دانلود پاورپوینت نقش دولت الکترونیک در علوم مهندسی هزاره سوم

دانلود پاورپوینت نقش دولت الکترونیک در علوم مهندسی هزاره سوم

تعداد صفحات: 31 اسلاید

حجم فایل: 34 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 499,900 ریال

تعداد نمایش: 34 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 5 ژوئن 2020

به روز رسانی در: 9 نوامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

499,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت نقش دولت الکترونیک در علوم مهندسی هزاره سوم

پاورپوینت نقش دولت الکترونیک در علوم مهندسی هزاره سوم

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت نقش دولت الکترونیک در علوم مهندسی هزاره سوم توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت نقش دولت الکترونیک در علوم مهندسی هزاره سوم با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


نقش دولت الکترونیک در علوم مهندسی هزاره سوم

مفهوم دولت الكترونيك

– دولت الكترونيك استفاده سهل و آسان از فن آوري اطلاعات به منظور توزيع خدمات دولتي به صورت مستقيم، ٢٤ ساعت در ٧ روز هفته مي باشد.

– دولت الكترونيك شيوهایی برای دولت ها بمنظور استفاده از فن آوري جديد مي باشد، كه به افراد تسهيلات لازم جهت دسترسي مناسب به اطلاعات و خدمات دولتي، اصلاح كيفيت خدمات و ارائه فرصت هاي گسترده تر براي مشاركت در فرآيندها و نمادهاي مردم سالار را اعطا می نمايد.

– دولت الكترونيك، يك دولت بدون ساختمان و سازماني مجازي است كه خدمات دولتي را بدون واسطه به مشتريان ارائه مي دهد و موجب مشاركت آنان در فعاليتهاي سیاسی مي گردد .

– دولت الكترونيك يك شكل پاسخگو از دولت مي باشد كه بهترين خدمات دولتي را به شهروندان ارائه مي دهد و آنها را در فعاليت هاي اجتماعي شركت مي دهد؛ بنابراين مردم دولتشان را بر سرانگشتان خويش خواهند داشت.

مشتريان دولت الكترونيك

– شهروندان بنگاه هاي اقتصادي و مؤسسات دولتي مي توانند از طريق دولت الكترونيك فعالیتهاي گوناگوني نظير موارد ذيل را انجام دهند:

   پرداخت ماليات و عوارض تجديد گواهينامه ، دريافت و تجديد جواز كسب ، ثبت شركت ، عقد قرارداد ، ثبت ازدواج و طلاق ، ثبت تولد و مرگ ، انجام فعاليتهاي مالي و اعتباري ، شركت در انتخابات و پركردن فرمهاي الكترونيك براي مقاصد مختلف ، بازديد از موزه ها ، استفاده از كتابخانه هاي مجازي ، تعامل با نهادهاي مختلف دولتي ، پرداخت صورت حسابهاي مختلف مثل صورت حساب آب، برق، گاز، تلفن ، دريافت پروانه ساخت و ساز ساختمان ، دريافت اطلاعات مختلف سياسي، اقتصادي و اجتماعي و موارد ديگر

رسانه منتخب برا ي دولت الكترونيك

– رسانه منتخب براي دولت الكترونيك در حال حاضر اينترنت می باشد كه از طريق رايانه هاي شخصي متصل به آن قابل بهره برداري است ولي پيش بيني شده است كه در ٣ تا ٥ سال آينده از كيوسك ها و تلفن هاي همراه ويژه اي كه بدين منظور طراحي و ساخته خواهند شد نيز بتوان استفاده كرد.


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 

با اطمینان خرید کنید …

 

  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051

09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید