دانلود پاورپوینت طراحی سازه های فولادی

دانلود پاورپوینت طراحی سازه های فولادی

تعداد صفحات: 106 اسلاید

حجم فایل: 52 MB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 99,000 ریال

تعداد نمایش: 6 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 17 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 17 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

99,000 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت طراحی سازه های فولادی

پاورپوینت طراحی سازه های فولادی

آپدیت مهرماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت طراحی سازه های فولادی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت طراحی سازه های فولادی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.نکات ویژه در طراحی سازه های فولادی

STRUCTURAL ENGINEERING

the ART of USING MATERIALS
that have properties which can only be estimated
to BUILD REAL STRUCTURES
that can only be Approximately Analyzed
to WITHSTAND FORCES
that are not Accurately Known
so that our RESPONSIBILITY with respect to PUBLIC SAFETY is satisfied

مبانی طراحی

در طراحی به خاطر احتمال تفاوت در مقاومت مصالح، بارهای پیش بینی شده، تقریب در روند محاسبات، اتر خرابی جزء بر روی کل، شرایط اجرایی و عواملی مانند خزش بتن  و خوردکی و تنش پس ماند در فولاد، حاشیه اطمینان نسبت به بار بهره برداری مراعات میشود.
مقاومت فولاد به دلیل تولید صنعتی قابل اعتمادتر از بتن است.
پیش بینی بارها از طرق آماری به طور متوسط میسر است.
 هنوز هم در تحلیل سازه فرضیات ساده کننده، مانند فرض رفتار خطی، به کار میرود.

روشهای طراحی

   در روش تنش مجازیک ضریب اطمینان (ضریب عدم یقین) برای وارد کردن تردیدها به کار میرود. در این روش، تنش محتمل خرابی با ضریب اطمینان کاهش مییابد و طبیعت آماری متغیرهای طراحی را مورد توجه قرار نمیدهد. گرچه چشم پوشی از رابطه مقدار و فرکانس بار و مقاومت اغلب منجر به طرح محافظهکارانه میشود، قابلیت اطمینان یکنواختی در اعضای سازه به دست نمیاید.
   در روش حد نهایی، که روش ضریب بار و مقاومت نامیده میشود، بارها با ضریب بار، که میزان عدم یقین در برآورد آنها را نشان میدهد، افزایش داده شده و مقاومت مصالح و اعضا با ضریب مقاومت، که نشانگر عدم اطمینان درمحاسبه آنها است کاهش مییابند. 

 نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید