دانلود پروژه پایانی جرايم رايانه‌اي

دانلود پروژه پایانی جرايم رايانه‌اي

تعداد صفحات: 81

حجم فایل: 81

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 31 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 28 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 28 ژانویه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی جرايم رايانه‌اي

 پروژه پایانی جرايم رايانه‌اي

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی جرايم رايانه‌اي توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی جرايم رايانه‌اي بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

جرايم رايانه‌اي

 

استفاده از رايانه و اينترنت به مانند تيغ دو لبه‌اي است كه چنانچه در اختيار دانش‌پژوهي قرار گيرد، در راه اصلاح و سازندگي جوامع و اگر در اختيار نااهلان باشد، در جهت تباهي جوامع و انسان‌ها به كار مي‌رود. رايانه و اينترنت ابزاري بسيار پيچيده و پيشرفته هستند و لازم است بدانيم آنهايي كه خلاف مصالح بشر از آن استفاده مي‌كنند نيز افرادي متخصص، فني و نسبتاً باهوشي هستند كه با رمز و رازهاي تخصصي و فني امور پيچيدةرايانه‌ و اينترنت آشنا مي‌باشند؛ به همين دليل است كه متوليان مقابله با اين جرايم به سختي و پس از گذشت زمان نسبتاً زيادي آنها را كشف مي‌نمايند. بنابراين بسيار مشاهده شده است كه بعضي از مجرمان، كلاهبرداران و متخلفان رايانه‌اي از افراد با ضريب هوشي بالاي فني سازمان‌هاي جاسوسي پيشرفته انتخاب و در باندهاي جرايم سازمان يافته به كار گرفته شده ‌اند. به اين ترتيب باندهاي تبهكار توانسته اند توسط اين گونه افراد با استفاده از ابزار پيشرفته رايانه‌اي به جرايم متعددي دست زنند از جمله: تطهير پول يا پول شويي. جا به جايي غيرمجاز پول، كلاهبردراي الكترونيكي، سرقت اطلاعات، دخل و تصرف در اطلاعات، هرزه نگاري، ساختن ويروس‌هاي رايانه‌اي مهلك، جعل هويت، تخريب سيستم‌هاي حفاظتي الكترونيكي، تجاوز جنسي و قتل (از طريق يافتن قربانيان در اينترنت) و … در واقع اينگونه افراد مصداق «دزد چون با چراغ آيد، گزيده‌تر برد كالا» مي‌باشند. بنابراين، مجرمان رايانه‌اي افراد كودن و معمولي نيستند كه دست به اعمال مجرمانة ساده بزنند. لذا يافتن ادله و شواهد جرم عليه آنان به مراتب سخت و پيچيده‌تر و فني‌تر از ديگر مجرمان مي‌باشد.

از سوي ديگر، گرايش شديد جوانان به فناوري جديد ارتباطي و رايانه‌اي (اينترنت) تشنگي‌ناپذيري آنها را نه تنها كاهش نداده بلكه بعضاً به نظر مي‌رسد تشنه‌تر نيز نموده است. جوانان به وسيله رايانه و اينترنت روحيه نوجويي خود را ارضا مي‌كنند و تعدادي از اين جوانان كه بي اندازه باهوش هستند. سعي مي‌نمايند در مقابل دوستان و ديگر افراد جامعه با استفاده از اين ابزار دست به ماجراجويي كنجكاوانه زده و به نوعي خودنمايي نمايند اين جوانان بسيار در معرض خطر مي‌باشند و بنابراين اگر با اين روحيه به طرز منطقي برخورد نشود و از آن در جهت امور صحيح استفاده نشود، احتمال زيادي وجود دارد كه تا به خلافكاران و مجرمان حرفه‌اي بالقوه و بالفعل رايانه‌اي در آينده تبديل شوند.

پديده جرايم رايانه‌اي مرز نمي‌شناسد. با افزايش گسترش و به كارگيري فناوري‌هاي جديد، پديده جرايم مرتبط با اين فناوري ها نيز به سرعت و تصاعدي افزايش مي‌يابد. هم اكنون مجرمان به ويژه در كشورهاي پيشرفته كمتر به خودشان زحمت مي‌دهند به بانكي، مسلحانه دستبرد بزند و خطر دستگيري و زنداني شدن و مرگ را به جان بخرند آنان قادرند از خانه خود و با كمي امكانات، پول بانك‌ها را از نقطه‌اي به نقطه ديگر جهان انتقال دهند و احياناً در امور مختلف به كار مي‌گيرند. اين در حالي است كه آنان سعي مي‌نمايند با اقدامات بسيار پيچيده از خود ردپايي به جاي نگذارند.

 

.

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

                                                                                                                                   شماره های پشتیبانی:

                                                                                                                                          051-4722111

                                                                                                                                          09920557724

پاسخ دهید