

دهه 1970

ماهیت متغیر رشته تکنولوژی آموزشی زمانی حتی ملموس تر می شود که به بررسی تعریف رایج بعدی،  که در سال 1970 توسط کمیسیون تکنولوژی آموزشی تهیه شد،  بپردازد. دو تعریف برای تکنولوژی آموزشی ارائه شده است.  تعریف نخست انعکاسی از دیدگاه قدیمی تر تکنولوژی آموزشی می باشد:
در رایج ترین معنا،  تکنولوژی آموزشی به عنوان رسانه ای است که ماحصل انقلاب ارتباطات می باشد و می توان از آن برای اهداف آموزشی در کنار معلم،  کتاب،  تخته سیاه و .  .  .   استفاده نمود.  وسایلی که تکنولوژی آموزشی را تشکیل می دهند شامل: تلویزیون،  فیلم،  دستگاه ویدئو پرژکتور،  کامپیوتر و سایر اقلام سخت افزاری و نرم افزاری می باشند. (ص، 21)

 

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید