دانلود پروژه پایانی سقط جنين

دانلود پروژه پایانی سقط جنين

تعداد صفحات: 80

حجم فایل: 376 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 29 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 13 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 13 ژانویه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی سقط جنين

 پروژه پایانی سقط جنين

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی سقط جنين توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی سقط جنين بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 

 

چکيده:

سقط جنين از موضوعاتي است که در طول تاريخ به علت ابعاد معنوي و اخلاقي آن همواره بحث‌انگيز بوده و تمام جوامع بشري و اديان و مذاهب مختلف نسبت به آن موضع‌گيري نموده‌اند. به طوري که زماني کاملاً ممنوع و گاهي به طور محدود با شرايطي و در مواردي بدون محدوديت صورت مي‌گرفته است.

امروزه نيز سياست‌ها و قوانين مربوط به سقط جنين در کشورهاي مختلف داراي تنوع و تفاوتهاي قابل توجهي مي‌باشد.

هر چند که سقط جنين به طور نسبي يکي از موضوعات حقوق کيفري محسوب مي‌شود اما به تدريج تبديل به موضوع بسيار مهمي براي رشته‌هاي پزشکي از يک سو و زير مجموعه‌هاي مختلف علوم اسلامي نظير اخلاق، اديان، مذاهب، جامعه شناسي و روان‌شناسي و حقوق از سوي ديگر تبديل شده است.

حقوق ايران در خصوص سقط جنين در مراحل مختلف عمل ديه و مجازات مخصوص به آن را در نظر گرفته است با اين حال در قوانين ايران نسبت به موارد تجويز سقط جنين به دليل مشکلات جسمي و روحي و بيماريهاي مختلف آن بي‌توجهي نشده و به اين قسمت از قانون سقط درماني توجه کافي شده است از آنجايي که قانون ايران بر مبناي فقه اسلامي مي‌باشد و احکام اسلام هميشه موارد اضطراري را مورد توجه و دقت نظر قرار مي‌دهد.

مقدمه

بسم‌الله الرحمن الرحيم: و لقد خلقنا الانسان من سلـلةٍ من طين ثم جعلنه نطفة في قرار مکين» ثم خلقنا النطفه علقه فخلقنا العلقه مضغة فخلقنا المضغة عظما فکسونا العظم لحما ثم انشانه خلقاً أخر فتبارک الله احسن الخالقين (سوره مبارکه مومنون آيات 12 _ 14)                   

معمولاً تصميم‌گيري به داشتن يا نداشتن فرزند براي زوجين، مي‌بايستي قبل از انعقاد نطفه و حاملگي صورت گيرد و زوجين بايد با انتخاب روشي مناسب و با مشورت و نظر پزشک متخصص راه جلوگيري از بچه‌دار شدن را انتخاب کنند، چرا که اگر بعد از انعقاد نطفه و شروع حاملگي مبادرت به سقط جنين نمايند جرم محسوب و قابل مجازات خواهد شد.

سقط جنين از جمله معضلات يا جرمهايي است که داراي سابقه ديرينه‌اي در تاريخ بشريت است. در هر مکان و زماني که اجتماعي بشري بوده است مسأله سقط جنين به عنوان يک مسأله و جرم يا مرض و بيماري مطرح بوده است. با توجه به پژوهش‌هاي دقيق انسان‌شناسي به نظر مي‌رسد که سقط جنين پديده‌اي است جهاني و حتي غير ممکن است بتوان يک سيستم اجتماعي فرضي تصور نمود که در آن هرگز زني وادار به سقط جنين نشده باشد هميشه زناني وجود داشته‌اند که علي‌رغم ميل خود حامله شده‌اند و در فرهنگ‌هاي مختلف طرق متفاوتي براي حل اين معما اتخاذ گرديده است.[1]

پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

پاسخ دهید