دانلود پروژه مالی کارخانه قند فریمان

دانلود پروژه مالی کارخانه قند فریمان

تعداد صفحات: 60

حجم فایل: 1 مگابایت

فرمت فایل: زیپ - ZIP

دسته بندی:

قیمت: 78,000 ریال

تعداد نمایش: 1 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 6 نوامبر 2019

به روز رسانی در: 6 نوامبر 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

78,000 ریال – خرید

دانلود پروژه مالی کارخانه قند فریمان

پروژه مالی کارخانه قند فریمان

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات با کمترین قیمت، نسبت به رقبا، ارائه میگردد

این پروژه مالی جهت رشته حسابداری به صورت کامل و تجزیه و تحلیل جداول مختلف در قالب فایل ورد میباشد پروژه مالی کارخانه قند فریمان توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان رشته حسابداری می توانند این پروژه مالی را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمام اعداد و ارقام و همچنین حقوق و دستمزد در پروژه مالی کارخانه قند فریمان بدرستی و بادقت وارد گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و تحویل استاد دهید.

 سیستم مالی كارخانه قند فريمان

1- معرفي شركت

كارخانه قند فريمان اولين كارخانه قند بخش خصوصي كشور در 7 كيلومتري جنوب شهرستان فريمان واقع شده است. قرارداد خريد و نصب كارخانه در سال 1337 توسط شركت ثابت خراسان با شركت پليمكس سكوپ كشور لهستان منعقد و در سال 1338 اولين بهره برداري خود را با ظرفيت 1000 تن مصرف چغندر در شبانه روز آغاز نمود. در جهت توسعه كارخانه در سال 1341 اقدام به خريد و نصب سيستم قندگيري از ملاس نموده و ظرفيت خود را به 1800 تن مصرف چغندر و سپس در سال 1346 ظرفيت كارخانه را به ميزان 2500 تن مصرف چغندر در شبانه روز افزايش داد. در دهه 50 با انديشه رفع تنگناهاي ناشي از ماشين آلات و تجهيزات موجود و با هدف توسعه نهايي كارخانه با ظرفيت اسمي 4000 تن كارخانه اقدام به خريد و نصب كوره بخار 55 تني و يك دستگاه توربوژنراتور 6 مگاواتي نمود. جريان پيروزي انقلاب اسلامي متعاقباً تغييراتي كه در رژيم كشورهاي اروپاي شرقي و از جمله لهستان به وقوع پيوست اجراي مفاد پروتكل هاي مبادله شده با طرف قرارداد در زمينه توسعه كارخانه را به تعويق انداخته و سرانجام آن را متوقف ساخت.

آزاد سازي تدريجي و محدود صنعت قند انحصار دولتي در سالهاي اوليه دهه هفتاد باعث گرديد تا طرح توسعه نهايي كارخانه مجدداً در شور كار مسئولين شركت ثابت خراسان قرار گيرد. اكنون كارخانه با خريد و نصب تجهيزات مورد نياز مشغول انجام اقدامات لازم جهت افزايش ظرفيت كارخانه تا سطح 4000 تن مصرف چغندر در شبانه روز مي باشد.

 

 

.

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

پاسخ دهید