دانلود پروژه پایانی ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع

دانلود پروژه پایانی ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع

تعداد صفحات: 31

حجم فایل: 101 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 199,900 ریال

تعداد نمایش: 31 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 5 فوریه 2020

به روز رسانی در: 5 فوریه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

199,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع

پروژه پایانی ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی ماهيت‏ حقوقى طلاق خلع بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 

مقدمه

يكى از راههاى جدايى زوجين، كه در مدت عده زوج حق رجوع به زوجه را ندارد، خلع است. طبيعت اين جدايى به گونه‏اى است كه از طرفى تمام اركان و شرايط اساسى عقد، مانند تراضى طرفين و يا ايجاب و قبول آنها، در آن لازم است و از سوى ديگر كيفيت اجرا و آثار آن شباهت‏به ايقاع دارد و يا به بيان ديگر آثار طلاق كه يكى از ايقاعات است را دارا مى‏باشد. بدين جهت همواره در ذهن انديشمندان سؤالهاى گوناگونى در خصوص ماهيت اين عمل حقوقى و آثار آن مطرح بوده و هست كه اولا: آيا خلع از عقود معاوضى است‏يا ايقاع؟ ثانيا: در صورت ايقاع بودن آن از مصاديق طلاق است‏يا فسخ نكاح؟ ثالثا: نقش فديه يا عوض در اين عمل حقوقى چيست و آيا در صورتى كه ماليت نداشته باشد و يا متعلق به غير زوجه باشد چه تاثيرى در اين توافق دارد؟ رابعا: آيا به صرف تراضى حاصل مى‏شود و يا بايد تشريفات خاصى و صيغه و الفاظ ويژه استعمال شود؟ خامسا: آيا جزء دفعات طلاق كه منجر به ممنوعيت رجوع زوجين مى‏گردد هست و يا نه؟ سادسا: آيا شرايطى كه براى انجام طلاق در زوجه لازم است در اين عمل حقوقى نيز ضرورى است؟ سابعا: اثر رجوع زوجه به فديه چيست؟ از ميان همه اين سؤالها مهمترين و محورى‏ترين آنها اين مساله است كه ماهيت‏حقوقى خلع چيست و پاسخ به اين سؤال در توجيه حقوقى ساير مسايل نقش كليدى دارد; به همين دليل در اين نوشتار سعى بر آن است كه در خصوص ماهيت‏خلع و كيفيت اجراى آن و آثار تمييز اين ماهيت‏بررسى و مطالعه صورت گيرد و كمتر به مسايل فرعى پرداخته شود.


پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید