دانلود پاورپوینت معماری رومانسک

دانلود پاورپوینت معماری رومانسک

تعداد صفحات: 43 اسلاید

حجم فایل: 4 MB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 79,000 ریال

تعداد نمایش: 9 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 5 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 5 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

79,000 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت معماری رومانسک

پاورپوینت معماری رومانسک

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت معماری رومانسک توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت معماری رومانسک با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


معماری رومانسک

žمعماری رومانسک بازتاب دوره ای از تاریخ تمدن غرب است که قرون وسطی نامیده می شود ؛ قرون وسطی – دوران تاریکی – به فاصله 1000 ساله بین فروپاشی روم و احیای دوباره آن اطلاق می شود.
žتقسیم امپراتوری روم به 2 بخش شرقی و غربی و ایجاد امپراتوری بیزانس با تحولات مهمی در اروپای غربی همراه بود.
žاز جمله این تحولات هجوم پی در پی اقوام گوت که گروهی از اقوام بربر ساکن در اروپای شمالی بودند به رم غربی سرانجام منجر به سقوط روم غربی شد .(در واقع اقوام گوت به دنبال غلبه بر حکومت روم نبودند بلکه به دنبال یافتن مکانی برای اسکان بودند.
žتاثیرات این ناآرامی ها که از حدود سال 400 در اروپا آغاز تا سال 750 میلادی طول کشید.
ž
žهمان گونه که اشاره گردید به علت نظام اجتماعی حاکم در قرون وسطی معماری رومانسک در هر محدوده ویژگی ها و خصوصیات خاصی می پذیرد .
žدر معماری رومانسک 5 سبک محلی شاخص داریم :
—سبک کلونی- بورگونی :این سبک سبک حاکم بر بخشی از قلمروفرانسه امروزی است و کلیسای شاخص آن کلیسای سن سرنن می باشد.
—سبک آلمان – لومباردی : این سبک در بخش های  شمالی آلمان و بخش هایی از ایتالیا رواج داشت و کلیساهای معروف این سبک کلیساهای سنت آمبروجو و اشپایر هستند.
—سبک نورماندی : ریشه این سبک به نرمان واقع در جنوب آلمان باز می گردد اما دوران تکامل این سبک در فرانسه طی شد و نمونه های موفق آن در انگلستان به منصه ظهور رسید از کلیساهای این سبک می توان به ”کلیسای سنت اتین ” و ”کلیسای دورام ”اشاره نمود.
—سبک توسکان :این سبک در ناحیه توسکان ایتالیا رواج داشت و به رومانسک محافظه کار شهرت دارد ”کلیسای پیزا ”و ” کلیسای سن مینیاتو“ ، دو کلیسای مشهور این سبک هستند.
—سبک آکتین : این سبک در جنوب فرانسه رواج داشت و از ویژگی های آن ایجاد گنبد بر روی کیسا و به کار بردن سقف چوبی در کلیساها بوده است.“کلیسای سن پیر انگلوم“ از کلیساهای مشهور این سبک است.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید