سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی (حیطه تخصصی) با پاسخنامه – ویژه آزمون ۱۴۰۲

سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی (حیطه تخصصی) با پاسخنامه – ویژه آزمون ۱۴۰۲

تعداد صفحات: --

فرمت فایل: زیپ

دسته بندی:

قیمت: 839,900 ریال

تعداد نمایش: 427 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 7 دسامبر 2020

به روز رسانی در: 1 فوریه 2024

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

839,900 ریال – خرید

سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش عنوان مجموعه ای است که در این پست به تجزیه و تحلیل آن خواهیم پرداخت. این محصول بسیار غنی توسط تیم تخصصی میهن سوال و بر اساس مواد و منابع عمومی و تخصصی منتشر شده در اطلاعیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، طراحی و تنظیم گردیده است و شما داوطلب ارزشمند می توانید پس از مطالعه کامل توضیحات محصول، آن را دریافت نمایید.

سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش دارای یک بخش VIP  می باشد.

بدون شک شما مخاطب گرانقدر به دنبال مجموعه ای هستید که بتواند تمامی نیازهاتان در آزمون هنرآموز امور زراعی و باغی را برطرف نماید، تیم تخصصی میهن سوال این مژده را به شما می دهد که درصورتیکه تا پایان این مطلب همراه ما باشید، خواهید توانست در آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش قدمی موثر برداشته و سریعتر از رقبای خود فعل خواستن و رسیدن به موفقیت را صرف کنید.

میهن سوال مجموعه ای بی نظیر از سوالات ویژه، جهت آمادگی در آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش را تهیه و تدارک دیده است. شما میتوانید با خیالی آسوده نسبت به خرید این بسته خاص اقدام فرمایید، چراکه این مجموعه کاملترین بسته سوالات آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش  در ایران بوده و حاصل ساعت ها و روزها تلاش تیم آموزشی میهن سوال می باشد. 

امید است که با مطالعه این محصول بی نظیر تمامی نیازهایتان نسبت به این آزمون رفع گردد و نتیجه آزمون باب میل شما پیش برود.


سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش ( هنرآموز آموزش و پرورش) کاملترین و معتبرترین منبع مطالعاتی موجود در اینترنت می باشد که با همت کارشناسان و متخصصین سرشناس حوزه طراحی سوالات استخدامی تهیه و گردآوری شده است.

نکته مهم ۱: محتویات این مجموعه کاملا بصورت اختصاصی متعلق به وبسایت میهن سوال می باشد. بسته سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی با محصولات موجود در اینترنت متفاوت بوده و هیچ نمونه مشابه دیگری ندارد.

نکته بسیار مهم ۲درصورتیکه هدف شما از شرکت در آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی، قبولی در آزمون می باشد، به هیچ عنوان این منبع مطالعاتی را از دست ندهید. مطالعه بسته سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی میهن سوال به تنهایی برای موفقیت در آزمون استخدامی هنرآموز آموزش و پرورش کافی است، در نتیجه به منبع مطالعاتی دیگری برای مطالعه نیاز نخواهید داشت.

*** دارای تخفیف ویژه و سه ستاره: بسته سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی بدلیل استقبال بی نظیر داوطلبین این آزمون استخدامی و به درخواست مخاطبین ارزشمند وبسایت میهن سوال، بصورت دائمی از تخفیف ویژه و سه ستاره میهن سوال  برخوردار می باشد.

نکات مهم بسته ویژه و فوق العاده ارزشمند (VIP) استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش


* بسته VIP سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش، شامل جزوات جامع و کامل اساتید بزرگ و فرهیخته میهن عزیزمان می باشد که به تازگی توسط کارشناسان تولید محتوای تخصصی میهن سوال تهیه و گردآوری شده است. در این بسته بی نظیر، سوالات تخصصی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش ادوار گذشته مربوط به آزمون های استخدامی هنرآموز آموزش و پرورش نیز گنجانده شده که مسیر موفقیت در آزمون را بیش از پیش برای شما مخاطب ارزشمند هموارتر خواهد کرد.


این بسته دارای اصل سوالات عمومی ۹ دوره گذشته آزمون‌های استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور به همراه پاسخ تشریحی و اصل سوالات تخصصی مطابق با منابع اعلام شده در اطلاعیه آموزش و پرورش می باشد.
۱- مجری تمامی آزمون های فراگیر (۱,۲,۳,۴,۵,۷,۸,۹) موجود در این بسته سازمان سنجش است و جهاد دانشگاهی برگزار کننده آزمون فراگیر ۶ می‌باشد.
۲- طبق منابع اعلام شده از سوی آموزش و پرورش، سوالات “آشنایی با قوانین و مقررات اداری” مربوط به فراگیر دهم نیز به این بسته اضافه شد.
۳- پاسخ تمامی سوالات عمومی بسته VIP به صورت کاملا تشریحی (توضیح کامل با ذکر دلیل انتخاب پاسخ صحیح) می‌باشد.
۴- تمام سوالات تخصصی بسته VIP هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش دارای پاسخنامه می‌باشند.
۵- بسته VIP تماما به صورت PDF تهیه شده و به محض خرید، قابل دانلود خواهد بود و امکان مطالعه در تمامی دستگاه های تلفن همراه و کامپیوتر وجود دارد.

آشنایی با شغل هنرآموز امور زراعی و باغی

رشته هنرآموز امور زراعی و باغی / بازار کار

دانشجویان رشته هنرآموز امور زراعی و باغی بعد از اتمام مقطع کارشناسی این رشته از دانشگاه فرهنگیان می توانند در آموزش و پرورش مشغول به تدریس شوند. با ورود به دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان از همان ابتدا حقوق دریافت می نمایند و استخدام خواهند شد.

سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش

معرفی شغل هنرآموز امور زراعی و باغی / دانشگاه و استخدام

از ویژگی ها و اطلاعات رشته شغلی هنرآموز امور زراعی و باغی صحبت کردیم حالا اگر قصد دارید در این رشته هنرآموز مشغول شوید باید راه های رسیدن به آن را بدانید که برای این موضوع دانشگاه فرهنگیان که مربوط به تربیت معلم می باشد و استخدام هایی که از طریق آزمن صورت می گیرد را بررسی داریم تا با آنها آشنا شوید و از طریق این راه های جذب برنامه ریزی خود را داشته باشید.

 

هنرآموز امور زراعی و باغی / دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان در مقطع کارشناسی رشته های خوبی برای هنرآموز دارد که از گروه های آزمایشی مختلف می توانند در در رشته هنرآموز مربوط به خود مشغول به تحصیل شوند. بنابراین جهت دبیر شدن در آموزش و پرورش، تحصیل در دانشگاه فرهنگیان بعنوان اصلی ترین راه به حساب می آید. داوطلبان گروه های آزمایشی مختلف که در این مقاله گروه امور زراعی و باغی مد نظر است باید در کنکور سراسری شرکت داشته باشند و بعد از قبولی مورد مصاحبه و گزینش قرار خواهند گرفت و بعد از موفقیت در تمامی مراحل پذیرفته شدن می توانند در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل شوند. مدت زمان مقطع کارشناسی (چهار سال) را که دانشجویان بگذرانند در آموزش و پرورش استخدام می گردند.

 

هنرآموز امور زراعی و باغی / آزمون های استخدامی آموزش و پرورش

راه رسیدن به رشته هنرآموز امور زراعی و باغی را از طریق دانشگاه فرهنگیان عرض نمودیم اما چند سالی است که وزارت آموزش و پرورش کمبود نیرو در رشته ها و بخش های مختلف در زمینه آموزش دارد که رشته هنرآموز امور زراعی و باغی یکی از این رشته ها می باشد که این وزارتخانه دارد رفع این کمبود نیرو را با برگزاری آزمون های استخدامی اقدام می نماید و دانش آموخته های دانشگاه های دیگر در صورت واجد شرایط بودن می توانند در رشته مربوط به خود در آزمون شرکت نمایند و بعد از قبولی آزمون و مصاحبه می بایست دوره مشخص شده را هم بگذرانند و بعد بعنوان دبیر می توانند در این وزارتخانه مشغول شوند.

 

آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی به چه صورتی برگزار می گردد؟

آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی و دیگر رشته ها در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می شود که بخش عمومی تعداد هفت درس ادبیات فارسی، معارف اسلامی، امور زراعی و باغی و … را به خود اختصاص داده است و بخش تخصصی از دروس تخصصی مقطع کارشناسی این رشته لحاظ می گردد که در بخش بالا به این دروس اشاره داشته ایم که همان دروس بعنوان منابع طرح سوالات آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش محسوب می گردند و داوطلبان باید از آمادگی خوبی نسبت به دروس مربوطه برخوردار باشند تا بتوانند به مرحله مصاحبه قدم بگذارند.

 

معرفی شغل هنرآموز امور زراعی و باغی / جمع بندی

امیدواریم مقاله آشنایی با شغل هنر آموز امور زراعی و باغی نزد مخاطبان خاص خودش مورد پسند واقع شده باشد و تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا اطلاعاتی کارآمد را از این رشته همچون استعداد و مهارت، مقطع کارشناسی، آینده کاری، هنر آموز امور زراعی و باغی در دانشگاه فرهنگیان و آزمون های استخدامی آموزش و پرورش خدمت علاقمندان آن ارائه نماییم. حتما اطلاعات جدیدتر را طی آپدیت های بعدی این مقاله در دستور کار قرار خواهیم داد.

منبع

 درصد بسیار بالایی از محتویات این بسته برگرفته از نمونه سوالات بسیار مهم و پرتکرار آزمون های سالهای گذشته می باشد. 


سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش

آیا به دنبال کاملترین مجموعهسوالات آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی ” در ایران هستید؟

قطعا جهت موفقیت در آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش، با توجه به زمان کمی که در اختیار دارید به یک پشتوانه مطمئن و معتبر نیاز است، وبسایت های تخصصی توزیع کننده نمونه سوالات استخدامی با توجه به مهارت و تخصصی که در حوزه آزمون های استخدامی دارند، می توانند مسیر موفقیت را هموارتر کرده و کمک شایانی به بالا بردن درصد قبولی و سطح علمی کنند. از اینکه وبسایت میهن سوال را انتخاب کرده اید و تا به این لحظه همراه ما بوده اید از شما مخاطب ارزشمند تشکر و قدردانی می نماییم. به شما قول می دهیم که برای موفقیت و قبولی در آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی بهترین گزینه را برگزیده اید. 

مجموعه سوالات آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش توسط گروه فناوری اطلاعات آرمان برای وبسایت میهن سوال تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این مجموعه را بعنوان کامل ترین و معتبرترین بسته سوالات  موجود در اینترنت در اختیار داشته باشند، تمامی سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی با دقت بسیار بالا و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم میهن سوال تهیه و تنظیم گردیده است که بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت بگیرید و یا از طریق کامپیوتر و موبایل آن را مطالعه نمایید.

کامل ترین بسته‌ی نمونه سوالات تخصصی استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی در ایران


همانگونه که مطلع هستید تاریخ برگزاری آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی بسیار نزدیک است و زمان زیادی تا زمان آزمون باقی نیست، بنابراین درصورتیکه قصد شرکت دراین آزمون و کسب موفقیت در آن را دارید، توصیه می کنیم تا انتهای مطلب همراه میهن سوال باشید.

اهمیت آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش باعث شده تا میهن سوال با درک این مهم و همچنین اطلاع دقیق از منابع جامع و سوالات تخصصی آزمون پیش رو و همچنین شناسایی نیاز داوطلبان محترم این رشته شغلی، اقدام به جمع آوری، بروزرسانی و همچنین تهیه کامل ترین بسته سوالات و جزوات تخصصی و عمومی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش نماید.

در ادامه به ارائه محتویات سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی پرداخته ایم. در هر بخش کلیه ریز محتویات این مجموعه ارزشمند و طلایی درج شده است. 


منابع تخصصی آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش ) / منتشر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام 


حیطه تخصصی:

شایستگی‌های فنی کارگاهی امور زراعی:

– پرورش و تولید حبوبات

– عملیات خاک ورزی

– مراقبت و نگهداری گیاهان زراعی

– کاشت گیاهان زراعی

– پرورش و تولید غلات و گیاهان صنعتی

– پرورش و تولید گیاهان علوفه ای

شایستگی‌های فنی کارگاهی امور باغی:

– تولید و پرورش سبزی و صیفی

– تولید و عرضه قارچهای صدفی و دکمه ای

– تولید و پرورش درختان میوه و زینتی

– تولید و آماد ه سازی گیاهان دارویی

– تولید و نگهداری گیاهان فضای سبز

– تولید و پرورش گیاهان زینتی

شایستگی های غیر فنی دنیای کار:

– الزامات محیط کار

– مدیریت تولید

– کاربرد فناوری های نوین

– اخلاق حرفه ای

– کارگاه نوآوری و کارآفرینی

– بیانات مقام معظم رهبری در دیدار کشاورزان (۱۴/۱۰/۱۳۸۴ و ۱۴/۱۰/۱۳۸۲)

دانش فنی امور زراعی و باغی:

– دانش فنی تخصصی – امور زراعی

– دانش فنی تخصصی – امور باغی

– آب و خاک و گیاه


حیطه عمومی: تاریخ و فرهنگ تمدن، تعلیم و تربیت اسلامی، معارف و اندیشه های اسلامی و انقلابی، دانش سیاسی، اجتماعی و حقوق اساسی، توانایی های عمومی و ذهنی


حیطه اختصاصی: اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورش، روش ها و فنون تدریس، روانشناسی تربیتی، سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی

دانلود دفترچه راهنمای آزمون دبیری و هنرآموز ۱۴۰۲


سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش

محتویات مجموعه جزوات و سوالات تخصصی استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش پرورش میهن سوال (VIP )

( کاملا سفارشی سازی شده و اختصاصی وبسایت میهن سوال ) + اصل سوالات آزمون های استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ۹ دوره گذشته ( برای اولین بار در ایران)

مطابق با سرفصل آموزش و پرورش 

۱۷۹,۹۰۰ تومان    ۹۹,۹۰۰ تومانآنچه در بسته ( VIP ) جزوات و سوالات تخصصی استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی خواهید دید:* شامل:

۱- سوالات، جزوات و کتب حیطه تخصصی ( بر اساس منابع اعلام شده حیطه تخصصی هنرآموز امور زراعی و باغی ) + پاسخنامه کامل

۲- سوالات حیطه اختصاصی + پاسخنامه کاملا تشریحی

۳- سوالات حیطه عمومی + پاسخنامه کاملا تشریحی

۴- جزوات حیطه اختصاصی

۵- جزوات حیطه عمومی

 


ﻟﯿﺴﺖ ﻣﺤﺘﻮای آموزشی ” بسته ویژه ( VIP ) آزﻣﻮن استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش ” میهن سوال


* * سوالات، جزوات و کتب حیطه تخصصی هنرآموز امور زراعی و باغی

 

   ( بر اساس منابع اعلام شده حیطه تخصصی هنرآموز امور زراعی و باغی در آزمون استخدام دبیری و هنرآموز سال جاری آموزش و پرورش )   


* ( سوالات حیطه تخصصی استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی + پاسخنامه کامل )


۱- سوالات استخدامی پرورش و تولید حبوبات پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۳۶۰) تالیف تیر ۱۴۰۲ –  ۱۰۰ سوال با پاسخنامه تشریحی

۲- سوالات استخدامی الزامات محیط کار پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۱۳۶) تالیف تیر ۱۴۰۲ –  ۱۰۰ سوال با پاسخنامه تشریحی

۳- سوالات استخدامی آب و خاک و گیاه پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۲۱۱) تالیف تیر ۱۴۰۲ –  ۱۰۲ سوال با پاسخنامه تشریحی

۴- سوالات استخدامی کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۱۳۶) تالیف تیر ۱۴۰۲ –  ۱۰۰ سوال با پاسخنامه تشریحی

۵- سوالات استخدامی کاشت گیاهان زراعی پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۳۵۹) تالیف تیر ۱۴۰۲ –  ۱۰۰ سوال با پاسخنامه تشریحی

 


توجه: الباقی سوالات حیطه تخصصی هنرآموز امور زراعی و باغی آزمون دبیری و هنرآموز وزارت آموزش و پرورش در دست آماده سازی بوده و به زودی ارائه خواهد شد. تمامی خریداران این بسته، آپدیت ها و بروزرسانی های بعدی را در پنل کاربری خود به رایگان دریافت خواهند کرد.


* ( اصل کتب حیطه تخصصی استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی )


۱- کتاب پرورش و تولید حبوبات پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۳۶۰)

۲- کتاب عملیات خاک ورزی پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۳۶۲)

۳- کتاب مراقبت و نگهداری گیاهان زراعی پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۳۶۰)

۴- کتاب کاشت گیاهان زراعی پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۳۵۹)

۵- کتاب پرورش و تولید غلات و گیاهان صنعتی پایه دوازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۲۳۶۰)

۶- کتاب پرورش و تولید گیاهان علوفه ای پایه دوازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۲۳۶۲) 

۷- کتاب تولید و پرورش سبزی و صیفی پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۳۳۶)

۸- کتاب تولید و عرضه قارچ های دکمه ای و صدفی پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۳۳۸) 

۹- کتاب تولید و پرورش درختان میوه و زینتی پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۳۳۶)

۱۰- کتاب تولید و آماده سازی گیاهان دارویی پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۳۳۵)

۱۱- کتاب تولید و نگهداری گیاهان فضای سبز پایه دوازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۲۳۳۶)

۱۲- کتاب تولید و پرورش گیاهان زینتی پایه دوازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۲۳۳۸)

۱۳- کتاب دانش فنی تخصصی – امور زراعی پایه دوازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۲۳۵۹)

۱۴- کتاب دانش فنی تخصصی – امور باغی پایه دوازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۲۳۳۵) 

۱۵- کتاب الزامات محیط کار پایه دهم دوره متوسطه (کد ۲۱۰۱۳۶)

۱۶- کتاب کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۱۳۶)

۱۷- کتاب مدیریت تولید پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۱۳۷)

۱۸- کتاب کارگاه نوآوری و کارآفرینی پایه یازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۱۱۳۸)

۱۹- کتاب اخلاق حرفه ای پایه دوازدهم دوره متوسطه (کد ۲۱۲۱۱۰) 

۲۰- بیانیه مقام معظم رهبری در دیدار کشاورزان به مناسبت روز جهاد کشاورزی در دی ماه سال های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۲


* * سوالات و جزوات حیطه اختصاصی


* بخش اول ( ﺳﻮاﻻت استخدامی حیطه اختصاصی آزﻣﻮن هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش + پاسخنامه تشریحی کامل ) تعداد ۸۹۵ سوال


سوالات اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورش

  • ۴ سوال سیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش
  • ۷۶ سوال آیین نامه اجرایی مدارس، مصوب سال ۱۴۰۰
  • ۶۹ سوال سند تحول بنیادین

    

    

سوالات روشها و فنون تدریس

  • ۳۱ سوال راهبرد های یادهی و یادگیری و مهارت های خلق موقعیت
  • ۳۴ سوال آشنایی با روش های تدریس و مهارت های اساسی معلم
  • ۴۲ سوال مدیریت و طراحی فعالیت های آموزشی
  • ۱۷ سوال اصول و شیوه های مدیریت کلاس درس
  • ۳۷ سوال مبانی نطری تدریس و یادگیری
  • ۲۸ سوال مدل ها و الگو های تدریس

    

    

سوالات روانشناسی تربیتی

  • ۶۷ سوال کاربرد نظریه های یادگیری در کلاس
  • ۳۸ سوال کاربرد نظریه های تحولی در آموزش
  • ۲۸ سوال تعاریف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط
  • ۲۹ سوال شناخت تفاوت های فردی در یادگیری
  • ۱۸ سوال کاربرد نظریه های انگیزش و هیجان در آموزش
  • ۳۱ سوال کاربرد نظریه های هوش، تفکر، خلاقیت و استعداد

    

    

سوالات سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی

  • ۱۷ سوال انواع ارزش یابی
  • ۱۰ سوال ارزش یابی توصیفی
  • ۹ سوال تعریف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط
  • ۱۰ سوال ارتباط متقابل ارزش یابی توصیفی با عناصر برنامه درسی

* بخش دوم ( جزوات استخدامی حیطه اختصاصی آزﻣﻮن هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش ) تعداد ۶۷۲ صفحه جزوه جامع و کلیدی


جزوات اسناد و قوانین بالادستی آموزش و پرورش

  •  جزوه سیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش ( ۴ صفحه )
  • جزوه آیین نامه اجرایی مدارس، مصوب سال ۱۴۰۰ ( ۳۱ صفحه )
  • جزوه سند تحول بنیادین ( ۱۴ صفحه )

    

    

جزوات روشها و فنون تدریس

  • جزوه راهبرد های یادهی و یادگیری و مهارت های خلق موقعیت ( ۱۲ صفحه )
  • جزوه آشنایی با روش های تدریس و مهارت های اساسی معلم ( ۱۵ صفحه )
  • جزوه مدیریت و طراحی فعالیت های آموزشی ( ۱۳ صفحه )
  • جزوه اصول و شیوه های مدیریت کلاس درس ( ۵ صفحه )
  • جزوه مبانی نطری تدریس و یادگیری ( ۱۲ صفحه )
  • جزوه مدل ها و الگو های تدریس ( ۹صفحه )

    

    

جزوات روانشناسی تربیتی

  • جزوه کاربرد نظریه های یادگیری در کلاس ( ۱۳ صفحه )
  • جزوه کاربرد نظریه های تحولی در آموزش ( ۷ صفحه )
  • جزوه تعاریف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط ( ۵ صفحه )
  • جزوه شناخت تفاوت های فردی در یادگیری ( ۸ صفحه )
  • جزوه کاربرد نظریه های انگیزش و هیجان در آموزش ( ۵ صفحه )
  • جزوه کاربرد نظریه های هوش، تفکر، خلاقیت و استعداد ( ۱۰ صفحه )

     

     

جزوات سنجش و اندازه گیری پیشرفت تحصیلی

  • جزوه انواع ارزش یابی ( ۹ صفحه )
  • جزوه ارزش یابی توصیفی ( ۵ صفحه )
  • جزوه تعریف مفاهیم و اصطلاحات مرتبط ( ۴ صفحه )
  • جزوه ارتباط متقابل ارزش یابی توصیفی با عناصر برنامه درسی ( ۱۰ صفحه )

* * سوالات و جزوات حیطه عمومی


* بخش اول ( ﺳﻮاﻻت استخدامی حیطه عمومی آزﻣﻮن هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش + پاسخنامه تشریحی کامل ) تعداد ۹۸۲۵ سوال


سوالات معارف و اندیشه اسلامی ۳۸۸۰ عدد

  • سوال طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن
  • سوال همرزمان امام حسین (ع)

    

    

سوالات تاریخ فرهنگ و تمدن ۷۳۹ عدد

  • سوال خدمات متقابل ایران و اسلام
  • سوال توسعه و مبانی تمدن غرب
  • سوال دستاورد های انقلاب

      

سوالات تعلیم و تربیت اسلامی ۵۳۵ عدد

  • سوال مبانی نظری تحول بنیادین تعلیم و تربیت رسمی
  • سوال تعلیم و تربیت در اسلام

      

سوالات دانش سیاسی، اجتماعی و حقوق اساسی ۳۶۷۱ عدد

  • سوال قانون اساسی
  • سوال بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
  • سوال وصیت نامه الهی امام خمینی (ره)

      

سوالات توانایی های عمومی و ذهنی ۵۵۰ عدد

  • سوال هوش و توانایی های ذهنی شامل (سنجش هوش- هوش کلامی: زبانی، منطقی، تحلیلی- هوش ریاضی: عدیی- هوش ریاضی: هندسه- هوش تصویری)

     

     


* بخش دوم ( جزوات استخدامی حیطه عمومی آزﻣﻮن هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش ) ۴۹۷ صفحه


جزوات معارف و اندیشه اسلامی

  • جزوه طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن ( ۹ صفحه )
  • جزوه همرزمان امام حسین (ع) ( ۱۴ صفحه )

    

جزوات تاریخ فرهنگ و تمدن

  • جزوه خدمات متقابل ایران و اسلام ( ۲۲ صفحه )
  • جزوه توسعه و مبانی تمدن غرب ( ۱۱ صفحه )
  • جزوه دستاورد های انقلاب ( ۱۱ صفحه )

      

جزوات تعلیم و تربیت اسلامی

  • جزوه مبانی نظری تحول بنیادین تعلیم و تربیت رسمی ( ۴۷ صفحه )
  • جزوه تعلیم و تربیت در اسلام ( ۲۱ صفحه )

      

جزوات دانش سیاسی، اجتماعی و حقوق اساسی

  • جزوه قانون اساسی ( ۱۶ صفحه )
  • جزوه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ( ۹ صفحه )
  • جزوه وصیت نامه الهی امام خمینی (ره) ( ۲۰ صفحه )

      

جزوات توانایی های عمومی و ذهنی

  • جزوه هوش و توانایی های ذهنی شامل (سنجش هوش- هوش کلامی: زبانی، منطقی، تحلیلی- هوش ریاضی: عدیی- هوش ریاضی: هندسه- هوش تصویری) ( ۲۸ صفحه )

بسته ویژه و فوق العاده ارزشمند استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی ( VIP )* سایر محتویاتی که بهمراه این عنوان شغلی دریافت خواهید نمود:


  •  * عمومی / سوالات و جزوات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش / بهمراه پاسخنامه 

    • بخش اول / اصل دفترچه فراگیـــر دستگاههای اجرایی آزمون استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی / مربوط به ۹ دوره گذشته / بهمراه پاسخنامه تمام تشریحی


     1. ۱,۷۲۹ سوال عمومی آزمون‌های استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی  به همراه پاسخ تشریحی
      ۳۵ سوال آشنایی با قوانین و مقررات اداری مربوط به منابع جدید فراگیر ۱۰ “با پاسخ تشریحی”
      اصل دفترچه سوالات نهمین دوره آزمون استخدامی فراگیر تیر ۱۴۰۱ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات هشتمین دوره آزمون استخدامی فراگیر اردیبهشت ۱۳۹۹ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات هفتمین دوره آزمون استخدامی فراگیر اسفند ۱۳۹۸ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات ششمین دوره آزمون استخدامی فراگیر اسفند ۱۳۹۷ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات پنجمین دوره آزمون استخدامی فراگیر تیر ۱۳۹۷ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات چهارمین دوره آزمون استخدامی فراگیر شهریور ۱۳۹۶ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات سومین دوره آزمون استخدامی فراگیر آبان ۱۳۹۵ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات دومین دوره آزمون استخدامی فراگیر اسفند ۱۳۹۴ + پاسخنامه تشریحی
      اصل دفترچه سوالات اولین دوره آزمون استخدامی فراگیر خرداد ۱۳۹۴ + پاسخنامه تشریحی


  • **  هدیه میهن سوال به خریداران بسته سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی ** بسته گزینش و مصاحبه


  ۱۲۰۰ نمونه سوال عقیدتی سیاسی + پاسخنامه

  • ۶۵۰ صفحه جزوه کامل در خصوص مسائل سیاسی و احکام 

کاملترین منبع مطالعاتی سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی در کشـــور


 


با مجموعه سوالات تخصصی استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی موفقیت در آزمون استخدامی را نشانه بگیرید.


 موفقیت و پیشرفت تضمینی با مجموعه نمونه سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش و درنهایت کسب رتبه بالای قبولی از مزایای بسته ارائه شده توسط کارشناسان استخدامی میهن سوال می باشد. موفقیت در آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش نیازمند کمی همت و تلاش از سوی شما عزیزان است.

 

سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش


پیشنهادات مطالعه و بازدید


پیشنهاد مطالعه ۲: چگونه در آزمون های استخدامی موفق شویم ؟

دانلود کتاب استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش


سوالات آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش که توسط تیم متخصص و کارشناسان میهن سوال تدوین و طراحی گردیده باعث شده تا داوطلبین بتوانند بدون کوچک ترین دغدغه ای موفقیت را هدف قرار دهند و تمرکز خود را برای آماده سازی و موفقیت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش معطوف سازند. در این باره نیاز به توضیح است که این بسته‌ی فوق العاده که از معتبر ترین منابع در دسترس گردآوری شده است، به شدت مورد توجه داوطلبین دوره های قبل قرار گرفت و نتایج قابل قبولی را نیز شامل شد. بنابراین می توانید با دریافت این مجموعه بعنوان کاملترین منبع مطالعاتی میهن عزیزمان، آینده‌ شغلی خود را تضمین کنید.

 برای دریافت رایگان بخشی از نمونه سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی، عنوان دانلود رایگان سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش را از طریق بخش دیدگاه ارسال کنید تا برایتان ایمیل شود.

کتاب نمونه سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش


کامل ترین و بروزترین بسته نمونه سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی


قطع به یقین آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی متقاضیان بسیار زیادی دارد که باعث یک رقابت مهم در بین داوطلبان  می شود. شناسایی منابع و آشنایی با سوالات آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی اصلی ترین شرط قبولی در این آزمون است.

میهن سوال با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه سوالات استخدامی، به مانند همیشه اکثر رشته های شغلی آزمون های استخدامی را مورد توجه قرار داده که میتوانید بسته ها و مجموعه سوالات مربوط به رشته های شغلی خود را در بخش جستجوی وبسایت سرچ کرده و آن را مطالعه نمایید.

از سال ۹۰ تا به امروز تهیه و جمع آوری بسته نمونه سوالات استخدامی عناوین شغلی مختلف، جزو تجارب ارزشمند سایت میهن سوال بوده و همیشه سعی داشته ایم جامع ترین و کاملترین منبع مطالعاتی را برای داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون های استخدامی ارائه دهیم.

حاصل سالیان متمادی، تلاش و پشتکار تیم آموزشی میهن سوال به شکل پکیجی جامع، پر محتوا و غنی تنظیم شده است که شامل تمامی درسنامه ها، جزوات و نمونه سوالات می باشد.

انتخاب منابع هدفمند و غنی، ضامن موفقیت داوطلبان ارجمند در مسیر استخدام می باشد بنابراین گزینش درست و دقیق داوطلبان رشته شغلی هنر آموز امور زراعی و باغی، مسیر را برایشان هموار خواهد کرد.

تیم تخصصی تولید محتوا و اساتید میهن سوال با انتشار این بسته بی نظیر زمینه ساز استخدام داوطلبان بسیار زیادی در دوره های گذشته بوده اند.


مراحل تولید بسته‌ی نمونه سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی


درطول مراحل تولید محتوای بسته‌ نمونه سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش بمنظور اینکه محصول با کیفیت تری گردآوری و تنظیم کنیم و در نتیجه درصد قبولی در آزمون پیش رو برای داوطلبین و متقاضیان افزایش یابد، به سراغ مطالب و منابع معتبری رفتیم که بدون شک پس از تهیه و مطالعه آن، بوضوح تاثیر و ارزش بالای این محصول را درک خواهید کرد. مطالعه و بررسی تمامی مواد آزمون و یا جزوات دانشگاهی مربوط به آزمون کار ساده و همچنین عاقلانه ای نیست. لذا جای خالی یک بسته جامع و کامل در این میان احساس می شد که کارشناسان و متخصصان میهن سوال با تمرکز بر نکات کلیدی و مهم و همچنین سوالات پرکاربرد،  بسته‌ نمونه سوالات آزمون استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی را بمنظور راحتی کار شما داوطلبین ارجمند تهیه و گردآوری نمودند.


مهمترین نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (هنر آموز، مربیان و آموزگاران)


نام خوشهنام خوشهنام خوشه 
سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغیسوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغیسوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی
سوالات استخدامی دبیر تاریخسوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغیسوالات استخدامی دبیر  تربیت بدنی
سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغیسوالات استخدامی دبیر زمین شناسیسوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی
سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغیسوالات استخدامی دبیر اقتصادسوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی
سوالات استخدامی دبیر حرفه و فنسوالات استخدامی دبیر معارف اسلامیسوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغی
سوالات استخدامی هنر آموز امور زراعی و باغیسوالات استخدامی آموزگار ابتداییسوالات استخدامی آموزگار استثنایی
سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی

سایت وزارت آموزش و پرورش
جدول سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوشه های مهندسی و کارشناسان


نام خوشهنام خوشهنام خوشه 
سوالات استخدامی مهندسی برق آموزش و پرورشسوالات استخدامی کارشناس آمار آموزش و پرورشسوالات استخدامی کارشناس اطلاعات آموزش و پرورشجدول سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوشه هنر آموز و استاد کار


نام خوشهنام خوشهنام خوشه 
سوالات استخدامی هنر آموز گرافیکسوالات استخدامی هنر آموز صنایع فلزی و جوشکاریسوالات استخدامی هنر آموز علوم دامی
سوالات استخدامی هنر آموز طراحی و دوختسوالات استخدامی هنر آموز معدنسوالات استخدامی هنر آموز صنایع غذایی
سوالات استخدامی هنر آموز نقشه برداریسوالات استخدامی هنر آموز زراعی و باغیسوالات استخدامی هنر آموز ساختمان
سوالات استخدامی هنر آموز الکترونیکسوالات استخدامی هنر آموز حسابداریسوالات استخدامی هنر آموز نقشه کشی معماری
سوالات استخدامی هنر آموز کامپیوترسوالات استخدامی هنر آموز مکانیک موتورهای دریاییسوالات استخدامی هنر آموز صنایع تربیت بدنیایی
سوالات استخدامی هنر آموز صنایع چوبسوالات استخدامی هنر آموز تاسیساتسوالات استخدامی هنر آموز مکانیک خودرو
سوالات استخدامی هنر آموز انیمیشنسوالات استخدامی هنر آموز صنایع دستیسوالات استخدامی هنر آموز کودکیاری
سوالات استخدامی هنر آموز ناوبریسوالات استخدامی هنر آموز نقاشیسوالات استخدامی هنر آموز مکاترونیک
سوالات استخدامی هنر آموز ماشین های کشاورزیسوالات استخدامی هنر آموز چاپسوالات استخدامی هنر آموز سرامیک
سوالات استخدامی هنر آموز ساخت و تولیدسوالات استخدامی هنر آموز متالوژیسوالات استخدامی هنر آموز ماشین ابزار
سوالات استخدامی استاد کار نقشه کشی عمومی (صنعتی)سوالات استخدامی استاد کار الکترونیکسوالات استخدامی استاد کار الکتروتکنیک
سوالات استخدامی استاد کار صنایع چوبسوالات استخدامی استاد کار تاسیساتسوالات استخدامی استاد کار ساخت و تولید
با ارسال نظرات و پیشنهادات مفید وسازنده خود، تیم تخصصی میهن سوال را در راه بهبود کیفیت مطالب سایت یاری فرمایید.


 برای دریافت رایگان بخشی از نمونه سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی، عنوان دانلود رایگان سوالات استخدامی هنرآموز امور زراعی و باغی آموزش و پرورش را از طریق بخش دیدگاه ارسال کنید تا برایتان ایمیل شود.

همچنین می توانید پس از دریافت بسته‌ی نمونه سوالات هنرآموز امور زراعی و باغی نظرتان را نسبت به مجموعه مورد نظر با ما و دیگر داوطلبین به اشتراک بگذارید، نظرات شما باعث خواهد شد تا داوطلبین و کاربران دیگری که درحال مطالعه ی محتوای مربوط به این محصول میهن سوال هستند، با دیدن دیدگاه شما، انتخاب بهتر و آگاهانه تری داشته باشند. نظرات شما همیشه مهم و کاربردی خواهند بود.

پاسخ دهید