دانلود پاورپوینت دستگاه نورد

دانلود پاورپوینت دستگاه نورد

تعداد صفحات: 18 اسلاید

حجم فایل: 467 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 299,900 ریال

تعداد نمایش: 55 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 7 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 7 می 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

299,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت دستگاه نورد

پاورپوینت دستگاه نورد

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت دستگاه نورد توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت دستگاه نورد با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


دستگاه نورد

نورد )به انگلیسی (Rolling یکی از روش‌های شکل‌دهی مواد دارای قابلیت تغییر شکل پلاستیک است. در دماهای پایین و نزدیک دمای اتاق تنها فلزات و برخی از پلیمرها قابلیت تغییر شکل پلاستیک مناسب از خود نشان می‌دهند. برای افزایش این قابلیت و همچنین شکل‌دهی موادی که در دماهای پایین نورد آنها امکان پذیر نیست، از نورد گرم استفاده می‌شود.

هدف مهندسی نورد عبارت

است از تغییر فرم شمش به مقاطع مورد نظر، این مهندسی شامل کارگاهای نورد ۳۰۰، نورد ۳۵۰، نورد ۵۰۰، نــورد ۶۵۰ و کارگاههـای سرویس دهنده می‌باشد. به طور کلی نورد به دو صورت گرم و سرد وجود دارد. کارگاههای نورد کارخانه ذوب آهن همگی از نوع نورد گرم می‌باشند.

در نــــورد گـرم شمـش پـس از رسیدن به درجه حـرارت مورد نظر در کوره‌های نورد از بین چند مجموعه غلتک در حال چرخش عبور نموده و با کاهش متوالی مقطع نهایتا به فرم مورد نظر تبدیل می‌شود.

پس از اتمام تغییر فرم، محصول نهایی توسط دستگاههای برشی خط مانند قیچی واره به طول مورد نظر برش داده شده و پس ازعملیات تکمیلی و کنترل، بسته بندی گردیده و به انبار محصول حمل می‌شود.

 نورد فولاد

شناسائی: ”فولاد، نظیر سایر فلزات از بلورهائی تشکیل شده است و کارهای مکانیکی بر روی آن، هنگامی‌که گرم است، باعث تبلور مجدد آن می‌شود. فولاد معمولی تجاری از فریت نرم و او تکتیک سخت پرلیت تشکیل شده است. هر چه مقدار کربن محتوی فولاد بیشتر باشد، مقدار پرلیت آن بیشتر و در نتیجه، سختی آن بیشتر خواهد بود.

فولاد، هنگامی‌که گرم و سپس به آهستگی سرد شده باشد، نرم می‌گردد. ولی هر گاه ابتدا گرم و سپس به سرعت سرد شده باشد، به علت تشکیل مارتنسیت ۳، سخت می‌گردد. هرگاه، فولادی که حاوی مارتنسیت است، حرارتی در حدود ۵۰۰ درجه سانتیگراد ببیند، به علت تشکیل سربیت، سخت می‌شود. کار مکانیکی بر روی فولاد، تأثیر تجمع ناخالصی‌ها را در آن از بین می‌برد.“


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید