دانلود پاورپوینت شرکت های بیمه صندوق های بازنشستگی

دانلود پاورپوینت شرکت های بیمه صندوق های بازنشستگی

تعداد صفحات: 43 اسلاید

حجم فایل: 267 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 79,000 ریال

تعداد نمایش: 8 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 12 نوامبر 2020

به روز رسانی در: 12 نوامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

79,000 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت شرکت های بیمه صندوق های بازنشستگی

پاورپوینت شرکت های بیمه صندوق های بازنشستگی

 

آپدیت آبانماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت شرکت های بیمه صندوق های بازنشستگی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت شرکت های بیمه صندوق های بازنشستگی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.نهادهای مالی قراردادی نظیر:

شرکت های بیمه

صندوق های بازنشستگی

ضرورت ایجاد شرکت های بیمه ای

žاز آن جا که زندگي انسان همواره در معرض خطرهاي گوناگون و جدي قرار دارد، انسان با انگيزش فطري از خطر گريزان است و درصدد فراهم کردن شرايط براي حفاظت در مقابل آن ها مي‌باشد. نياز به امنيت از جمله مهمترين نيازهاي بشر بوده است که بر اساس گذر زمان از تعريف ساده خود به امنيت‌ در دارائي، سرمايه گذاري ها و مواردي از اين قبيل بسط وگسترش پيدا کرده  است.در ابتدا به منظور رفع چنين نيازي از ابزارهاي متنوعي استفاده مي شد تا اينکه نظام بيمه به صورتي مدون شکل گرفت.
ž  بيمه در مورد موضوعات خطرزا و ريسک پذير انجام مي گيرد، که به معناي عدم اطمينان از وقوع زيان است. اين عدم اطمينان به دو صورت عدم اطمينان از زمان تحقق خطر و از شدت زيان در صورت تحقق خطر مي باشد. لذا انديشه بيمه و کاربرد آن در جلوگيري يا کاهش دادن ضرر و زيان هاي مالي از چنين مفاهيمي سرچشمه مي گيرد. مؤسسات و نهاد هاي بيمه اي به عنوان يکي از عوامل و شرايط مؤثر در توسعه اقتصادي و مالي، ايجاد منابع جديد مالي، حفظ ثروت هاي ملي، جلوگيري از خطرهاي تهديد کننده در امر سرمايه گذاري از نظر تضمين خسارت وپرداخت غرامت مي ‌باشد که از جمله مهمترين اين خطرات، نوسانات نرخ ارز، ريسک هاي سياسي و اجتماعي و تورم است.
ž

واژة بيمه و تعريف آن

žبيمه يك واژة حقوقي فارسي است ولي در معني و تاريخچه آن نظريات مختلفي بيان گرديده است.برخي بيمه را از ريشة «بيم» دانسته و براي آن (بيم) معاني زير را در نظر گرفته‌اند:
ž1ـ خطر؛ كه در اين صورت بيمه به معناي اطمينان در مقابل مخاطره محتمل‌الوقوع مي‌باشد. (توفيق عرفاني، قرارداد بيمه در حقوق اسلام و ايران)
ž2ـ ترس ناشي از خطر(فرهنگ ناظم الاطباء)
ž3ـ ترس و خطر؛ در اين صورت بيمه تركيب يافته از بيم و به معناي حالت ترس و وحشت مي‌باشد.(محمدجهانشاهي، بيمه از نظر حقوق مدني)
žو برخي بيمه را در لغت به معناي «ضمانت» دانسته‌اند فلذا در تعريف بيمه چنين آورده‌اند:
ž1ـ ضمانت مخصوصي است از جان يا مال.(علي‌اكبر دهخدا، فرهنگ دهخدا)
ž2ـ عملي است كه اشخاص با پرداخت وجهي، قراردادي منعقد كنند كه چنانچه موضوع بيمه گذاشته به نحوي از انحا در خطر افتد شركت بيمه از عهدة خسارت برآيد. شايد منظور اين باشد كه عمل بيمه خسارت بيمه‌گذار را تضمين مي‌كند.(محمدمعين، فرهنگ معين)
žو بالاخره برخي بيمه را با توجه به معادل آن در زبانهاي ديگر تعريف كرده‌اند:
ž1ـ معادل «تأمين» در زبان عربي؛ به اين ترتيب تأمين از «امن» و به معناي آرامش و اطمينان خاطر مي‌باشد فلذا بيمه يا «عقد التأمين» يادآور اين معني است كه بيمه‌گذار با اقدام به بيمه كردن جان يا مال خود، آرامش خاطر مي‌يابد.
ž2ـ معادل سكوروسCecorus در زبان لاتين و به معناي اطمينان.
ž3ـ معادل Assurance و Insurance در زبان انگليسي كه هر دو كلمه از سكوروس لاتين گرفته شده است.
ž4ـ معادل Assurance در زبان فرانسوي كه به معناي عقد بيمه اطلاق مي‌شود و به معناي اطمينان مي‌باشد.

 نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید