دانلود پاورپوینت تكامل دستگاه تناسلی خارجی جنین

دانلود پاورپوینت تكامل دستگاه تناسلی خارجی جنین

تعداد صفحات: 15 اسلاید

حجم فایل: 606 KB

فرمت فایل: پاورپوینت

دسته بندی:

قیمت: 299,900 ریال

تعداد نمایش: 65 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 26 دسامبر 2020

به روز رسانی در: 26 دسامبر 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

299,900 ریال – خرید

دانلود پاورپوینت تكامل دستگاه تناسلی خارجی جنین

پاورپوینت تكامل دستگاه تناسلی خارجی جنین

 

آپدیت دی ماه 1399

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران

 

در اس پی دی فایل تمام محصولات را با اطمینان کامل و به کمترین قیمت تهیه کنید

 

پاورپوینت تكامل دستگاه تناسلی خارجی جنین توسط گروه فناوری اطلاعات سپیده برای وبسایت اس پی دی فایل تهیه و تنظیم گردیده است. دانشجویان، محققین و بازدیدکنندگان محترم وبسایت می توانند این پاورپوینت را بعنوان پروژه پایان ترم خود ارائه دهند و نمره کامل را دریافت نمایند. تمامی اسلایدها در پاورپوینت تكامل دستگاه تناسلی خارجی جنین با دقت و بصورت کاملا حرفه ای توسط تیم ما تهیه و تنظیم گردیده است، لذا نیاز به مطالعه مجدد، ویرایش و یا دستکاری این پروژه نیست و بعد از پرداخت و خرید از وبسایت می توانید از آن پرینت گرفته و یا تحویل استاد دهید.تكامل دستگاه تناسلی خارجی جنین

 

مرحله تمايز نيافته

oدر هفته سوم تكامل سلولهای مزانشيمی كه از ناحيه شيار اوليه منشاء گرفته اند، به دور غشای كلوآكی مهاجرت می كنند و يك جفت يك جفت چين كلواكی را كه كمی برآمده است را ايجاد می كنند.
– در قسمت سری چينها به هم متصل شده و تكمه(توبركول) تناسلی را می سازد. در قسمت دمی اين چينها به چينهای پيشابراهی در قدام و چين مقعدی در خلف تقسيم می شود.
– يك جفت برآمدگی ديگر بنام برآمدگيهای تناسلی، در دو طرف چينهای پيشابراهی ديده می شود. در پايان هفته ششم هنوز افتراق دو جنس از يگديگر غيرممكن است.

دستگاه تناسلی خارجی در جنس مذكر

– تكامل دستگاه تناسلی در جنس مذكر تحت تاثير آندروژن های مترشحه از بيضه باعث رشد تكمه تناسلی كه در اين مرحله فالوس ناميده می شود.
– با تكامل فالوس چينهای پيشابراهی به سمت جلو كشيده شده و اين ديواره ها ناودان پيشابراهی را تشكيل می دهند.
– اين ناودان طويل شده ولی به انتهايی ترين بخش يعنی گلنس نمی رسد.پوشش اپی تليال اين ناودان منشاء آندودرمی دارد.


نکات مهم

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.
– تنها در فروشگاه اینترنتی اس پی دی فایل میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با پکیج موردنظر، قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.
– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
– این پاورپوینت به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

اس پی دی فایل تنها ارائه دهنده نمونه سوالات آزمون های استخدامی، پروژه های پایانی، پروژه های مالی و پاورپوینت های آماده ی معتبر و ارزشمند در ایران. پشتیبانی اس پی دی فایل همواره با شماست

 
با اطمینان خرید کنید …
 
  • اس پی دی فایل دارای 5 سال سابقه در ارائه فایل های دانلودی ارزشمند
  • اولین و تنها فروشگاه فایل دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت،معدن و تجارت
  • ثبت شده در ستاد سامان دهی پایگاه های اینترنتی کشور
  • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
شماره های پشتیبانی: 
47221117 – 051
09920557724
برای پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید از گزینه چت آنلاین در پایین سایت سمت راست استفاده کنید تا همکاران ما بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما باشند.


پاسخ دهید