دانلود پروژه پایانی حاكميت قانون

دانلود پروژه پایانی حاكميت قانون

تعداد صفحات: 66

حجم فایل: 198 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 399,900 ریال

تعداد نمایش: 50 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 16 فوریه 2020

به روز رسانی در: 16 فوریه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

399,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی حاكميت قانون

 پروژه پایانی حاكميت قانون

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی حاكميت قانون  توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی حاكميت قانون بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 

قانون يا حاكميت قانون؟

در بسياري از نوشته‌هايم به مسأله قانون و حاكميت قانون پرداخته‌ام، اما از آنجا كه اين پرداختن‌ها در حاشيه مطالب ديگر و طبعا بصورت خلاصه مطرح شده است، لذا ممكن است موجب سوء برداشت‌هايي شده باشد كه مقصود نویسنده نبوده، البته نامه‌هاي متبادله با جناب حجاريان فرصتي بود كه به اين مسأله پرداخته شود، اما يادداشت‌ آقاي بيژن حكمت موجب آن شد كه به اين مسأله به صورت مستقل بپردازم. و به جاي پرداختن به تک تک موارد مذكور در يادداشت آقای حکمت كه ممكن است موجب از قلم افتادن مطالبي شود ،مسأله را از زاويه خودم مطرح مي‌كنم و اميدوارم كه پاسخ‌هاي آن موارد نيز در آن يافت شود كه اگر نشد، فرصت پرداختن مجدد هم هست. فقط يك نكته كوچك را اشاره كنم كه آقاي حكمت در يادداشت خودشان در تعریضی به عنوان كتاب «معماي حاكميت قانون» اشاره كرده‌اند (البته به صورت كاملاً حاشيه‌اي) مبنی بر اين كه اگر چيزي معماست چگونه مي‌تواند مبناي يك راهبرد قرار گيرد؟ در توضيح اين نكته عرض كنم كه اولاً؛ عنوان مورد نظر من برای آن کتاب موانع حاكميت قانون در ايران بود كه ناشر محترم به دلايل خاص خود و اصول چاپ ،خواهان تغيير نام شد كه من هم مخالفتي نكردم. ثانيا؛ بر فرض كه چنين عنواني باشد، خوب كتاب در صدد رمزگشايي از اين معماست، معمايي كه مسأله اصلی ايران بويژه در يك قرن اخير بوده است.


پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند

 

پاسخ دهید