دانلود پاورپوینت سلامت الکترونیکی

تعداد صفحات: 26 اسلاید

حجم فایل: 251 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 66 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 23 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 23 ژوئن 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت سلامت الکترونیکی

پاورپوینت سلامت الکترونیکی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت سلامت الکترونیکی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت سلامت الکترونیکی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


سلامت الکترونیکی

سلامت الکترونیکی : آشنایی با برخی خطرات زندگی الكترونیكی E-Lifeدر فضای اینترنت

كافی است به اطرافمان بنگریم كه زندگی الكترونیكی چگونه همه عرصه های زندگی بشری را یكی پس از دیگری به احاطه خود درآورده و به همراه ویژگی های مثبت و مفید خود اثرات سوء و مخربی را نیز به دنبال آورده است. اگر چه همه اقشار جوامع بشری در سطوح گوناگون از منافع و راحتی های Facilities زندگی الكترونیك بهره مند و یا دست كم از آن سخن به میان می آورند اما كمتر كسی به آسیب های ناشی از همه گیر و فراگیر شدن این پدیده پیچیده و غامض كه ابعاد آن ناشناخته و حیرت انگیز است توجه داشته است.

 همه چیز الكترونیك

در قاموس فرهنگ مدرن، وقتی سخن از زندگی الكترونیك می شود منظور كلیه حوزه هایی است كه به تسخیر آن درآمده و یا به عبارت دیگر سخن از همه چیز الكترونیك (E-everything) است. به هر حال گویا دستاوردهای زندگی الكترونیك در سرعت بخشی و خدمت رسانی و افزایش دقت عمل در كارهای گوناگون امكان پذیر نیست ولی این پدیده نیز مانند همه دستاورد های بشری همواره دو كفه ترازو دارد كه با بالا رفتن یكی، دیگری رو به پائین میل خواهد كرد. كفه منافع و كفه مضرات. اگر چه ما در این گزارش بر موضوعات محوری مضرات این پدیده تاكید خواهیم كرد ولی منافع و ویژگی های مثبت زندگی الكترونیك از جمله مباحثی است كه نیازی به اثبات و تفصیل ندارد و یا كفه مثبت آن به عینه برای همگان لمس شدنی است ولی آن كفه مضرات است كه از چشم بسیاری پنهان خواهد ماند. این مضرات شامل موارد زیر است:  

اعتیاد الكترونیك:

تحقیقات و آمار نشان می دهد كه الگوهای رفتاری اعتیادگونه در بین كاربران دائمی اینترنت وجود داشته و بی وقفه بر تعداد آنها افزوده می شود. نگران كننده ترین جنبه اعتیاد به اینترنت، آسیب دیدن كودكان و نوجوانان است كه آنها را با ایجاد جذابیت گوناگون در كام خود فرو می برند. بدین ترتیب كودكان و نوجوانان به راحتی به سوی بازی های چند نفره (Group Games) و حتی بخش های مبتذل آن كشیده می شوند. اعتیاد به اینترنت ساعت های بسیار زیادی از طول شب و روز این قبیل افراد را به باد نیستی داده و آنها را به ولگردی الكترونیك و گشت و گذارهای بی هدف (Surface) می كشاند.


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید