دانلود پروژه پایانی مکانیزه کردن تاکسیرانی

دانلود پروژه پایانی مکانیزه کردن تاکسیرانی

تعداد صفحات: 105

حجم فایل: 4.10 مگابایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی:

قیمت: 699,900 ریال

تعداد نمایش: 52 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 1 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 1 ژوئن 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

699,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی مکانیزه کردن تاکسیرانی

 پروژه پایانی مکانیزه کردن تاکسیرانی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی مکانیزه کردن تاکسیرانی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی مکانیزه کردن تاکسیرانی بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید

                                                                                                                                                                                                                                                               

مقدمه 

تكنولوژي كامپيوتر با سرعت زيادي در حال پيشرفت است و كاربرد آن بسيار گسترده مي باشد بطوري كه امروزه از ضروريات زندگي بشر محسوب مي شود و براي همگان روشن است كه دنياي بدون كامپيوتر ، دنياي تهي و فاقد ارزش است و زندگي بدون كامپيوترها زندگي بدون محتوا خواهد بود .

امروزه كامپيوتر در مدارس يكي از مواد درسي است . فيش هاي حقوقي و صورتحسابها توسط كامپيوتر تهيه مي شود . بليط هاي هواپيما و كنسرت توسط كامپيوتر رزرو مي شود . همچنين كامپيوترها در انجام اعمال بانكي و خريدهاي روزمره ، نوشتن كتابها و بسياري كارهاي ديگر به ما كمك مي كند و براي انجام اين كارها از برنامه هايي استفاده مي شود كه برنامه ها معمولا تحت يك زبان برنامه سازي خاص نظير دلفي نوشته مي شود . با توجه به روند رو به رشد سبكهاي برنامه نويسي انتظار مي رود برنامه هاي آينده فقط از قطعات نرم افزاري ساخته شود يعني هيچ كدي براي برنامه نوشته نشود . انچه كه در برنامه است قطعات نرم افزاري از پيش نوشته شده اي است كه با اطمينان زيادي اجرا مي شود و شايد زبان دلفي اولين گام را در اين زمينه برداشته باشد .

سرعت برنامه نويسي در دلفي و قدرت فوق العاده بانك هاي اطلاعاتي آن جذابيت خاصي در بين برنامه نويسان ان داشته است .در اين پايان نامه سعي شده تا مراحل طراحي برنامه بطور گام به گام توضيح داده شود .

لازم است در اينجا از پدر و مادر عزيزم  و استاد محترم جهت ياري كردن در اتمام اين پروژه تشكر و سپاسگذاري  را بنمايم .

چكيده

موضوع اين پايان نامه در مورد مكانيزه كردن سيستم تاكسي تلفني است بطوريكه مي توان از طريق بانك اطلاعاتي مشخصات مربوط به متقاضيان (اشتراك دار و بدون اشتراك ) و همچنين راننده ها را مشاهده كرد .

اين سيستم داراي امكاناتي از قبيل جستجو متقاضيان بر اساس فيلد دلخواه ، دادن اشتراك به آنها ، گزارش گرفتن از ليست متقاضيان يا رانندگان مي باشد .

همچنين محاسبه حقوق رانندگان به اين صورت است كه %18 از كل مبلغ دريافتي از مشتري توسط راننده بعنوان حقوق خالص راننده محسوب مي گردد.

 


پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند

 

پاسخ دهید