دانلود پاورپوینت فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری

دانلود پاورپوینت فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری

تعداد صفحات: 17 اسلاید

حجم فایل: 253 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 299,900 ریال

تعداد نمایش: 53 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 3 می 2020

به روز رسانی در: 3 می 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

299,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری

پاورپوینت فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت ‌فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت ‌فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


فیزیولوژی تکمیلی کم آبیاری

  محدوديت منابع آب، تزايد جمعيت و تلاش در راستاي حذف و يا ترميم كشاورزي كم بازده و تعالي كشاورزي نوين، سبب شده است تا ارزش نهاده‌هاي توليد و جايگاه تحقيقات بهينه سازي مصرف آب، ترقي يابد.

  اختصاص مقدار بهينه آب آبياري به عنوان عامل اصلي توليد محصول در كشاورزي به خصوص در مناطق خشك و نيمه خشک که با کمبود منابع آب مواجهند يا در مناطقی که قيمت آب بسيار گران است اهميت دارد.

  آب عمده‌ترين عامل بازدارنده در زراعت آبي و ديم محسوب مي‌شود و به دليل بحران فزاينده كميت و كيفيت منابع آبي انتخاب استراتژي‌هاي مناسب در بهينه سازي مصرف آب ضروری است.

  بهينه سازي مصرف آب، كم مصرف كردن نيست بلكه به موقع و به مقدار لازم مصرف كردن است. به طوري كه استراتژي كم‌آبياري در كشت آبي و روش آبياري تكميلي در كشت ديم براي اين منظور ابداع شده است.

  كم آبياري به عنوان يك راهبرد عملي و روشي اقتصادي در حصول الگوي بهينه مصرف آب به شمار مي‌رود. كم آبياري همچنين حد مجاز كاهش عملكرد در اثر كاهش مصرف آب و بالاترين ميزان درامد خالص به ازاء واحد آب مصرفي را تبيين مي‌كند. (English, 1990)

  كم آبياري دركاهش هزينه‌هاي توليد مؤثر است، از هدر رفت آب جلوگيري كرده و به كار گيري صحيح آن منطبق بر اصول زيست محيطي است. اين نوع كم آبياري را كم آبياري تنظيم شده مي‌نامند  (English, 1990).

  در كم آبياري تنظيم شده يكي از مهم‌ترين و در عين حال مشكل‌ترين مراحل كار بهينه سازي آن از نظر عملكرد و يا سود خالص است. بنابراين براي تعيين حد بهينه آبياري استفاده از مدل‌ها و روابط تجربي-رياضي و توابع تغييرات مصرف آب-عملكرد امري اجتناب‌ناپذير مي‌باشد  (قهرمان و سپاسخواه، 1375).


پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید