دانلود پاورپوینت دیس پلازی مادرزادی مفصل ران

دانلود پاورپوینت دیس پلازی مادرزادی مفصل ران

تعداد صفحات: 46 اسلاید

حجم فایل: 2 مگابایت

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 779,900 ریال

تعداد نمایش: 65 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 16 فوریه 2020

به روز رسانی در: 27 دسامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

779,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت دیس پلازی مادرزادی مفصل ران

پاورپوینت دیس پلازی مادرزادی مفصل ران

آپدیت دی ماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت دیس پلازی مادرزادی مفصل ران توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت دیس پلازی مادرزادی مفصل ران بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.دیس پلازی مادرزادی مفصل ران
CDH
Congenital Dysplasia Of The Hip

انواع

1- دیس پلازی Dysplasia
2- نیمه در رفته  ( شایع ترین) Sub located
3- در رفته کامل Dis located
1- ديس پلازي استابولوم: سر استخوان ران بخوبي در حفره آستابولوم قرار گرفته و كپسول كاملاً سفت است. استابولوم در زاويه جانبي كاملاً حاده بوده لذا امكان در رفتگي در ساليان بعد وجود دارد.
2- نيمه در رفتگي: كپسول بقدر كافي شل بوده بنابراين سراستخوان ران ممكن است بطور نسبي از حالت طبيعي جابجا شود . مفصل در معرض در رفتگي است ولي بطور كامل انجام نشده است. بدليل فشار وارد بر طاق غضروف مفصل، استخوان سازي مهار شده و منجر به هموار شدن حفره مي شود.این  نوع شايعترین در رفتگي مادرزادي مفصل ران است.
3- دررفتگي كامل: مفصل كاملاً شل بوده بگونه اي كه سر استخوان ران تماس خود را با آستابولوم از دست داده است. سر استخوان ران از لبه فيبري – غضروفي مفصل به بالا و عقب جابجا شده است.پرستار، در حاليكه انگشت هاي وسطي بعد جانبي ران ( هم سطح با بر آمدگي هاي بزرگ) و شست ها را در قسمت داخلي ران  ( هم سطح با بر آمدگي هاي كوچك) قرار داده، رانها را به حالت نيمه باز در مي آورد. بدين معني كه چنانچه از طرف برآمدگي بزرگ، فشاري وارد شود زانو بطور جانبي حركت كرده در اين حالت برگشت سر استخوان ران را بطرف جلو يعني به درون آستابولوم مي توان حس كرد (مانور ارتولاني)
چنانچه فشار جانبي از طرف شست وارد شود زانو بطرف خط مياني جابجا شده سر استخوان به خارج از آستابولوم كشيده شده و به محض برداشتن فشار، به عقب يعني به جاي اول خود برخواهد گشت. در اين حالت مفصل ران را بي ثبات ناميده به اين صورت كه در موقعيت مناسب، احتمال دررفتگي وجود خواهد داشت( آزمايش بارلو) . در اين هنگام انجام اين معاينات،‌صداي مختصر گزارش مي شود كه اهميتي ندارد ولي پيدايش صداي قابل لمس هنگام جابجايي سر استخوان ران از لبه خلفي آستابولوم اهميت اساسي دارد.

 نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید