تعداد صفحات: 13 اسلاید

حجم فایل: 1 MB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 29,000 ریال

تعداد نمایش: 1 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 18 سپتامبر 2020

به روز رسانی در: 18 سپتامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

29,000 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت کیفیت حسابرسی

پاورپوینت کیفیت حسابرسی

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پاورپوینت های آماده ، پروژه های پایانی ، پروژه های مالی و سوالات آزمون های استخدامی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت کیفیت حسابرسی توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت کیفیت حسابرسی با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.

 


کیفیت حسابرسی

مقدمه

کیفیت حسابرسی، یکی از موضوعات با اهمیت در حوزه ی حسابرسی و بازار سرمایه است. به منظور شناخت مفاهیم و ابعاد مختلف کیفیت حسابرسی، مطالعات گوناگونی انجام شده است تا رابطه ی بین کیفیت حسابرسی و دیگر متغیرهای آن کشف شود. به هر حال، از آن جا که کیفیت حسابرسی در عمل به سختی قابل مشاهده است، پژوهش ها در این زمینه همواره با مشکلات زیادی روبرو بوده است.

تعریف کیفیت حسابرسی 

 گسترش روز افزون واحدهای اقتصادی، توسعه فناوری ارتباطات و وجود تضاد منافع، نیازهای نظارتی را به وجود می آورد . این شرایط موجب شده حرفه حسابرسی به تدریج تلاش کند تا از قافله عقب نماند و همگام با تغییرات فناوری در راستای نیازهای جامعه، حرکت کند.
صورت‏های مالی به عنوان مهم ترین مجموعه اطلاعات مالی محسوب می شود.
اما مسئله مهم، تردید در مورد قابلیت اتکای اطلاعات مزبور است که از تضاد منافع سرچشمه می گیرد. علاوه بر تضاد منافع مسائل دیگری از قبیل عدم دسترسی مستقیم استفاده کنندگان به اطلاعات موجب تقاضا برای خدمات حسابرسی مستقل شده است. در واقع نقش حسابرسی، ارزیابی کیفیت اطلاعات برای استفاده کنندگان است.
حسابرسی مستقل، بخش مهم نظارت و بازرسی زیر بنایی سازمانی و یک فعالیت مهم مبتنی بر منافع عمومی است که اطمینان می بخشد اطلاعات موجود در گزارش‏های مالی به طور منصفانه و صحیح ارائه شده است . بنابراین کیفیت حسابرسی مهمترین موضوع برای تدوین کنندگان استانداردهای حسابرسی محسوب می شود .
تدوین کنندگان استانداردهای حسابرسی بی درنگ به منظور تقویت کیفیت حسابرسی به تدوین استانداردهای حسابرسی و استانداردهای کنترل کیفیت می پردازند. این استانداردها پایه و اساسی به منظور حمایت از حسابرسی با کیفیت بالا ایجاد     می کند .
از کیفیت حسابرسی تعریف‏های گوناگونی کرده اند. در ادبیات حرفه ای، اغلب کیفیت حسابرسی در رابطه با میزان رعایت استانداردهای حسابرسی مربوطه تعریف می شود.
 

 


. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست.

 

با اطمینان خرید کنید …

 

اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند

اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت

ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور

دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

 

شماره های پشتیبانی: 

47221117 – 051
09920557724

 

برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید