دانلود پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی  نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

دانلود پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی  نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

تعداد صفحات: 55 اسلاید

حجم فایل: 458 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 779,900 ریال

تعداد نمایش: 84 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 27 آگوست 2020

به روز رسانی در: 27 آگوست 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

779,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی  نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی  نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی  نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی  نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی  نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

چکیـده

عنوان تحقیق حاضرسنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتارسازمانی وعوامل موثربرآن می باشد.روش تحقیق ازنوع پیمایشی است دراین تحقیق براساس نظریه های مربوطه پنج فرضیه به بررسی رابطه بین متغیرمستقل میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی به هنجارهای رفتارسازمانی ومتغیرهای مستقل خصوصیات فردی –رضایت شغلی – میزان دینداری – ارضا نیاز- تقویت رفتارپرداخته شده است .برای این منظورپرسشنامه ای با56گویه تهیه گردیدوپس ازبدست اوردن حجم نمونه بااستفاده ازفرمول کوکران این پرسشنامه هادریک نمونه 91نفری از کارمندان به تفکیک شهرستانهای استان خراسان رضوی توزیع وتکمیل شد.پرسشنامه های جمع اوری شده بااستفاده ازنرم افزارspss به وسیله ازمونهاموردسنجش وتجزیه تحلیل قرارگرفت .وباتوجه به ازمونهای انجام شده رابطه بین متغیرمستقل میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتارسازمانی ومتغیرهای مستقل درقسمت توصیفی واستنباطی به تجزیه وتحلیل پرداخته شد. فرضیه سوم بین تقویت رفتارومیزان پایبندی رابطه وجودنداشت واثبات نشدفرضیه چهارم رابطه بین ارضانیازومیزان پایبندی رابطه وجود داشت وقابل تعمیم می باشدوفرضیه اثبات شد.فرضیه پنجم رابطه میزان دینداری ومیزان پایبندی کارکنان رابطه قابل توجهی وجود داشت ومی توان نتیجه گرفت فرضیه اثبات شده است .ومی توان گفت میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتارسازمانی ازسطحی بالا برخورداراست.

کلیـات تحقـیق

مقـدمـه

انسان موجودی است زیستی و روانی، لذا نیازهای او در قلمرو زیستی و روان قرار دارد. سرشت نیازمند انسان او را به محشور شدن با زندگی اجتماعی سوق می­دهد و به او می­آموزد که باید روابط خود را با محیط و انسان­ها برقرار سازد. محیط بی­جان و جاندار قادر به تأثیر در انسان است. در سایه تاثیرات محیطی، انسان­ها عکس­العمل نشان می­دهند و به زبان روان­شناسی از خود بروز رفتار می­کنند. نحوه تأثیرپذیری انسان از محیط، مربوط به وراثت اوست. از جایی که ترکیب کروموزوم­های متشکله سلول­های بدن انسان، عامل توارث، یعنی ژن، در آغاز حیات انسان به طور تصادفی است، لذا انسان­ها متفاوت از یکدیگرند. با توجه به این تفاوت­های انسانی که در واقع پاسخ به محیط انسان­های متفاوت از همدیگر است و این تفاوت با تفاوت محیط­ها، از یکدیگر بارزتر می­شود و به عبارتی، انسان­ها با توجه به تفاوت­های فردی که جنبه توارثی دارد و تربیت در محیط­های مختلف دارای رفتارهای متفاوت از یکدیگرند. رفتارهای فرد، با  تأثر از عوامل مختلف، در سازمان، رفتار سازمانی او را به وجود می­آورد.

بیان مسـئله

سازمان­ها در معنای وسیع کلمه یکی از شالوده­های اصلی اجتماع کنونی­اند و مدیریت مهمترین عامل در حیات رشد و بالندگی یا مرگ سازمان­هاست. سازمان خوب آنست که محیط را درک کند، از تجربه­ها بیاموزد و در طرح و ساخت خود بازنگری کند. اگر از مدیران بخواهید که مسائل رایج و پردردسرشان را توضیح دهند، پاسخ­های به­دست آمده، بیان­کننده­ی یک موضوع مشترک است. اکثر مدیران مسائل و مشکلات افراد را بیان می­کنند. ‌آنها در مورد مهارت­های ارتباطی ضعیف رئیس خود، عدم انگیزش کارمندان، تعارضات میان اعضای تیم، غلبه بر مقاومت کارمندان در سازمان­دهی مجدد و موضوعات مشابه صحبت می­کنند. با توجه به مقاله­ای به ترجمه ابوالفضل ابوالفتحی با عنوان چگونه با کارکنان مشکل­ساز رفتار کنیم می­توان به این مورد اشاره کرد که در هر حال رسیدن به سازمانی با کارکنان ایده­ال همواره در گروی برقراری یک ارتباط و تعامل متقابل است که باعث می­شود رفتارهای نامطلوب یک کارمند اصلاح شده و موفقیت حاصل شود و کارکنان لازم دارند بدانند چه رفتارهایی مطلوب و چه رفتارهایی نامطلوب هستند و میان آ‌نها بصورت شفاف از سوی یک مدیر، همیشه کاری متعالی و ایده­آل بوده است.
همچنین با توجه به کار تحقیقی رضا رستمی و روح­اله مهدیان از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه تهران می­توان گفت بین رفتار سازمانی و رضایت شغلی و تعهد سازمانی رابطه وجود دارد. از آن­جا که کارکنان سازمان تأمین اجتماعی نیز از این قاعده مستثنی نمی­باشند باید بیان کرد که رابطه فرد با رفتار سازمانی، متعارض و ناسازگار نیست بلکه این را بطه تحت تأثیر متغیرهای فراوانی از جمله عوامل شغلی و سازمانی است. بدین معنی که اگر سازمان شرایط ارتقاء، مسیر شغلی مناسب، استقلال عمل در کار، هویت حرفه­ای و ارائه تصویر مناسب از شغل و سازمان در سطح جامعه را فراهم ‌آورد، مسلماً دستیابی به رفتار سازمانی امکانپذیر خواهد بود. در این پژوهش متغیر وابسته که عبارت است از سنجش میزان پایبندی کارکنان تأمین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتارسازمانی می­باشد، تحت تأثیر متغیرهای دیگری می­باشد که به متغیرهای مستقل مشهورند و این متغیرها می­تواند خصوصیات فردی، امنیت شغلی، رضایت شغلی و عوامل دیگر باشد که در فصول بعد با این عوامل بیشتر آشنا می­شویم.

 


.  پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید