دانلود پاورپوینت دیوار آتشی

تعداد صفحات: 23 اسلاید

حجم فایل: 90 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 69 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 22 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 22 ژوئن 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت دیوار آتشی

پاورپوینت دیوار آتشی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت دیوار آتشی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت دیوار آتشی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


دیوار آتشی

مقدمه :

Firewall در فرهنگ كامپيوتر يعني محافظت از شبكه هاي داخلي در مقابل شبكه هاي خطاكار . معمولا يك شبكه كامپيوتري با تمام دسترسي ها در طرف و در طرف ديگر شما شبكه توليدات شركت را داريد كه بايد در مقابل رفتارهاي مخرب محافظت شود. چند سوال مطرح مي شود كه آيا واقعا نياز به محافظت از يك شبكه داخلي داريم و سوال ديگر اينكه چگونه از طريق يFirewall در فرهنگ كامپيوتر يعني محافظت از شبكه هاي داخلي در مقابل شبكه هاي خطاكار .

تعريف ديوارههاي آتش

ديواره‌هاي آتش يكي از مؤثرترين و مهمترين روشهاي پياده سازي “مصونيت شبكه” هستند و قادرند تا حد زيادي از دسترسي غير مجاز دنياي بيرون به منابع داخلي جلوگيري كنند.ديواره‌هاي آتش، مانند خندق‌هاي دور قلعه‌هاي دوران قرون وسطي عمل مي‌كنند. شكل 1 يكي از اين قلعه‌ها را نشان مي‌دهد. خندق دور قلعه باعث مي‌شود نفوذ به قلعه مشكل باشد.

انجمن Network Computer Security Association) NCSA) تعريف زير را از ديواره‌هاي آتش ارائه داده است.”ديواره آتش يک سيستم يا ترکيبي از چندين سيستم است که يک سري محدوديت را بين دو يا چند شبکه اعمال مي‌كند.”در واقع يك ديواره آتش با محدودكردن دسترسي بين دو شبكه سعي مي‌كند يكي را از ديگري محافظت كند. عموماً ديواره‌هاي آتش به منظور محافظت شبكه خصوصي ‌كه به يك شبكه عمومي يا مشترك متصل است به كار گرفته مي‌شوند. ديواره‌هاي آتش يك نقطه محدود كننده‌‌ را بين دو شبكه ايجاد مي‌كند.

تكنولوژيهاي فيلترينگ ترافيك شبكه در ويندوز

با وجود اين كه ويندوز 9X/ME و ويندوز XP/NT واسطهاي سوكت مشابه دارند و معماري NDIS نيز درايورهاي باينري miniport سازگار براي واسطهاي شبكه را پشتيباني مي كند، زير سيستمهاي داخلي شبكه آنها تفاوتهايي با هم دارند. در واقع، زيرسيستمهاي شبكه ويندوز NT/2000/XP خيلي پيچيده تر از ويندوز 9X/ME است، ولي هر دو قابل تقسيم به بخش هاي زير مي باشند:

NDIS- : در سال 1989 Microsoft و 3com با هم (Network Driver Interface Specification) NDIS را گسترش دادند كه به درايورهاي شبكه اجازه مي دهد از سرويسهاي واسط شبكه براي مخفي كردن جزئيات عملکرد خودشان استفاده كنند. درايور شبكه با مشخصات ذكر شده NDIS-miniport ناميده مي شود. NDIS-miniport با نسخه هاي مختلف ويندوز سازگار است.

-درايورهاي شبكه: توصيف جزئيات اين درايور خارج از حوصله اين مقاله مي باشد. به طور خلاصه يک درايور شبكه (به طور مثال TCP/IP ) در لايه پايين از توابع كتابخانه ايNDIS براي دستيابي به شبكه استفاده مي كند و ممکن است (TDI (Transport Data Information را در لايه بالايي ارائه دهد. واسط TDI ارائه شده مي تواند توسط Clientهاي متنوعي نظير بخشي از پياده سازي سوكت afd.sys (در ويندوزهاي NT/2000/XP) استفاده شود.

-DLL هاي سطح كار بر كه واسط سوكت ويندوز را تشكيل مي دهند و عبارتند از : WS2_32.DLL ،msafd.dll ، wshtcpip.dll

در زير به بررسي سريع روش هاي ممكن فيلترينگ ترافيك شبكه پرداخته خواهد شد. برخي از اين روش ها که در سطح کاربر کار مي کنند داراي محدوديت هاي فراواني هستند. به عنوان مثال نمي توانند از اتصال برنامه هايي که مستقيما از لايه TDI استفاده مي کنند جلوگيري نمايند.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید