دانلود رایگان پاورپوینت زندگی نامه امام خمینی

دانلود رایگان پاورپوینت زندگی نامه امام خمینی

تعداد صفحات: 10 اسلاید

حجم فایل: 5 مگابایت

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 199,900 ریال

تعداد نمایش: 1192 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 18 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 7 می 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,900 ریال – خرید

دانلود رایگان پاورپوینت زندگی نامه امام خمینی

پاورپوینت رایگان زندگی نامه امام خمینی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت زندگی نامه امام خمینی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت زندگی نامه امام خمینی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


 زندگی نامه امام خمینی

تبعید امام خمینی ( ره ) از ترکیه به عراقروز 13 مهر ماه 1344 حضرت امام خمینی ( س ) به همراه فرزندانشان آیت الله حاج آقا مصطفی خمینی از ترکیه به کشور عراق تبعید شدند . علل عمده این تغییر محل عبارت بود از: فشارهای مداوم جامعه مذهبی از داخل و خارج کشور، تلاش رژیم برای عادی جلوه دادن اوضاع ، فشارهای جامعه مذهبی ترکیه و از همه مهمتر فضای ساکت و سیاست ستیز آن ایام در حوزه نجف و وضعیت رژیم حاکم بر بغداد که به تصور شاه می توانست فعالیتهای امام خمینی (س ) را محدود کند.
  

  آغاز مبارزات سیاسیدر سال 1340 و 41 ماجرای انجمن های ایالتی و ولایتی ( که به موجب آن شرط (( مسلمان بودن، سوگند به قرآن کریم و مرد بودن انتخاب کنندگان و کاندیداها )) تغییر می یافت در 16 مهر 1341 ه.ش به تصویب کابینه امیر اسدالله علم رسید . ) فرصتی  پدید آورد تا ایشان در رهبریت قیام روحانیت ایفای نقش کند و بدین ترتیب قیام سراسری روحانیت و ملت ایران در 15 خرداد سال 1342 با دو ویژگی برجسته یعنی رهبری واحد امام خمینی و اسلامی بودن انگیزه ها ، شعارها و هدفهای قیام ، سرآغازی شد بر فصل نوین مبارزات ملت ایران که بعدها تحت نام (( انقلاب اسلامی )) در جهان شناخته و معرفی شد 

اوج گیری انقلاب اسلامی در سال 1356 و قیام مردم

شهادت آیت الله حاج آقا مصطفی خمینی در اول آبان 1356 ، نقطه آغازی بر خیزش دوباره حوزه های علمیه و قیام مذهبی ایران بود. امام خمینی (س) در همان زمان به گونه ای شگفت این واقعه را از الطاف خفیه الهی نامید. رژیم شاه با درج مقاله ایی توهین آمیز علیه امام در روزنامه اطلاعات انتقام گرفت. اعتراض به این مقاله، به قیام 19 دی ماه قم در سال 56 منجر شد و البته در شرایطی کاملا ًمتفاوت با 15 خرداد سال 42 در سراسر کشور همگانی شد.

مانورها و ترفندهای سیاسی و نظامی شاه با صدور بیانیه های افشاگرانه امام خمینی و دستورالعملهای مبارزاتی ایشان خنثی می شدند. جایگزین یک تکنوکرات غربزده به نام جمشید آموزگار به جای هویدا نخست وزیر 13 ساله شاه ،کمکی به حل بحران رژیم نکرد شریف امامی که یکی از پیشکسوتان جریان استعماری فراماسونری در ایران بود با شعار (( دولت آشتی ملی )) روی کار آمد در زمان دولت او بود که کشتار بی رحمانه مردم بوسیله نیروهای نظامی در میدان شهدا (ژاله ) تهران در روز 17 شهریور اتفاق افتاد امام خمینی ( س ) نهضت خویش را بر اساس تقدم انقلاب فرهنگی و آنگاه دست زدن به انقلاب و تحول اجتماعی به وسیله خود مردم رهبری کرد . در انقلاب اسلامی ایران ، مساجد و مراکز مذهبی پایگاه اصلی حرکت و تجمع مردم بود.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

پاسخ دهید