دانلود پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

تعداد صفحات: 55 اسلاید

حجم فایل: 458 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 779,900 ریال

تعداد نمایش: 85 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 15 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 15 ژوئن 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

779,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


سنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتار سازمانی و عوامل موثر بر آن

چکیـده

—عنوان تحقیق حاضرسنجش میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتارسازمانی وعوامل موثربرآن می باشد.روش تحقیق ازنوع پیمایشی است دراین تحقیق براساس نظریه های مربوطه پنج فرضیه به بررسی رابطه بین متغیرمستقل میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی به هنجارهای رفتارسازمانی ومتغیرهای مستقل خصوصیات فردی –رضایت شغلی – میزان دینداری – ارضا نیاز- تقویت رفتارپرداخته شده است .برای این منظورپرسشنامه ای با56گویه تهیه گردیدوپس ازبدست اوردن حجم نمونه بااستفاده ازفرمول کوکران این پرسشنامه هادریک نمونه 91نفری از کارمندان به تفکیک شهرستانهای استان خراسان رضوی توزیع وتکمیل شد.پرسشنامه های جمع اوری شده بااستفاده ازنرم افزارspss به وسیله ازمونهاموردسنجش وتجزیه تحلیل قرارگرفت .وباتوجه به ازمونهای انجام شده رابطه بین متغیرمستقل میزان پایبندی کارکنان تامین اجتماعی خراسان رضوی نسبت به هنجارهای رفتارسازمانی ومتغیرهای مستقل درقسمت توصیفی واستنباطی به تجزیه وتحلیل پرداخته شد.

پیشـینه تحـقـیق

—هر پدیده دارای سابقه یا پیشینه­ای است که مطالعه آن محقق را در شناسایی و درک ماهیت آن پدیده یاری می­کند. پدیده­های اجتماعی وابسته به گذشته­اند و در زنجیره­ای از تداوم جای می­گیرند  هویت آنان بدون در نظر گرفتن گذشته­ای که در آن تکوین یافته­اند به­دست نخواهند آمد.

—رفتار سازمانی یک علم رفتاری کاربردی است و از چندین رشته رفتاری تشکیل شده است. رشته­های غالب، روان­شناسی، جامعه­شناسی ، روان­شناسی اجتماعی، مردم­ شناسی و علوم سیاسی هستند. روان­شناسی به مباحث فردی و سطح خود تحلیل رفتار توجه می­کند ولی علوم دیگر، مفاهیم کلی­تری را مورد بحث قرار می­دهند. در این جا رفتار سازمان را از لحاظ روان­شناسی و جامعه­شناسی مورد مطالعه قرار می­دهیم.

پیشـینه داخلـی  تحـقیـق

1- رستمی،رضا. تبیین رفتار سازمانی براساس ابعاد شخصیت، تعهد سازمانی و رضایت شغلی، 1390.

این پژوهش با هدف تبیین رفتار سازمانی شهروندی براساس شخصیت، تعهد سازمانی و رضایت شغلی کارکنان دانشگاه تهران انجام شد. در این تحقیق 213 نفر از کارکنان دانشگاه تهران به عنوان نمونه انتخاب شدند. هدف از انجام این تحقیق شناخت تاثیر سه عامل شخصیت، تعهد سازمانی و رضایت شغلی بر رفتار سازمان کارکنان است.

2- جمالی،اختر. تقی پور،علی. صالحی، مسلم.رابطه بین عوامل شغلی و سازمانی با رفتار شهروند سازمانی اعضاء هیئت علمی واحدهای منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ارائه مدل مناسب.1388.

 


                      • پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

                        

                       با اطمینان خرید کنید …

                        

                       • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
                       • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
                       • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
                       • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

                        

                       شماره های پشتیبانی: 

                       47221117 – 051

                       09920557724

                        

                       برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند. 

پاسخ دهید