راهنمای خرید از سپیده

برای خرید یک فایل و دانلود بلافاصله بعد از خرید مراحل زیر را انجام دهید:

– ابتدا فایل مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای این منظور می توانید از جستجوگر سایت استفاده کنید، پس از جستجوی اولیه، جستجوگر وارد صفحه جستجوی پیشرفته می شود. برای جستجوی سریعتر نیازی به وارد کردن عنوان کامل مطلب نیست، وارد کردن یک کلمه کلیدی کافی است. برای مثال اگر بدنبال فایل word ﻃﺮح ﺗﻮﺟﻴﻬﻲ ﻃﺮاﺣﻲ ﻧﺮم اﻓﺰار وﺻﻔﺤﺎت وب هستید، صرفا جستجوی کلمه طراحی نرم افزار برای یافتن تحقیقات مرتبط کافی است.

– بر روی پرداخت و دانلود کلیک کنید.

– در صفحه باز شده، ایمیل، نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.  با وارد کردن ایمیل، همزمان و بصورت خودکار یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. همچنین اگر فرآیند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­تر و سریع­تر میسر می باشد.

– برای پرداخت آنلاین روی پرداخت هزینه کلیک نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به سایت سپیده فایل هدایت خواهید شد، با کلیک بروی لینک دانلود، امکان دانلود فایل فراهم میشود و همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال میگردد. تا زمانیکه این صفحه را نبندید امکان دانلود فایل برای چندین بار وجود دارد.

راهنمای پرداخت آنلاین
در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:
– شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
– رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
– CVV2 (شماره درج شده در پشت کارت که معمولا 3 یا 4 رقمی است)
– تاریخ انقضای کارت

لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

– اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده­ اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.

–  به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید

اگر فایل خریداری شده توسط شما فایل زیپ بود میتوانید از لینک های زیر برای دانلود نرم افزار خواندن فایل زیپ استفاده کنید.

دانلود win rar برای خواندن فایل زیپ در کامپیوتر

برنامه مدیریت آسان فایل های زیپ اندروید

تضمین خرید
فایل هایی که در سیستم همکاری در فروش سپیده عرضه می شوند دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده فایل ذکر شده است. در صورتیکه به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید و یا اینکه فایل به ایمیل شما ارسال نشد، در هر زمان از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما که در صفحه تماس با ما آمده است اطلاع دهید تا فایل مورد نظر شما از طریق ایمیل برای شما ارسال شود

در صورتیکه فایل مورد نظر شما در سایت موجود نبود از طریق منو درخواست فایل درخواست خود را ارسال نمایید.