دانلود پروژه پایانی جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی

دانلود پروژه پایانی جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی

تعداد صفحات: 97

حجم فایل: 344 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 599,900 ریال

تعداد نمایش: 78 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 28 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 28 ژانویه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

599,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی

 پروژه پایانی جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی جرائم اینترنتی علیه اطفال و زمینه های جرم شناسی بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

مقدمه

الف- تاريخچه تحولات

رشد و توسعه فن آوري هاي نوين زندگي انسانها، رابه طور برجسته‌اي دگرگون ساخته است. سي سال پيش سال رايانه‌ها بعنوان يك شيء لوكس و تجملي و صرف هزينه براي آن حتي يك ولخرجي محسوب مي شد. تلويزيون ، راديو و روزنامه تعنوان منابع اصلي اطلاعات واخبار تلقي مي شد. تلويزيون هاي كابلي، مودم‌ها و خدمات آن لاين به‌طور بالقوه هم موجود نبود.

امروزه استفاده از رايانه در فرودگاهها، بازارهاي بورس، مدارس، كتابخانه ها و حتي خانه‌ها امري متداول است. شبكه جهاني اينترنت امكان دسترسي آني به آخرين تحقيقات عليم، اخبار، اطلاعات مرجع، خريد و فروش، عمليات بانكي، بورس‌ها، مزايده‌ها و سرگرمي هاي متنوع را فراهم آورده است. در سرتاسر جهان مردم به طور معمول از اينترنت براي اخذ دوره‌هاي دانشگاهي، گوش دادن به موسيقي، ديدن فيلم و انجام بازي هاي آن لاين متنوع بهره مي برند. امروزه اطاق هاي گپ‌زني در اينترنت و پست الكترونيك (اي ميل) به عنوان وسايل بسيار مناسبي براي ارتباطات راه دور جايگزين تلفن و پست معمولي شده‌اند.

از سوي ديگر، سيرصعودي تعداد اطفالي كه امروزه از رايانه استفاده مي كنند، توجه ما را به آنها معطوف مي سازد. در سالهاي اخير ميزان دسترسي به اينترنت و استفاده از آن به ميزان قابل توجهي افزايش يافته است. اطفال و كودكان زير 18 سال از جمله كاربران اينترنتي هستند كه تعداد آنها در حال افزايش است. بنابر تخمين‌ها امروزه حدود 45ميليون كودك آن لاين هستند و تا سال 2005 ميلادي اين رقم به 77 ميليون كودك بالغ خواهد شد.

موضوع مهم آن است كه متاسفانه جانيان و بزهكاران نيز از فنآوري هاي نوين براي شكار قربانيان خود بهره‌مند مي شوند. رايان و اينترنت كار متجاوزان را آسانتر كرده است. براي تبهكاران، اينترنت يك شيوه جديد، موثر و بي نام و نشان در جهت جستجو و مهيا كردن اطفال براي مقاصد جنايي نظير توليد و توزيع هرزه كاري اطفال، تماس گرفتن با اطفال ، نزديك شدن به آنها به قصد درگير كردن آنها در اعمال جنسي، استثمار اطفال براي توريسم جنسي و براي مقاصد شخصي و تجاري است.

از قديم ايام هم مجرماني كه با قربانيان خود آشنا بوده اند و هم مجرماني كه از اين مزيت بي‌بهره بوده اند، دريافته‌اند كه اطفال زير 18 سال طعمه‌هاي خوبي براي بزهكاران هستند. زيرا آنها غالباً ساده ، كنجكاو و جسور بوده و آرزومند توجه و محبت ديگران هستند. با اين وجود جذابترين عامل براي متجاوزان شايد اين است كه از لحاظ تاريخي اطفال به عنوان شاهد پذيرفته شده اند. همن سادگي اطفال و اين كه به راحتي به سايرين اعتماد مي كنند، آنها را به اهداف بي نظيري براي متجاوزان بدل مي سازد. متجاوزاني بوده اند كه حتي از كودك بودن قرباني خويش مطلع نبوده اند ، اما در نهايت امر از اين قضيه منتفع شدند.

 

.

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

                                                                                                                                   شماره های پشتیبانی:

                                                                                                                                          051-4722111

                                                                                                                                          09920557724

پاسخ دهید