دانلود پاورپوینت طراحی ژنراتورهایی با تعداد قطب بالا و سرعت فوق العاده کم با استفاده از شکاف و فاصله هوايى سیم پیچ

دانلود پاورپوینت طراحی ژنراتورهایی با تعداد قطب بالا و سرعت فوق العاده کم با استفاده از شکاف و فاصله هوايى سیم پیچ

تعداد صفحات: 13اسلاید

حجم فایل: 429 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 29,000 ریال

تعداد نمایش: 8 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 19 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 19 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

29,000 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت طراحی ژنراتورهایی با تعداد قطب بالا و سرعت فوق العاده کم با استفاده از شکاف و فاصله هوايى سیم پیچ

پاورپوینت طراحی ژنراتورهایی با تعداد قطب بالا و سرعت فوق العاده کم با استفاده از شکاف و فاصله هوايى سیم پیچ

 

آپدیت مهرماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت طراحی ژنراتورهایی با تعداد قطب بالا و سرعت فوق العاده کم با استفاده از شکاف و فاصله هوايى سیم پیچ توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت طراحی ژنراتورهایی با تعداد قطب بالا و سرعت فوق العاده کم با استفاده از شکاف و فاصله هوايى سیم پیچ با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.طراحی ژنراتورهایی با تعداد قطب بالا و سرعت فوق العاده کم با استفاده از شکاف و فاصله هوايى سیم پیچ

در این مقاله یک ژنراتور بدون جاروبک برای تولید انرژی الکتریکی از امواج دریا طراحی شده است. این ماشین دارای سرعت بسیار پایین است به طوری که تعداد قطب زیاد و قطر بسیار بزرگ را دارا میباشد.در حالی که این ماشین بزرگ است، گام قطب و طول محوری نیز کم است به مقدار قابل توجهی از مواد آهنربای دائم در ماشین آلات استفاده شده است.سطح روتور مغناطيسی 248 قطب یک ماشین چاک دار بهبود یافته است.در این مقاله یک ژنراتور بدون جاروبک آهنربای دائم با سرعت بسیار پایین برای یک دستگاه سیلندر بریستول طراحی شده است که می تواند انرژی الکتریکی از امواج دریا تولید کند.این دستگاه به طور خلاصه در شکل 1 نشان داده شده است.
◦تصویری از آرایش سیلندر بریستول الف(دید جانبی)ب( نمای جلویی).

A. قدرت و انرژی در امواج دریا

به طور کلی، امواج با دامنه و طول موج بلند هستند.انرژی موج را می توان با ارتفاع موج، سرعت موج، طول موج، و تراکم آب تعیین کر.قدرت در یک موج است در نظر وات در هر متر از اندازه گیری میشود.
موج رو به جلوP    LD عرض امواج   بازده PW = P * LD و راندمان برابر باW =PE/PW  
 این ماشین ها از نوع شناور هستند و تمایل دارند انرژی موج از همه اطراف بطرف خود بکشيد را که تاثیر بر روی.معادله تبدیل انرژی بالا دارد هر چند این حقیقتا غيرعادى است پذیرفتن ارزش فاکتور تبدیل امواج.. با این حال به سادگی برای دستگاه های موج ناهنجاری در محاسبه عامل تبدیل پذیرفته شدهاست.با استفاده از شرایط معادله استاندارد برای زیر آب ،معنی قدرت در هر متر از موج رو به جلو برابر معادله Pمطابق زیر است
در این مقاله، ما عکس العمل آرمیچر را در طرح های متفاوت آدرس دهی کردیم.دو روش برای ایجاد شار در استاتور یک ماشین وجود دارد: استفاده از سیم پیچ چاک دار و سیم پیچ  با فاصله هوایی نقطه ضعف سیم پیچ فاصله هوایی این است که برای کناره های سیم پیچ و فضای موجود محدود است.پارامترهای اساسی سیلندر در جدول (1)داده شده است.

 نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید