دانلود پاورپوینت بررسی مسکن در دوره های مختلف

دانلود پاورپوینت بررسی مسکن در دوره های مختلف

تعداد صفحات: 54 اسلاید

حجم فایل: 3.169 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 779,900 ریال

تعداد نمایش: 73 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 17 می 2020

به روز رسانی در: 17 می 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

779,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت بررسی مسکن در دوره های مختلف

پاورپوینت بررسی مسکن در دوره های مختلف

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده پروژه های مالی معتبر و ارزشمند در ایران

این پروژه در وب سایت های دیگر با قیمت چندین برابر بفروش میرسد

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

پاورپوینت بررسی مسکن در دوره های مختلف توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت بررسی مسکن در دوره های مختلف با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.


بررسی مسکن در دوره های مختلف

žمساکن اولیه

žاز زمان ظهورانسان اولیه واحد اجتماعی وی خانواده بود اما اجتماع  وی متحرک  بوده و برای دستیابی به منابع جدید غذا باید تغییر مکان می داد وهمراه خودمتعلقاتش را به پناهگاه دیگر می برد.تا حدود140000سال قبل از میلاد هیچ واحد پایدار فیزیکی وجود نداشت.با نزدیک شدن آخرین عصر یخبندان انسان مجهز شده  وتوانسته بود خود را از مهلکه نجات دهد و در غارها پناه گیرد.و این نخستین مساکن حقیقی بود.دوام سکونت در یک محل بیش از پیش تبدیل واحد فیزیکی به دهکده را میسر می ساخت هرچند که این مجتمع ها بیش از مجتمع هایی از آلونک های بدوی نبود. žساختمان این خانه ها بسیار پیچیده تر و تناسب انها بسیار بیشتر از ان چیزی بود که انتظار داشت.او تصور می کرد که تنها ساختمانهایی یک طبقه ,ساخته شد از خشت خام وصرفا دارای 2 الی 4 اتاق بیابد,ولی وی به ساختمانهایی دو طبقه با دیوارهای از آجر پخته در طبقه پایین و خشت خام در طبقه بالا دست یافت در حالی که گچ ودوغاب آهک تفاوت مصالح رامی پوشانید.دربعضی از این خانه ها 13 الی 14 اتاق پیرامون یک حیاط مفرو ش مرکزی که هوا و نور خانه را تامین می نمود وجود داشت.

مصر

žعلت کبود آثار شهری باقی مانده د رمقایسه با شهرت ساختمانها ی مذهبی بکارگیری تمام مصالح  برای ساخت معابد بوده .خانه ها مثل بین النهرین از خشت خام بوده اما چون سکونت در یک مکان تداوم نداشته تل که حاصل این  تداوم سکونت است بوجود نیامده  و بنابراین حتی اگر آثاربا ارزش نیز توسط لایه های بعدی ساختمان حفظ شده باشند ,تشخیص مکان انها غیر ممکن می باشد.

ž

žموهنجودارو:

žضخامت دیوارها حاکی از دو طبقه بودن خانه هاست که در آنها از پلکان استفاده می شود.هم در پاکستان و هم در جاهای دیگر از این گونه بناها وجود دارد .دراین خانه ها چاههای آجری آب تعبیه شده ,دهانه ی چاهها دارای دریچه ای است که  مانع از افتادن حیوانات و کودکان به درون آنها می شود.این گونه توجه و دقت حتی تا زمان رم و یونان دیده نشده است.چاهها و چاهکهای آجری,ابتدا فضولات فاضلاب ها را در خود جای می دادند و آب کثیف و اضافی بویسله ی کانالهای شبکه فاضلاب اصلی که در امتداد خیابانها و زیر پیاده روها کشیده شده بود,هدایت می شده است.

žچین:

žخانه چینی :اولین سکونت گاههای چینی گودالهایی هستند که به صورت دایره ساخته شده اند و روی آن را با شاخ و برگ درختان پوشانده اند.سپس با پیشرفت در فن خانه سازی ,خانه ها از گودال به خانه هایی در روی زمین و از جنس خشت و گل تغییر یافت.این خانه ها در حدود 3 تا 5 بلوک با هم در یک ردیف قرار می گرفتند.نمونه ای از خانه های دوره ی (هان)که همانند خانه های جدید به صورت تعدادی حیاط بوده و در اطراف آنها عمارت جداگانه ای وجود داشت و هر یک به اتاق های کوچکی تقسیم می شد.باید اشاره نمود سقف بلند و ستون دار آنها  با سفال پوشش یافته است و فقط انحنای بام تغیر کرده است.

ž-دومیوس:

žدومیوس یا سرای رومی خانه ای اعیانی برای سکونت یک خانواده که بر اساس سنت کهن سرزمین ایتالیا ساخته می شد.علامت مشخصه ان  “دهلیز سرگشاده” یا ” نوعی حوضخانه” است که داخل و ورودی مستطیل شکلی در مرکز بنا بدون سقف بود و در اطراف ان اتاق های دیگر خانه قرار داشت که این خانه روستایی آتروریایی ها بود که رومیها آن را “شهری ساز”می گویند.

 


           • پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

             

            با اطمینان خرید کنید …

             

            • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
            • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
            • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
            • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو

             

            شماره های پشتیبانی: 

            47221117 – 051

            09920557724

             

            برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.

پاسخ دهید