دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) پرورش ماهی زینتی

دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) پرورش ماهی زینتی

تعداد صفحات: 28

حجم فایل: 358 کیلوبایت

فرمت فایل: ورد

دسته بندی: - -

قیمت: 979,900 ریال

تعداد نمایش: 263 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 16 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 13 ژوئن 2022

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

979,900 ریال – خرید

دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) پرورش ماهی زینتی

 

طرح کسب و کار (بیزینس پلن) پرورش ماهی زینتی

 

جهت آشنایی کارآفرینان با طرح های کارآفرینی و ارائه ی آن به وزارت کار و امور اجتماعی

 

بیزینس پلن ها، طرح های توجیهی و طرح های کسب و کار اس پی دی فایل، مورد تایید وزارت کار و رفاه اجتماعی بوده و براساس فرمت پیشنهادی این سازمان تهیه و تنظیم گردیده است.

 

اس پی دی فایل تنها سامانه ی ارائه دهنده ی بیزینس پلن ها و طرح های کسب و کار ( طرح توجیهی )، پروژه های مالی، پروژه های پایانی و سایر فایل های دانلودی معتبر و ارزشمند در ایران

 

توجه: این پروژه توسط تیم اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده و وب سایت های دیگر این محصول را از سیستم همکاری در فروش سپیده خریداری کرده اند و با قیمت چندین برابر بفروش میرسانند

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

طرح کسب و کار (بیزینس پلن) پرورش ماهی زینتی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پژوهش را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی صفحات در طرح کسب و کار (بیزینس پلن) پرورش ماهی زینتی بادقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید

 – خلاصه مدیریتی /اجرایی 

مواد پروتئینی یکی از مهمترین اجزای مواد غذایی مورد استفاده انسانهاست. نیاز طبیعی بدن انسان به این مواد، مبین ضرورت استفاده آنها در سبد غذایی خانواده ها است. از دیرباز انواع گوشت ها، خصوصاً گوشت قرمز منبع اصلی تأمین پروتئین مورد نیاز  انسان بوده است.

لکن در حال حاضر، به واسطه تغییر روش زندگی از سنتی به ماشینی و کاهش تحرک افراد در زندگی روزمره، استفاده از گوشت قرمز بدلیل دارا بودن مقدار زیادی مواد چرب رو به کاهش نهاده و در عوض، استفاده از مواد غذایی ای که با داشتن مقدار کافی پروتئین، برای سلامتی زیان آور نباشند مورد توجه واقع شده است. حبوبات، سویا و قارچ خوراکی مهمترین منابع پروتئین غیرحیوانی هستند که امروزه به طور وسیع مصرف می شوند. در این میان بازار مصرف قارچ خوراکی به دلیل افزایش سطح آگاهی جامعه نسبت به فواید و روش مصرف آن، روند روبه رشدی را تجربه می کند.

قارچ، به علت اینکه سرشار از مواد پروتئینی، گلوسیدی، ویتامین ها و لیپیدها است می تواند غذای مناسب و کاملی برای انسان بشمار آید. ضمن اینکه به واسطه سهولت پرورش قارچ های خوراکی می توان آنها را به صورت تازه، خشک، کنسرو و پودر به بازار عرضه نمود.

اجرای این طرح بعنوان یک فعالیت تولیدی، ضمن اینکه گامی به سوی خود اتکایی کشور در صنایع غذایی به شمار می رود، می تواند بسترساز اشتغال به کار نیروهای متخصص (خصوصاً در علوم کشاورزی) و فاقد تخصص گردد. ضمن اینکه بانوان کارآفرین نیز می توانند با پیاده سازی این طرح، گامی در جهت توسعه میهن بردارند.

 

3- تجزیه و تحلیل صنعت

الف- تجزیه و تحلیل محیطی

  • محیط کسب وکار

محیط کار یک زمین به مساحت 2500 متر می باشد که با توجه به قرار گرفتن در کنار جاده و استفاده آسان از وسایل حمل و نقل عمومی امکان جابجایی نیروها به راحتی امکان پذیر است. ضمناً کارگران ما قراردادی و از داشتن بیمه تأمین اجتماعی برخوردار می شوند.

 

  • فرهنگ (اعتقادات مذهبي ،فرهنگ مصرف ،آداب و رسوم )

کسب و کار مورد نظر با فرهنگ و اعتقادات مردم منطقه (شهر اراک) مشکلی نداشته و نوع اعتقادات و رسم و رسوم منطقه ای مانع پیشرفت کار نخواهد شد.

 

  • اقتصاد

مشتریان این طرح آحاد مردم از ارگانهای دولتی- خانواده ها و … می باشند که با توجه به خواص قارچ و در نظر گرفتن پروتئین مربوط و بالا نبودن قیمت آن نسبت به دیگر مواد پروتئینی از جمله گوشت قرمز خود باعث می شود که آحاد مردم به راحتی توانایی خرید داشته باشند. 

  • تغييرات جمعيتي

افزایش جمعیت بر روی این طرح اثر مثبتی خواهد داشت یعنی هرچه جمعیت بیشتر تقاضا برای خرید بیشتر است هرچه فرهنگ استفاده از مواد پروتئینی قارچ در جامعه آموزش داده شود به تبع میزان خرید هم افزایش پیدا می کند پس جمعیت نقش تعیین کننده و البته آموزش مصرف هم نقش بسزایی در پیشر فت طرح دارد.

 دانلود نمونه تکمیل شده طرح کسب و کار (بیزینس پلن) 

دانلود نمونه فرم خام 

 

جهت دانلود طرح کسب و کار (بیزینس پلن) پرورش ماهی زینتی روی لینک خرید در بالای صفحه کلیک کنید.

 

مشاهده و دانلود سایر طرح های کسب و کار (بیزینس پلن) 

 پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند

 

 

 

پاسخ دهید