دانلود پروژه مالی تاريخچه و معرفي كارخانه قهوه مولتی

تعداد صفحات: 50

حجم فایل: 1 مگابایت

فرمت فایل: زیپ - ZIP

دسته بندی:

قیمت: 289,900 ریال

تعداد نمایش: 107 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 8 دسامبر 2019

به روز رسانی در: 8 دسامبر 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

289,900 ریال – خرید

دانلود پروژه مالی تاريخچه و معرفي كارخانه قهوه مولتی

پروژه مالی تاريخچه و معرفي كارخانه قهوه مولتی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و با کمترین قیمت تهیه کنید

این پروژه مالی جهت رشته حسابداری به صورت کامل و تجزیه و تحلیل جداول مختلف در قالب فایل ورد میباشد. پروژه مالی تاريخچه و معرفي كارخانه قهوه مولتی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان رشته حسابداری می توانند این پروژه مالی را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمام اعداد و ارقام و همچنین حقوق و دستمزد در پروژه مالی تاريخچه و معرفي كارخانه قهوه مولتی بدرستی و بادقت وارد گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و تحویل استاد دهید.

 

تاريخچه و معرفي كارخانه قهوه مولتی :

كارخانه قهوه مولتي در سال 1386به مديريت عاملي مهندس محمد جواد دشتي و مديريت مهندس سيروس توكلي جهت توليد محصولات مختلف از قهوه كه شامل cappuccinoودانه Roast و 3in1 و

spray dried, multi coffee به ثبت رسيده است لازم به ذكر است كه اولين كارخانه توليد قهوه در خاور ميانه مي باشد با گنجايش توليد 4000 تن در قوطي و شيشه و كيسه و…. ميباشد كه با بكارگيري آخرين تكنولوژي ها وماشين آلات روز راه اندازي شده است .اين كارخانه در كيلومتر 32 بزرگراه آسيايي واقع شده در زميني به مساحت 11000 متر مربع وبا تعداد 190 پرسنل .

 مقدمه خلاصه اي از روند توليد محصولات مختلف :

 

مرحله 1) انبار:

 در انبار دانه هاي سبز قهوه توسط دستگاه cleaning كه شامل دو مش يا صافي ريز ودرشت است كه قسمتهاي اضافي اعم از پوسته و … از دانه هاي سبز جدا مي شود توسط blower و اضافات به beenريخته مي شود و درصد lost اندازه گيري ميشود دانه هاي سبز وارد سيلو ميشوند هر سيلو شامل 6 قسمت است و هر قسمت 8 تن ظرفيت دارد .

مرحله 2) Roasted bean :

400 كيلواز دانه هاي سبز داخل سيلو وارد دستگاه  Roaster مي شود وميزان دانه ها بايست در كنترل باشد سپس مقداري آب اضافه مي شود تا هم رطوبت داشته باشد وهم طعم خود را حفظ كند سپس وارد بخش سرد كنندهtank cooling مي شود و توسط يك تيغه و يك blower طي 3الي 4 دقيقه سرد مي شود معمولاً بطور متوسط 40 كيلو اضافات دارد كه وارد been ميشود مابقي كه 360 كيلو است به سيلوي شماره2 ميرود كه آن هم شامل 6 بخش است وهم شامل 2 پمپ وكيوم است در آنجا تبديل به R&G(Roasted & granted)  كه در قسمت packing بسته بندي مي شود .

مرحله 3 )Evaporator  :

قهوه آسياب شده در مخزن High hyper  قرار ميگيرد سپس 500 الي 560 كيلو از آن به mobile hyper          

ارجاء داده مي شودسپس به هشت  cell منتقل شده توسط لوله كه قهوه را در 180 درجه سيليسيوس ميجوشانند و بافشار 18 پاسكال بيرون ميدهد كه cellاول حاوي عصاره AROMA و cell بعدي حاوي Hydrolyze است اما بهترين كيفيت عطر عطر و بو در AROMAاست . سپس براي خلوص بيشتر به tank  منتقل شده و  clarified extract  ميشود  AROMAدر tank هاي اوليه جدا شده اما در tank 5و6 با فشار AROMA

بهمراه Hydrolyze با فشار وارد برج ميشود در برج هواي خشك 250 درجه سيليسيوس دميده ميشود تا فرآورده خشك شود طي مراحلي چند محصول بصورت پودر از خروجي خارج ميشود واين محصول

 spray dried   مي شود .

 

مرحله4)Agglomerated :

در اين بخش دانه هاي ريز به درشت تبديل مي شوند با تخلخل زياد كه در آب سريعتر حل شود . ذرات خيلي ريز و خيلي درشت  دوباره بايد اين سيكل را بپيمايند تا به اندازه مورد نظر برسند.

 

مرحله 5)قهوه فوري يا cappuccino :

شكر با    spray dried   با cappuccino bases  مخلوط مي شود وبازهم هواي داغ دميده ميشود تا تخلخل ايجاد شود و اضافات وارد been شده بشي از آن كه ريز هستند دوباره چرخه مربوطه را طي ميكند ما بقي به بخش بسته بندي منتقل ميشود .

.

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

پاسخ دهید