دانلود پاورپوینت بازارهای مالی

دانلود پاورپوینت بازارهای مالی

تعداد صفحات: 45 اسلاید

حجم فایل: 601 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 779,900 ریال

تعداد نمایش: 109 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 7 اکتبر 2020

به روز رسانی در: 7 اکتبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

779,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت بازارهای مالی

پاورپوینت بازارهای مالی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت بازارهای مالی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت بازارهای مالی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


بازارهای مالی

مقدمه

هدف بازارهای مالی در عالی ترین سطح، تسهیل حرکت و انتقال وجوه از پس اندازکنندگان و دارندگان مازاد وجوه به سرمایه پذیران و نیازمندان وجوه می باشد. هر چه سرمایه دربازار های مالی سریع تر، کارآتر و با هزینه کم تری حرکت کند، بازار مالی به هدف خود نزدیک تر می شود
یکی از ابتکارات بازارهای مالی برای تحقق این امر، ایجاد و توسعه واسطه های مالی است که هر یک به نحوی این فرآیند را انجام می دهند. یکی از این واسطه های مالی، شرکت های تأمین سرمایه است.
شرکت های تأمین سرمایه، در گروه شرکت های اوراق بهادار طبقه بندی میشوند که خود شامل کارگزاری ها و شرکت های تأمین سرمایه می باشد. فعالیت عمده شرکت های تأمین سرمایه، در بازار اولیه است؛ درحالی که کارگزاری ها، عمدتاً به فعالیت در بازار ثانویه اشتغال دارند.

تاریخچه

از اوايل قرن نوزدهم بانكداري سرمايه گذاري به شكل غير رسمي توسط متخصصان مالي و بازرگاني در قالب پذيره نويسي، دلالي و واسطه گري در معاملات و تجديد ساختار مالي بنگاه هاي اقتصادي به تدريج شكل گرفت و سازمان يافت
سابقه فعاليت هاي بانكداري سرمايه گذاري را مي توان در جنوب اروپا به ويژه در ايتالياي قرون وسطي جستجو كرد. با حركت نهضت رنسانس به طرف شمال اروپا تمركز فعاليت هاي بانكداري نيز تدريجاً به آمستردام هلند و سپس به لندن منتقل شد . سابقة پيدايش بانك هاي سرمايه گذاري در انگلستان به دويست سال پيش بازمي گردد
در ابتدا فعاليت اين قبيل بانك ها تأمين مالي دولت ها بود. بعدها اين نوع بانك ها نقش خود را در تأمين مالي واردات و صادرات توسط شركت هاي كوچك تر ايفا نمودند . بين سال هاي 1920 تا 1930 فعاليت بانك هاي سرمايه گذاري در امر صنعت متمركز شد كه رشد عمده صنعت در انگلستان يكي از دلايل اين امر بود .

تعریف

واژه “بانك سرمايه گذاري” به طور كلي براي توصيف مؤسساتي به كار مي رود كه فعاليت اصلي آنها گردآوري سرمايه براي شركت هاي نيازمند سرمايه است و به عبارتي اعتبارات ميان مدت و بلندمدت را براي متقاضيان منابع مالي فراهم مي كنند.
شركت تأمين سرمايه: شركتي است كه به عنوان واسطه بين ناشر اوراق بهادار و عامه سرمايه‌گذاران فعاليت مي‌كند و مي‌تواند فعاليت‌هاي كارگزاري، معاملهگری، بازارگردانی، مشاوره، سبدگردانی، پذيره نويسي، تعهد پذيرهنويسي و فعاليت‌هاي مشابه را با اخذ مجوز از “سازمان” انجام دهد.
( بند 18 ماده 1 قانون بازار اوراق بهادار )
شركت های تأمين سرمايه به شکل سوپرمارکت های مالی فعالیت های بسیار گسترده و متنوعی را انجام می دهند.

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید