بازاریابی در سپیده

بازاریابی فروش فایل های قابل دانلود

هر کاربر دارای یک کد اختصاصی بازاریابی می باشد و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل یا عضویت) به حساب شما منظور میگردد.

با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های آنها در منوی بازاریابی در قسمت  پنل کاربری آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

تمامی محصولات ارائه شده در سیستم همکاری در فروش سپیده قابل دانلود بوده و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله لینک دانلود نشان داده می شود و مشتری می تواند براحتی فایل خریداری شده را دانلود نماید. همچنین همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل خریدار ارسال می گردد.

در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانتها توسط فروشندگان تعیین شده است.

بعنوان مثال اگر قیمت فایلی 10/000هزارتومان و پورسانت بازاریابی آن 50% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ 5000 تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود.

شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.

سیستم همکاری در فروش سپیده به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا 30 روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتیکه عضو سایت شود زیر مجموعه شما محسوب می­گردد و فعالیتهای آن (فروش فایل و بازاریابی) سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.

همین الان در سیستم همکاری در فروش سپیده عضو شوید و این فرصت را هر چه زودتر به دست آورید .
……………………………………………..
شما هم میتوانید به همین سادگی کسب و کار خود را ، راه اندازی کنید و یا اینکه اگر وبلاگ و سایتی دارید فایلها را در وبلاگ خود قرار دهید و کسب درآمد کنید.

زیرمجموعه گیری
مزیت زیرمجموعه در این است که اگر زیرمجموعه معرفی شده توسط شما، فروش موفق از فایل های خودش داشته باشد، 2 درصد قیمت آن فایل فروخته شده، به شما خواهد رسید. این 2 درصد از پول زیرمجموعه کسر نشده و از پورسانت سایت، پرداخت خواهد گردید. 
 

 اگر زیرمجموعه شما، بازاریابی موفق از محصولات سایت داشته باشه، 1% از مبلغ فایل بازاریابی شده، نیز به شما خواهد رسید.

 مسابقه و جایزه

ما در سیستم همکاری در فروش سپیده ، به منظور قدردانی از زحمات بازاریابان عزیز و فعال هر ماه و بطور منظم یک مسابقه بازاریابی و مشارکت در فروش فایل با جوایز ویژه داریم  که سعی ما این است جوایز به گونه ای باشد که رضایت خاطر شما را جلب کند.

مسابقه بصورت اتوماتیک و کاملا هوشمند برگزار شده و در انتهای مسابقه مبلغ در نظر گرفته شده به صورت خودکار به حساب برنده ها واریز می شود.