دانلود پاورپوینت مسئله مسيريابي وسائط نقليه با در نظر گرفتن ايجاد توازن در توزيع كالاها با استفاده از الگوريتم بهبود يافته بهينه سازي انبوه ذرات

تعداد صفحات: 25 اسلاید

حجم فایل: 425 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 70 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 23 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 23 ژوئن 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت مسئله مسيريابي وسائط نقليه با در نظر گرفتن ايجاد توازن در توزيع كالاها با استفاده از الگوريتم بهبود يافته بهينه سازي انبوه ذرات

پاورپوینت مسئله مسيريابي وسائط نقليه با در نظر گرفتن ايجاد توازن در توزيع كالاها با استفاده از الگوريتم بهبود يافته بهينه سازي انبوه ذرات

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت مسئله مسيريابي وسائط نقليه با در نظر گرفتن ايجاد توازن در توزيع كالاها با استفاده از الگوريتم بهبود يافته بهينه سازي انبوه ذرات توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت مسئله مسيريابي وسائط نقليه با در نظر گرفتن ايجاد توازن در توزيع كالاها با استفاده از الگوريتم بهبود يافته بهينه سازي انبوه ذرات با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


مسئله مسيريابي وسائط نقليه با در نظر گرفتن ايجاد توازن در توزيع كالاها با استفاده از الگوريتم بهبود يافته بهينه سازي انبوه ذرات

مروري بر مطالب

چکیده

مقدمه

مدل ریاضی

روش فرا ابتکاری حل مسئله

نمایش جواب ها

روش بهبود

نتایج محاسباتی

مطالعه موردی

نتیجه گیری

 • چكيده

 • در اين مقاله، با توجه به غيريكسان بودن ظرفيت وسائط نقليه توزيع كننده كالا،حالت جديدي از مسيريابي وسائط نقليه به منظور ايجاد توازن بين حجم كالاي قابل حمل و ظرفيت وسيله نقليه ارايه مي شود. با توجه به كاربرد موضوع در دنياي واقعي، حجم قابل توجهي از ميزان درآمد توزيع كنندگان به ميزان كالايي است كه توزيع ميكنند. به همين دليل ميزان كالايي كه توزيع كنندگان حمل مي كنند، بايد متناسب با ظرفيت وسائط نقليه آنها متوازن گردد تا رضايت رانندگان حداكثر گردد.

 • همچنين، كاهش هزينه هاي حمل و نقل در اثر پيدا كردن مسيرهاي كوتاهتر باعث افزايش سود توزيع كننده كالا شد ه و اين امر در نهايت منجر به كاهش قيمت ها مي شود.

 • هدف اين مقاله ارايه مدلي است كه با ايجاد توازن در مقدار كا لاي توزيع

 • شده نسبت به ظرفيت وسائط نقليه در يك ناوگان ناهمگن، حداكثر رضايت براي رانندگان ايجاد گردد و از سويي ديگر با كاهش هزينه هاي حمل و نقل سود ناشي از توزيع افزايش يابد.

 • مقدمه

 • مسئله مسيريابي وسائط نقليه براي اولين بار توسط دنتزيگ و رامسر ( 1994 ) ارايه گرديد. در ادامه به منظور حل آن، كلارك و رايت ( 1995 ) الگوريتم صرفه جويي را براي حل پيشنهاد دادند كه مبناي بسياري از تحقيقات بعدي قرار گرفت. در ادامه تنجياه، نيگارد و ژوئل براي مسئله مسيريابي وسيله نقليه با پنجره زماني VRPTW در حالت محدود بودن طول مدت سفر از الگوريتم ژنتيك GA استفاده کردند.

 • اين الگوريتم از دو قسمت تشكيل شده بود؛ قسمت اول مربوط به تخصيص مشتري ها به وسائط نقليه بود كه از الگوريتم ژنتيك بهره گيري شده بود و در قسمت دوم از يك روش بهينه سازي محلي مسيرها استفاده شده بود. با پيشرفت هاي اخير در حل اينگونه مسايل و با در نظر گرفتن فرضيات و قيود پيچيد ه تر، روشهاي فراابتكاري، توسعه داده شده است.

روش های بهبود

 • در اين مرحله به منظور يافتن بهترين تركيب از مشتريان به طوريكه كمترين هزينه حمل و نقل ايجاد شود ، از روش های بهبود، همانند تعويض گره در تور داخلي و روش opt در تور هاي هر وسيله نقليه استفاده شده است . روشهای بهبود به كار رفته براي حل اين مدل به صورت ذيل است:

 • 1- تعويض گره در تور داخلي : اين روش جستجوي محلي مي تواند در تور هاي مسئله استفاده شود . در اين روش جستجوي محلي، ابتدا، دو گره (مشتري) در داخل يك تور انتخاب مي شوند، سپس ترتيب عبوري وسيله نقليه در آن دو گره (مشتري) با يكديگر تعويض مي شوند. اگر اين تعويض هزينه تور را كاهش داد ، آن را انتخاب كنيد ، در غيراينصورت تور دو گر ه ديگر را انتخاب كرده و سپس مسيرآنها را با يكديگر تعويض كنيد . اين كار را براي تمامي

 • گره هاي موجود در تور بايد انجام دهيد و هر تعويضي كه بيشترين كاهش را در هزينه داشت انتخاب كنيد.

   


  . پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

   

  با اطمینان خرید کنید …

   

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

   

  شماره های پشتیبانی: 

  47221117 – 051

  09920557724

   

  برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید