دانلود پروژه پایانی بزهکاري

دانلود پروژه پایانی بزهکاري

تعداد صفحات: 26

حجم فایل: 113 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 199,900 ریال

تعداد نمایش: 52 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 10 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 10 ژانویه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی بزهكاري 

 پروژه پایانی بزهكاري 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی بزهكاري  توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی بزهكاري  بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

چكيده

اگرچه بر طبق رويكرد دوركيم، ميزاني از انحرافات اجتماعي طبيعي است و علي‌رغم اين كه آسيب‌هاي اجتماعي و رفتار هاي نابهنجار ممكن است ريشه رواني، بيولوژيك داشته باشد و يا از اختلاف شخصيت و ويژگي‌هاي فردي ناشي شود، اما انحرافات اجتماعي به مثابه رفتاري نابهنجار پديده‌اي كاملا اجتماعي است و عوامل متعددي در شكل‌گيري آن دخيل‌اند.

انحراف اجتماعي در مقطع كنوني جامعه ايران، امري ساختاري است و ناشي از نابساماني‌هاي اجتماعي است و به همين دليل نيز در آينده رو به افزايش خواهد گذاشت.

دگرگوني در ساختار اجتماعي ايران، گذر تدريجي و بطئي از روابط سنتي به مدرن، ايجاد ارزش‌ها و الگوهاي نو، تعريف جديد از زندگي، تحول در ساختار قدرت و گسترش معرفت علمي از جمله عواملي است كه تاثير ساختاري بر نابساماني‌ها خواهد داشت.

دوقطبي‌شدن جامعه ايران(جامعه و حكومت) به خصوص در جامعه شهري بر اين نابساماني افزوده است كه ضعف كنترل اجتماعي و امكان دريافت پاداش در قبال رفتارهاي خلاف هنجار و منافع جامعه؛ براي عده‌آي بيشتر فراهم شده است. تناسب اندك ميان ارزش‌ها و الگوها از سويي و فرصت‌ها و امكانات براي نيل به اين ارزش‌ها از سوي ديگر، موجب شده است كه عده‌اي براي دسترسي به هدف‌ها و ارزش‌هاي مطرح در جامعه (قدرت، ثروت، تحصيلات و …) راه‌هاي ديگري را انتخاب كنند. نتيجه آنكه، نابساماني ساختاري كه مجموعه عوامل برشمرده فوق در ايجاد آن دخالت دارند، باعث شده كه خانواده‌ها و متوليان جامعه‌پذيري افراد (مدرسه، صداو سيما، دانشگاه و …) از اداي وظيفه خود عاجز شوند. ضعف در جامعه‌پذيري نيز، اعضاي جامع ه را به رفتارهاي گوناگون وا مي‌دارد و توان مشاركت واقعي آنان را در تداوم حركت صحيح جامعه صلب مي‌كند و دراين ميان رفتارهاي بزه‌كارانه، شاخص‌تر از بقيه سربرمي‌دارد.

مقدمه

انحراف اجتماعي، به جز در مواردي خاص، پديده‌اي است كاملا اجتماعي و به رفتاري اطلاق مي‌شود كه مغاير با معيارهاي پذيرفته يا انتظار اجتماعي گروه يا جامعه‌آي خاص باشد (ساروخاني، 1375)

انحراف اجتماعي هرچند پديده‌اي است محقق و عيني، ولي آن‌چه حائز اهميت است ذهنيت، تصور و برداشتي است كه فرد بزهكار نسبت به رفتار خود دارد و ريشه‌ها، قالب و صورت‌بندي اين ذهنيت را مي‌توان در صورت‌بندي ساختار اجتماعي جست‌وجو كرد و با تغيير و تحول در روابط اجتماعي كه منجر به دگرگوني ساختارها مي‌شود در ذهنيت افراد نيز تغيير و تحولاتي صورت مي‌پذيرد. به همين دليل، انحراف اجتماعي ريشه در جامعه دارد و براي درك رفتار فرد منحرف بايد جامعه را تجزيه و تحليل دقيقي كرد.

در چند دهه اخير، به خصوص بعد از تاسيس دارالفنون، تحول نسبتا عميقي در ايران به وجود آمد. معرفت علمي پا به عرصه حيات اجتماعي گذاشت و در كنار معرفت‌هايي از قبيل معرفت ديني و معرفت فلسفي قرار گرفت. گسترش معرفت علمي (مدارس و دانشگاهها) زمينه‌ساز تحولات جدي در جامعه ايران شد و بر گسترش آگاهي‌هاي افراد جامعه ايران افزود. گسترش فن‌آوري كه تون گسترش اطلاعات را در تمام جهان به دست آورد بر ازدياد اطلاعات و آگاهي افزود و همين امر موجب دگرگوني در سطح انتظارات و مطالبات جامعه ايران شد و ارزش‌هاي جديد براي افراد ايراني مطرح شد. تحول ساختاري جامعه ايران هر چند از گذشته (حتي قبل از مشروطيت) سرچشمه مي‌گيرد، ولي اين تحول، تقريبا بطئي و كند بوده است و انقلاب سال 57 موجب شده سطح انتظارها و خواست‌ها بسيار بالاتر رود و بعد از انتخابات خرداد 76 اين مطالبات بسيار گسترده‌تر شد.

 

.

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

پاسخ دهید