دانلود پروژه پایانی ازدواج غير ريشه، مجانين و بيمار جسمي يا روحي خطرناك

دانلود پروژه پایانی ازدواج غير ريشه، مجانين و بيمار جسمي يا روحي خطرناك

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 79.0 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 199,900 ریال

تعداد نمایش: 54 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 8 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 8 ژانویه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی ازدواج غير ريشه، مجانين و بيمار جسمي يا روحي خطرناك

 پروژه پایانی ازدواج غير ريشه، مجانين و بيمار جسمي يا روحي خطرناك

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی ازدواج غير ريشه، مجانين و بيمار جسمي يا روحي خطرناك  توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی ازدواج غير ريشه، مجانين و بيمار جسمي يا روحي خطرناك بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

مقدمه

هيچ كس به ازدواج مجبور يا از آن ممنوع نيست. بيماران، اشخاص غير رشيد حتي مجانين نيز با شرايطي فرصت ازدواج دارند، البته چون مجنون فاقد اراده است، نمي‌تواند مباشر ايجاب يا قبول در عقد نكاح باشد و صيغة عقد را جاري كند، در صورتي كه بيماران خطرناك جسمي و اشخاص غير رشيد چنين منعي ندارند. با وجود اين چون در شرايط كنوني رسم چنان است كه زن و مرد به ديگر (عاقد) وكالت مي‌دهند و صيغة عقد را وكيل دو طرف جاري مي‌كند، حتي اشخاص سالم و بي‌عيب نيز خود عقد را انشا نمي‌كنند بلكه با گفتن بلي، وكالت عاقد حرفه‌اي را در عقد نكاح مي‌پذيرند، اين خطر براي جوانان و اشخاص با حسن نيت وجود دارد كه گرفتار پيمان زناشويي شخص مريض، غير رشيد يا مجنون گردند و ناخواسته طرف انشا يا قبول عقدي قرار بگيرند و خود را اسير نمايندگي (وكالت) و در نتيجه عقد نكاح ناخواسته بكنند.

بنابراين پيشنهاد گرديد كه دولت، مسؤولان قضايي و قانونگذار، براي ايجاد شرايط مساعد و پر كردن خلأ‌هاي قانوني در موارد ذيل اقدام نمايند.

اولاً ـ با تشكيل كلاسهاي آموزشي رسمي رايگان در زمينه‌هاي مختلف، چنانكه گفته شد، شهروندان را با اهميت، شرايط، احكام و پاره‌اي از خطرات موجود و دام‌هايي كه، ممكن است فرار روي اشخاص گسترده باشند، آگاه سازند.

ثانياً ـ با تأسيس مراكز شايسته زمينة صدور پروانه‌هاي ازدواج را براي احراز توانايي و اهليت قانوني وجدان شرايط فراهم نمايند. پروانة ازدواج كه نشان دهندة توانايي و اهليت دارندة آن است تا كنون در كشور ما مرسوم نشده است ولي قانونگذار مي‌تواند پروانة خاصي را براي متقاضيان اجباري كند يا دست كم مركز صالحي را براي صدور پروانه تأسيس و افراد را مخيّر نمايد كه بتوانند از طرف مقابل آن را مطالبه كنند. در اين پروانه‌ها علاوه بر احوال شخصيه، وضعيت حقوقي ديگر اطلاعات لازم نيز ممكن است نوشته شود حتي مي‌توان اطلاعات لازم دربارة سلامت جسمي و رواني و وضع تحصيلي و شغلي اشخاص را در آن درج كرد. ارشادي يا اجباري نمودن پروانه‌هاي مذكور ضروري به نظر مي‌رسد و اهميت آن از اهميت لزوم داشتن پروانه براي ديگر مهارت‌هاي اجتماعي كمتر نيست. دولت مكلف است در اين باره اقدام كند و زمينة شناسايي واقعي اشخاص را فراهم نمايد و از فريب‌كاري‌ها جلوگيري كند اين اقدام به سلامت و امنيت جامعه كمك مي‌كند و در تنظيم روابط اجتماعي سهم بسزايي دارد.

 

.

 

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

پاسخ دهید