دانلود پاورپوینت نمونه هايي از بررسيهاي موردي خاص در شاخه های مختلف بازیافت پسماند غذایی

دانلود پاورپوینت نمونه هايي از بررسيهاي موردي خاص در شاخه های مختلف بازیافت پسماند غذایی

تعداد صفحات: 39 اسلاید

حجم فایل: 2.404 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 249,900 ریال

تعداد نمایش: 40 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 8 می 2020

به روز رسانی در: 13 مارس 2021

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

249,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت نمونه هايي از بررسيهاي موردي خاص در شاخه های مختلف بازیافت پسماند غذایی

پاورپوینت نمونه هايي از بررسيهاي موردي خاص در شاخه های مختلف بازیافت پسماند غذایی

آپدیت اسفندماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی وپاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت نمونه هايي از بررسيهاي موردي خاص در شاخه های مختلف بازیافت پسماند غذایی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت نمونه هايي از بررسيهاي موردي خاص در شاخه های مختلف بازیافت پسماند غذایی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.آنچه در پاورپوینت نمونه هايي از بررسيهاي موردي خاص در شاخه های مختلف بازیافت پسماند غذایی خواهید دید1-13- پسماند غذايي بكار رفته به عنوان ماده خام براي محصولات غيرغذايي به عنوان يك جايگزين زيستي دربرابر دفع ضايعات و پسماندهای حاصل از صنعت غذايي را مي توان برحسب ويژگيهاي مختلف ماتريس دسته بندي نمود که شامل اجزا سازنده پايداري و ثبات نگهداري يا خواص فيزيك مي باشد قراردادن سيستم دسته بندي نمونه بر مبناي عناصر مهم ضايعات غذايي ويژه محصول به كاربردهای بعدي اين مربوط مي شود .
روشهاي سنتي براي بكارگيري ضايعات و پسماند غذايي استفاده از آنها به عنوان غذاي حيواني يا پخش كردن آنها در زمين كشاورزي مي باشد اين روشهای ابتدايي عملي نبودند به عنوان مثال به دليل پسماندهاي سنتي تنها راه ممكن انبار كردن يا سوزاندن ضايعات بود در سالهاي اخير مشكلات بيشتري در رابطه با دفع يا استفاده از ضايعات غذايي با روشهاي متداول بوجود آمده اند ( تصوير A 2-13) عمل آوري بيشتر ضايعات غذایي به لحاظ اقتصادي ممكن نيست و بنابراين به ندرت صورت مي گيرد.
زيرا در اغلب موارد ، با انجام چنين كاري هيچ ارزش افزوده خالصي را نمي توان بدست آورد نمونه هايي از آن شامل خشك كردن مخمر بكار رفته دانه هاي مصرفي يا آب پنير و همچنين تصفيه روغنهاي زائد مي باشد.

4-13- استفاده از دانه هاي مصرفي جهت افزايش تخلخل در آجر

دانه هاي مصرفي نوعي پسماند مي باشند ،كه در طول فرآيند آبجوسازي جمع مي شوند اين پسماند نتيجه فرآيندخیساندن مالت است كه در آن مواد مورد نظر مالت (دانه جوانه زده و خشك شده ) با استفاده از آب استخراج مي شوند دانه هاي مصرفي معمولا به عنوان غذاي حيواني استفاده مي شوند هر چند به دليل مقدار سلولز (25% 23)  و همي سلولز بالا (35%- 30) آنها اين مواد را فقط مي توان به عنوان غذاي نشخوار كنندگان بكاربرد، استفاده از دانه هاي مصرفي به عنوان غذاي حيواني به دليل كاهش تعداد دامهاي پرورشي در آسمان به طور پايداري كاهش يافته است .
علاوه بر اين دانه هاي مصرفي به دليل مقدار پروتئين بالايشان (19 تا 23 %) طي 3 روز فاسد مي شوند بنابراين نمي توان آنها را ذخيره و نگهداري نمود و به خودي خود به مصرف حيوانات و دام رساند .نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی وپاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

با اطمینان خرید کنید …
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید