دانلود پاورپوینت خواص فیزیکی و مکانیکی تخته فیبر با دانسیته پایین

دانلود پاورپوینت خواص فیزیکی و مکانیکی تخته فیبر با دانسیته پایین

تعداد صفحات: 21 اسلاید

حجم فایل: 476 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 53 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 20 سپتامبر 2020

به روز رسانی در: 17 نوامبر 2023

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت خواص فیزیکی و مکانیکی تخته فیبر با دانسیته پایین

پاورپوینت خواص فیزیکی و مکانیکی تخته فیبر با دانسیته پایین

آپدیت آبان ماه 1402

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت خواص فیزیکی و مکانیکی تخته فیبر با دانسیته پایین توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت خواص فیزیکی و مکانیکی تخته فیبر با دانسیته پایین با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


خواص فیزیکی و مکانیکی تخته فیبر با دانسیته پایین

چکیده

  • MDF یکی از محصولات فشرده صفحه چوبی است که به طور گسترده در اجزاء ساختمان مانند واحد های مبلمان و کاربردهای داخل ساختمان استفاده می شود. اگر چه MDF محصول خوب و مناسب می باشد ولی این محصول مستعد آتش گیری و خطر می باشد و با استفاده از شعله آتش می سوزد که در این تحقیق از کند سوز کننده هادر چسب اوره فرم آلدهید استفاده شده و این محصول طی یک فرایند خشک از چوب روبرمالزی ساخته شد و مورد بررسی قرار گرفت.
کند سوز کننده ها عبارتند از: سدیم آلومینات، بورات روی و آلومینیوم که درتولید MDF در چهار غلظت 10%،15%،20%،30% درصد و 15% درصد رزین اوره فرم آلدهید بر اساس وزن خشک تخته به صورت تجربی مورد بررسی قرار گرفتند و خواص فیزیکی و مکانیکی از جمله واکشیدگی ضخامت،جذب آب، خمش و چسبندگی داخلی مورد بررسی قرار گرفت. کند سوز کننده ها نیز با استفاده از یک روش مورد آزمایش قرار گرفتن به این ترتیب که با ازدست دادن وزن و شکل و مساحت بیضی مقاومت آنان نسبت به حرارت را مورد بررسی قرار دادند.
نتایج نشان داد که واکشیدگی ضخامتی افزایش و جذب آب با اعمال کند سوز کننده ها کاهش یافت و کند سوز کننده تاثیر چندانی در مقاومت خمشی نداشت و مقاومت داخلی به مقدار ناچیزدربرابرنمونه های شاهد کاهش پیدا کرد هنگامی که غلظت مواد شیمیایی کند سوز کننده تا 30% افزایش یافته است و مقاومت داخلی اگر استفاده از کند سوز کننده بیشتر از 30% باشد نسبت به نمونه های شاهد به طور کلی کاهش می یابد. از لحاظ عملکرد، بهترین عملکرد برای کند سوز کردن آلومینیوم و بعد از آن سدیم آلومینات و سپس بورات روی از خود نشان دادند. و تنها ترکیبات آلومینوم به صورت ژل مصرف شدند.
MDF یکی از گسترده ترین مواد مرکب مورد استفاده به عنوان بخشی از ساختمان و مسکن مبلمان می باشد. و این محصول به طور معمول در برابر آتش خطر آفرین است و برای فائق آمدن به این محدودیت باید این محصول را نسبت به آتش مقاوم کرد و با این وجود نیاز به تیمار حفاظتی دارد. چنی و همکاران در سال 2003 در تولید ام دی اف از روزنامه باطله مورد مطالعه قرار دادند با رزین فنل فرم آلدهید و راهای مختلفی برای مقاوم کردن ام دی اف در برابر شعله مورد بررسی قرار دادند. درسال 2005 از ترکیب آلومینیوم به عنوان کند سوز کننده برای تولید ام دی اف به روش تر استفاده شد. و امروزه بیشتر کارخانه داران به این فکر هستن که از کند سوز کننده ها با حفظ خواص فیزیکی و مکانیکی ام دی اف استفاده گردد.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید