دانلود پاورپوینت مایکل یانگ و نظریه تفسیری

دانلود پاورپوینت مایکل یانگ و نظریه تفسیری

تعداد صفحات: 21 اسلاید

حجم فایل: 5 MB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 299,900 ریال

تعداد نمایش: 210 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 21 سپتامبر 2020

به روز رسانی در: 21 سپتامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

299,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت مایکل یانگ و نظریه تفسیری

پاورپوینت مایکل یانگ و نظریه تفسیری

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت مایکل یانگ و نظریه تفسیری توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت مایکل یانگ و نظریه تفسیری با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


مایکل یانگ و نظریه تفسیری

مایکل یانگ استاد برجسته تعلیم  وتربیت در دانشکده تعلیم وتربیت مادام العمر و رشد بین المللی در موسسه تعلیم وتربیت دانشگاه لندن است . علاقه ی پژوهشی اصلی او جامعه شناسی دانش و کار بست آن در برنامه درسی به ویژه در دوره ی دوم نظام اموزش رسمی (دبیرستان )است او همچنین راهنمای پژوهشی ومشاور تحقیقاتی موسسه لندن سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه (OECD)و مرکز جامعه شناسی تربیتی در دانشگاه ادینبرو است .
مایکل یانگ اندکی بیش از جنگ جهانی دوم در یک خانواده ی متوسط به بالای شهری انگلیکان چشم به جهان گشود .او 11سال نخست زندگیش را به شادی در دو مدرسه شبانه روزی پسرانه سپری کرد .
مایکل در پایان دوره ی رسمی و به یاری معلم دبیرستانش نظر پدرش را برای کار در یک دفتر حسابداری از سر باز میزند و موفق به ادامه تحصیل دررشته علوم در دانشگاه میشود .
پس از مدرسه و دوسال دوران سربازی مایکل درکمبریج رشته ی شیمی را ادامه میدهد .
بهترین خاطره در دوران تحصیل سفر به ونکور کانادا و یک دوره کار در این کشور وزندگی در نزد عمویی است که پیش از جنک از خانواده گسسته است .
با این رو در 1958 رفت و آمدهای او به رویال کورت تیاتر لندن که مرکز فعالیت گروهی از نویسندگان ضد رسمی است، یانگ جوان را با تصویری روبرو میسازد که در تضادی یکپارچه با انگاره هایش از جامعه انگلستان است. همزمان با این رویارویی یانگ در جنبش جوانان مخالف تسلیحات اتمی فعالیت میکند و برای نخستین بار شروع به خواندن آثاری از تی اس الیوت، جورج اورول و مجلاتی چون دانشگاهها و مرور چپ میکند ؛ این دوران برای او دو تصمیم ماندرگار در پی دارد.
نخست آنکه در یافتم هیچ چیز درباره ی جامعه ای که در آن بزرگ شد ه ام نمیدانم و از این رو باید به تحصیل بازگردم و
دو م آنکه عمرم را برای کمک به سوداندوزی شل سپری نخواهم کرد”

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید