دانلود پاورپوینت روش آماده سازی و خصوصیات الیاف کاه برنج برای تولید تخته فیبر

دانلود پاورپوینت روش آماده سازی و خصوصیات الیاف کاه برنج برای تولید تخته فیبر

تعداد صفحات: 26 اسلاید

حجم فایل: 473 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 143 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 9 سپتامبر 2020

به روز رسانی در: 18 سپتامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت روش آماده سازی و خصوصیات الیاف کاه برنج برای تولید تخته فیبر

پاورپوینت روش آماده سازی و خصوصیات الیاف کاه برنج برای تولید تخته فیبر

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون        های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت روش آماده سازی و خصوصیات الیاف کاه برنج برای تولید تخته فیبر توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت روش آماده سازی و خصوصیات الیاف کاه برنج برای تولید تخته فیبر با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


روش آماده سازی و خصوصیات الیاف کاه برنج برای تولید تخته فیبر

مقدمه:

با توجه به فرایندهای تولید تخته فیبر، به دو روش تر و خشک طبقه بندی میشود. تخته های تولید شده با توجه به فرایند تر دارای دانسیته حدود 900کیلوگرم برمترمکعب و تخته های تولید شده در فرایند خشک در حدود 400تا900 کیلوگرم بر مترمکعب میباشند. مقدار رطوبت فیبر در فرایند خشک برای تولید تخته فیبر با دانسیته 400کیلوگرم برمتر مکعب حدود 20% می باشد. برای تولید HBو MDF از یک چسب مصنوعی تحت فشار و حرارت استفاده می شود برای تولید تخته فیبر از استاندارد اروپا EN622-5-2006 استفاده شده است.
جدا سازی فیبر با استفاده از آسیاب و یا پالایش و یا ترکیبی از آنها بدست می آید. در نتیجه الیاف چوب گسیخته شده و خمیر الیاف در طولهای مختلف بدست می آید. روش خمیر سازی برای تولید تخته فیبرهمانند خمیر سازی در کاغذ سازی میباشد بااین تفاوت که در ریفاینر درجه حرارت 170 درجه سانتی گراد و فشار 0.8 مگاپاسکال می باشد. . امروزه MDF کاربردهری بلقوه ای در بسیاری از رشته ها دارد و میزان تولید در بسیاری از مناطق جهان در حال افزایش است. دربهای کابینت، قفصه، مبلمان، روکش طبقه، پانلها برای ساخت ساز ساختمان، از مصارف MDF می باشد.
برای تولید تخته فیبر MDF   از دانسیته متوسط و برای تولید HDF از دانسیته بالا بر اساس مواد اولیه (چوب نرم و چوب جنگلی) استفاده می شود. اکثرا مواد خام در صنعت خمیر کاغذ از چوبهای بریده شده استفاده می شود. افزایش قیمت چوب، کاهش منابع و نگرانی های زیست محیطی باعث شده است تقاضا برای مواد غیر چوبی لیگنوسلولزی افزایش یابد. در حال حاضر مواد غیر چوبی مانند بامبو، کنف، جو، تفاله نیشکر، کاه غلات برنج و کاه گندم بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.
مراحل ساخت  MDF از کاه  را میتوان به هفت قسمت تقسیم بندی کرد که عبارتند از 1-کاهش اندازه و غربال گری کاه 2- پیش تصفیه کاه(مرطوب/خیساندن و حرارت) 3- دفیبره کردن توسط دفیبراتور تک دیسک تحت فشار 4- مخلوط کردن با چسب ترموست 5- تشکیل فیبر 6- پیش پرس 7- پرس گرم.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید