دانلود پروژه پایانی نانو تکنولوژي

تعداد صفحات: 105ص

حجم فایل: 2.39 مگابایت

فرمت فایل: زیپ-zip

دسته بندی:

قیمت: 699,900 ریال

تعداد نمایش: 62 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 26 جولای 2020

به روز رسانی در: 26 جولای 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

699,900 ریال – خرید

دانلود پروژه پایانی نانو تکنولوژي

 پروژه  پایانی نانو تکنولوژي

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی و پروژه های پایانی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پروژه پایانی نانو تکنولوژي توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در پروژه پایانی نانو تکنولوژي  بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید

                                                                                             

 

مقدمه:

در سال های اخیر استفاده از شیمی محاسباتی افزایش چشم گیری یافته است و با توسعه نرم افزارها و سخت افزارهای رایانه ای که به طور فزاینده ای در حال پیشرفت بوده و دارای کارآیی آسان هستند به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است.

اصلاح شیمی محاسباتی[1]  عموما زمانی به کار می رود که یک روش ریاضی به اندازه کافی توسعه یافته باشد که بتواند به صورت خودکار بر روی یک رایانه انجام گردد.دقت شود که جنبه های بسیار اندکی از شیمی را می توان به طور دقیق محاسبه نمود بلکه اغلب جنبه های شیمی در یک محاسبه تقریبی به صورت کیفی یا کمی توصیف می شوند.البته یک محاسبه تقریبی کیفی یا کمی غالبا دیدگاه مفیدی در رابطه با شیمی فراهم می آورد.تقریب های به کار رفته معمولا تقریب های ریاضی هستند.به طوری که از یک فرم ساده تری برای یک تابع استفاده نموده و یا یک راه حل تقریبی را برای حل یک معادله دیفرانسیلی به کار می برند.

مکانیک کوانتمی یک توصیف ریاضی از رفتار الکترون ها می دهد که تا کنون اشتباه بودن آن گزارش نشده است هر چند به جز در مورد اتم هیدروژن معادلات مکانیک کو انتمی به طور دقیق برای سیستم های شیمیایی حل نشده اند.از این رو شیمی محاسباتی بر روی روش های حل تقریبی استوار می باشد.برخی از این روش ها نتایج نه چندان دقیق می دهند در حالی که انتظار می رود که نتایج برخی از روش های محاسباتی از هر آزمایش انجام شده تا کنون دقیق تر باشد.البته توجه به چند نکته مهم است.اول اینکه یک شیمی دان محاسباتی بایستی از میزان دقت مودر نظر و تقریب به کار رفته آگاهی داشته باشد.دوم این که به دست آوردن نتایج دقیق نیازمند داشتن رایانه های پیشرفته است.سرانجام یک شیمی دان می داند که تئوری ها مدل ها و تقریب ها ابزار توانمندی برای درک و رسیدن به اهداف تحقیقاتی هستند اگر چه همگی این ابزارها کامل نیستند.

مقدمه:

نانوتکنولوژی تولید کارآمد مواد و دستگاه ها و سیستم ها با کنترل ماده در مقیاس طولی نانومتر و بهره برداری از خواص و پدیده‌های نو ظهوری است که در مقیاس نانو توسعه یافته‌اند.

امکان مهندسی در مقیاس مولکولی برای اولین بار توسط ریچارد فاینمن، برنده جایزه نوبل فیزیک مطرح شد. فاینمن طی یک سخنرانی در انستیتو تکنولوژی کالیفرنیا در سال 1959 اشاره کرد که اصول و مبانی فیزیک امکان ساخت اتم به اتم چیزها را رد نمی‌کند. وی اظهار داشت که می‌توان با استفاده از ماشینهای کوچک ماشینهایی به مراتب کوچکتر ساخت و سپس این کاهش ابعاد را تا سطح خود اتم ادامه داد.

نانوذرات رایج‌ترین عناصر در علم و فناوری نانو بوده و خواص جالب ‌توجه آنها باعث گردیده است کاربردهای بسیار متنوعی در صنایع شیمیایی، پزشکی و دارویی ، الکترونیک و کشاورزی داشته باشند.

از همين تعريف ساده برمي آيد که نانوتکنولوژی يک رشته جدید نیست ، بلکه رویکردی جدید در تمام رشته هاست.هر چند آزمايش ها و تحقيقات پيرامون نانوتکتولوژي از ابتداي دهه هشتاد قرن بیستم به طور جدی پیگیری شد ، اما اثرات تحول آفرين ،معجزه آسا و باورنکردني نانوتکنولوژي در روند تحقيق و توسعه باعث گرديد که نظر تمامي کشورهاي بزرگ به این موضوع جلب گردد و فناوري نانو را به عنوان یکی از مهمترین اولویت های تحقیقاتی خويش طي دهه اول قرن بيست و يکم محسوب نمايند.

 


پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند

 

پاسخ دهید